Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Köfteci Yusuf
« önceki   123 ... 353637 ... 394041   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 36
MeteHan!
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 13:56

Her açtığı şube lezzetinden bir miktar daha alacak.

Ne kadar az şube o kadar muhafaza edilmesi kolay kalite ve lezzet demek bence

kemalviyana
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 14:00

Yazin istanbumda köfteci yusufa gitmistim acikcasi köftesi lezzetliydi. Benim icin restaurantin alkoholsüz olmasi ayrica memnun etti. Keske bizim.burdada böyle yerler olsa

mahmut11
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 14:03

Metehan hocam ama buranın büyük et tesisleri varmış. Yani lezzetleri sabit olması gerekmez mi?

yasin3326
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 14:10

Köfteci Yusufun Eskişehirde iki tane şubesi var.40 km uzakta Bozüyükte bir şubesi daha var.Bozüyükte yiyenler Eskişehirde olanlarla tadının alakası olmadığını söylüyor.Bozüyükteki daha iyi diyorlar. Buradaki bence artık ilk açıldığı gibi değil.Hem hizmet hemde lezzet kalitesi düştü.

Mühendis 000
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 15:39

Bozuyukte köfteci yusuf yerine ilerisindeki ömür tesislerine gitmenizi öneririm tircilar yoğunlukta olduğu icin hem ucuz hem lezzetli.
Köfteci yusufun ilk şubesi olan bursa karaman daki subesindeki lezzet artık yok eskişehir de de yedim ama o ilk zamanlardaki lezzet yok artık.

58Transfer
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 22:18

Ben artık şahsen köfte yemek için başka yerleri tercih ediyorum. Köftesi ilk çıktığı zamanlardaki gibi değil. Adı köfteci ama en sönük ürünü köfte kaldı. Umarım benim gibi düşünenlerin geribildirimlerini dikkate alırlar. Böyle giderse sağlam müşteri kaybı yaşayacak.

süleymanKS
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 07:33

Ben ilk zamanlardan beridir köftesini hiç sevmemiştim zaten. Ama ucuzluğu ve servis hizmeti insanları cezbettiği için herkes Köfteci Yusuf'u öve öve bitiremiyor.

Cemil TAN
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 07:51

Buranın çok fazla methini duydum. Ama hiç deneme şansım olmadı.
Yapılan yorumlara bakılırsa pek fazla bir özelliği yok gibi.
Isin ilginç yanı oraya giden herkesin şiddetle tavsiye etmesi.
Bir ara kısmet olursa denemek istiyorum.
Ama yapılan yorumlar beni baya şaşırttı.

Misafir 4b5

6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:44

Cemil Bey herkesin damak tadı farklıdır.Bizim ailede de sevmeyen tek kişi var o da babam.Hem köftesini hem diğer et ürünlerini ve salata çeşitlerini falan lezzetli buluyorum ben tabi ekmek kadayıfını da. Benim için tek sorun içerideki koşuşturmaca gürültü oluyor servis hızlı ve gelenler fazla olunca sirkülasyon da fazla oluyor tabi.

Uğuray
site denetçisi
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 08:58

Hafta sonu Pendik'tekinin haricinde Bursa Mudanya 'da yemiştik.
Bence tadı aynıydı.
Uzunca bir kuyruk olmasına rağmen 10 dakika gibi bir bekleme süresinde sıra bize geldi.
10 dakika beklenir mi diyenler olabilir.
Boş bir yere gittiğinizde yemeğin gelme süresi bile 10 -15 dakika arası oluyor.
Oturduktan 5 dakika sonra siparişimiz geldi.
Çalışanların hızları çok.
Pişirilme hızları çok.
Hizmet çok.
Benim de tek yadırgadığım şey bu şube de aşırı gürültülü olmasıydı.
Mudanya'daki şubede sessiz bir köşe bulduğumuzdan mıydı bilmiyorum daha çok keyif almıştık.
Fiyatlarda gayet normal hatta uygun bile denebilir.
Gidilmese olmaz mı elbette olur ama gidilirse keyifle gidilir.

sayfa 36
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 353637 ... 394041   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET