Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Cemoli D18
8 yıl önce - Çrş 15 Oca 2014, 17:42
İstanbul Bayrampaşa metro istasyonuna entegre için İETT durağı gerekli

(+)  

(+)

Esenler tarafından gelenlere metroyu kullandırmak gerek, Güneşli tarafından gelenler var otobüsle.
Bu bölgeye bir durak yapılarak, Aksaray-Havalimanı ve Aksaray-Kirazlı hattına aktarma kolaylığı sağlanır diye düşünüyorum.

Trafiği olan bir hat bu ve Vatan Caddesi'ne giden yol buradan geçmekte
E-5'e bağlanan yol da bu güzergahta.

Trafik olduğunda bu mevkide araç değiştirmek ve raylı sisteme geçiş yapmak çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Ertan Akyüz
8 yıl önce - Çrş 15 Oca 2014, 17:56

Kaç sen önceydi Bağcılar da bi işim çıktı gittim Geri dönerken M1 e binerim düşüncesiyle otobüs e bindim tabi bu taraftaki otobüs hattlarını bilmiyordum neyse Esenlerde Durak olmadığı için zorunlu olarak Edirnekapıya yani Ulubatlıya kadar gitmek zorunda kaldım ve ters geri tekrar M1 metro hattıyla Ataköy e gittim.

Mustafa Can Karakus
8 yıl önce - Çrş 15 Oca 2014, 18:20

Esenler ateşalanı köprüsü ve menderes istasyonu yürüme mesafesinde orada aktarma yapılabilir.

Cemoli D18
8 yıl önce - Çrş 15 Oca 2014, 20:49

Bağlantı yoluna durak şart.

Otogara kıvrılan bu metro hattı bir kol ile İstoç istikametine uzamalıydı ama ne yazık ki bu yapılmadı.
Kirazlı üzerinden gidebiliyoruz sadece.

Yine geçmiştekilerin hatası...

Cemoli D18
8 yıl önce - Pzr 19 Oca 2014, 12:40

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3460049#3460049

Konu başlığına uygun bir içerik

Cemoli D18
8 yıl önce - Cum 07 Mar 2014, 15:12

(+)

Turkuaz renkli alana da bir İETT durağı lazım.
Trafik olduğunda burada inip metroya erişim sağlanmalı.

O kavşağı bazen dönmek 15-20 dk olabiliyor.

Cemoli D18
8 yıl önce - Prş 10 Nis 2014, 13:14

Beyaz masaya yapılan iletim buydu.

Alıntı:
Başvurunuz:

İstanbul Bayrampaşa metro istasyonuna entegre için İETT durağı gerekli. Bu iett durağı vatan caddesine giden bağlantı yoluna konulması durumunda süper olacaktır. Pik saatlerde otobüs ile bu güzergahtan gittiğimizde trafik olasılığı söz konusu kaza ve arıza olduğu zamanda çok fazla tıkanıklık olmakta. burada metroya istasyona yakın bir noktaya durak yapılsa metroya erişim sağlanır. En azından toplu ulaşım arasında entegre olmuş olur. http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=132641 ilgili linkten de detayları inceleyebilirsiniz.

Bu başvuruya cevapta bu.

Alıntı:
İlgi : 17.03.2014 21:02:34 Tarih ve 1-134696236 Nolu Başvurunuz

Müdürlüğümüze iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili İstanbul Elektrik, Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü (İETT) ile görüşülmüştür. Görüşme neticesinde tarafımıza verilen bilgi aşağıdaki gibidir: "Kurumumuza yapmış olduğunuz durak talebinize ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Bahse konu yerde durak konulması için uygun cep alanı ve yaya geçişini sağlama imkanı bulunmadığından, talebinizi yerine getirmemiz mümkün olmamaktadır." İETT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ALO 153 BEYAZMASA

Cemoli D18
8 yıl önce - Pts 07 Tem 2014, 04:14

Bir de burada otobüs durağı olsa.
M1 Bayrampaşa veya Sağmalcılar İstasyonuna aktarım şart ve buraya durak lazım.
Trafik olduğunda bu istasyonlara aktarma yaparak yolumuza devam ederiz en azından 92Ş yolcularının bazıları burayı tercih edecek

Cemoli D18
8 yıl önce - Cmt 30 Ağu 2014, 22:33

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3197944#3197944

Konu içeriği aynı olmasa da aynı mantığa denk gelen bir talep.

Cemoli D18
8 yıl önce - Pts 01 Eyl 2014, 18:12

İett durağı olamamasından dolayı var olan trafikte gidemiyoruz oradan metroya aktarma yapıp transit olarak devam edebiliriz

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM