Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Köfteci Yusuf
123 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Berktuğ
site denetçisi

3 yıl önce - Pzr 19 Oca 2014, 02:24
Bursa Köfteci Yusuf

Köfteci Yusuf'u az çok duymuşsunuzdur. Özellikle yolu Güney Marmara'ya düşenler bilirler bir kere bu restorana uğradıkları zaman bağımlılık yapıyor diyebiliriz.
Yalova - Bursa arasında 20 km'de bir şubeleri mevcuttur ve otoparkında çoğu zaman yer bulmak mümkün olmuyor.
İlk zamanlar Köfteci Yusuf için Balıkesir'den Bursa'ya gitmek için gün sayıyordum.
Şimdi Balıkesir'de olmasa da 45 dakika uzaklıkta olan Susurluk'ta var.
Üstelik fiyatları piyasaya göre uygun ve ürünleri lezzetli.
Bir de restoranın içerisinde kasapta bulunmakta ve oradan envayi çeşit ürünler mevcut.
İster çiğ ister pişmiş ürünler almak mümkün.
Bursa (Özlüce, Yalova Yolu, Mudanya Yolu, Gemlik, Orhangazi, İznik), Yalova, Susurluk ve Bozüyük'te de şubeleri mevcut. Sıcak içecekler (Çay, kahve, nescafe) sınırsız ve ücretsiz.
İnternet sayfası: http://www.kofteciyusuf.com.tr
Köfteci Yusuf ile ilgili herşeyi bu başlıktan aktaralım:

(+)
Susurluk şubesinden bir görüntü  

(+)
Köfte (yarım porsiyon)

(+)
Kaymaklı ekmek kadayıfı (yarım porsiyon)  

(+)
Ziyafet restoranda biter ama evde bitmez. Kasap reyonundan aldığım yarım kilo köfte.

bozduman
3 yıl önce - Pzr 19 Oca 2014, 02:42

İzmir istanbul yolunda manisa taraflarında görüyorum bağımlılık yaratıyor yazları. ama tatlısını hiç yemedim. galiba sodexho geçiyor orada da

tatlı konusunda yemedim çünkü araç sürerken tatlı gibi şeyler yiyemem.

Mert Bilman

3 yıl önce - Pzr 19 Oca 2014, 15:21

Ucuz ve kaliteli hizmet bu olsa gerek. Cidden lezzeti güzel.

Özgün Akkaş

3 yıl önce - Pzr 19 Oca 2014, 17:44

İzmir yolundaki yeni açılan şubesine ayda bir yada 2 ayda bir mutlaka uğrarız.

Et ürünleri lezzetli ve uygun fiyatlı.Mekanları temiz ve görüntü olarak halka açık.

Özellikle kaymaklı ekmek kadayıfı beni benden alıyor.Sırf tatlısı için bile gidilir.

hasan-hüseyin
3 yıl önce - Pzr 19 Oca 2014, 20:15

Tadı güzel ama hizmet kalitesi sıfır.Geçen sene,telefonla sipariş vermiştik.Siparişimizi not almamışlar.Aradan 1 saat sonra aradık yolda diye yalan söylediler.Yine aradan 1 saat sonra aradık,biraz sonra siparişiniz gelecek dediler.Saat:17.30 da verdiğimiz siparişin üzerinden 4 saat geçtikten ve toplamda 6-7 kez arayıp,sinirden bağırmaya başlayınca siparişi not etmeyi unuttuklarını itiraf ettiler.
Artık siparişinizi istemiyoruz dememize rağmen 16.30 da verdiğimiz siparişi 22.30 da getirdiler.Tabi,bizde siparişi kabul etmedik.

Kalitesiz hizmet ile kaliteli köfte yemek istiyorsanız Köfteci Yusuf sizler için Bursa'daki 1 numaralı firma.

Efe Elaldı

3 yıl önce - Pts 20 Oca 2014, 03:47

iş yerimin hemen yanında mudanya yolunda bu akşam yine gittik iş çıkışı artık sıradanlaştı bizim için

Güven Hoca

3 yıl önce - Pts 20 Oca 2014, 04:03
İZNİK KÖFTECİ YUSUF - 18 OCAK 2014

Okul gezisinde gittik

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

ilkerto
3 yıl önce - Pts 20 Oca 2014, 15:03

Çalışanları resmen arı gibiler, çok takdir ediyorum. Bütün şubeleri inanılmaz kalabalık olmasına rağmen asla beklemiyorsunuz. Mangalda fast food devrimi Köfteci Yusuf..

ilkerto
3 yıl önce - Pts 20 Oca 2014, 15:05

Bu arada yavaş yavaş Manisa'ya doğru yaklaşıyor.. Ramiz'in dikkatine

Berktuğ
site denetçisi

2 yıl önce - Pts 26 Oca 2015, 19:54

VİŞNELİ KAYMAKLI EKMEK KADAYIFI

Köfteci Yusuf'un harika lezzetlerinden Kaymaklı Ekmek Kadayıfı şimdi de vişnelenmiş. Susurluk şubesinde gördüğümde inanmamıştım ve garsonun tekine sorduğumda vişneli olduğunu teyit ettim. Ancak Bursa şubelerinde bulamadım ve yoldan gelirken Susurluktaki şubeye uğradım aldım.

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet