Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Köfteci Yusuf
« önceki   123 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 34
Misafir 012

1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 10:40

evlere serviste de karşık salata geliyor artık güzel olmuş...

kenan_okuyucu

1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 11:06

Köfteci Yusuf, İznik dışında ilk şubesini açtığında fiyatlar çok düşük, kalite çok iyi idi.

Giderek şube sayısı arttı, fiyatlar yükseldi, kalite düştü. Bir de sahibi değişti. Şu an iyi olarak kalan sadece hızlı servisi. Buna rağmen bu kalitesiz köfteyi yemek için uğrarsanız otoparklarında aracınızı park edecek yer bulamayacağınız kadar kalabalık. Anlaşılması güç.

Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 14:25

Köfteci Yusuf İstanbul'da (3. Köprü otoyol üzerinde ve Pendik'te olmak üzere) iki şube daha açtı.

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 14:32

Alıntı:
Bir de sahibi değişt

Kim aldı Köfteci Yusufu

deniz1764

1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 20:31

20 Ağustos 2017 tarihinde Eskişehir'in Han İlçesi'ndeki etkinliğimiz sırasında düşüp omuzumu kırmıştım. Dönüş yolunda durduğumuz Bozüyük şubesinde, self servis olmasına rağmen omuzum bandajlı olduğundan masaya servis isteğimizi kırmadılar ve çok kalabalık olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde siparişlerimiz masaya gelmişti. Müşteriyi memnun etmeyi biliyorlar.

Pendorya AVM şubesi geçtiğimiz günlerde açılmış. Bugün gittim ama çok kalabalık olduğundan fotoğraf çekme imkanım olmadı. Hafta içi yoğunluk daha az olur. Biraz tenha olan Pendorya AVM'ye de bir hareketlilik getirmiş Köfteci Yusuf.

Gurbet Brian

1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 20:35

Merhaba arkadaslar bu kofteler gulutenli ve soyaliymis bu dogrumu

Koray C.

1 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 20:37

2 hafta dönerY de döner yedim köfteci Yusuf’un markası malum. Sabah kahvaltı yapmamıştım. Sadece öğle yemeği aksam yemeği yiyemeden soluğu hastanede aldım. Sonuç ; zehirlenme...
Denk geldi basımıza bir kere. O kadar yedim rahatsız etmemişti ama ciddi bir zehirlenme geçirdim. Şimdilerde uğramıyorum pek

Güven Hoca

3 hafta önce - Prş 23 Ksm 2017, 20:00

Siparişi verdik dakika 1 gol 1 hepsi geldi anında

(+)

(+)

atk16
3 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 09:43

Fiyatları arttı, eskisi gibi çok uygun sayılmaz. Köftenin yanında salata vermeleri bence güzel bir olay.

yavuzkanat

3 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 10:29

Güven Hoca afiyet olsun. Cola yerine keşke şıra olsaymış.

sayfa 34
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet