Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Aydinsert
14 yıl önce - Pzr 03 Nis 2005, 12:32
AYIN FOTOGRAFI MART 2.TUR

Hiç bir fotograf %25 in üzerinde oy alamadıgından 2.tura geçilmeye karar verilmiştir. adet üzere %10 un üzerindeki fotografları 2.turda göreceğiz.
OYLAMA PAZARTESİ GECE YARISI BİTECEK DUYURULUR!
asıl oylamanın yapıldıgı başlık için: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=13166

1-EgeErhan -Izmir Panoramik

2-Osman_Karamehmet'in Eminönü fotoğrafı

3-Osman_Karamehmet'in Pierre Loti'den gün doğumu

4-MehmetYasa35- Kordon fotoğrafı

5-Okhan de lan, İstanbul'da aşk

En son Aydinsert tarafından Pzr 03 Nis 2005, 13:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Nilüfer
14 yıl önce - Pzr 03 Nis 2005, 13:08

arkadaslar gercekten fotograflarin hepsi cok güzel amaa..
bence Osman_Karamehmet'in 2. Fotografi birinciligi hak edicek güzellikte.

M.Ali
14 yıl önce - Pzr 03 Nis 2005, 14:03

2. Tur yapılması iyi olmuş. Sn. Osman K.'nın Eminönü fotoğrafına oyum. Diğeri de güzel ama ışık bakımından Eminönü fotoğrafı göze daha hoş geliyor.

Ugur
14 yıl önce - Pts 04 Nis 2005, 00:09

Cok güzel Osman arkadasin ellerine saglik

Sedat
14 yıl önce - Pts 04 Nis 2005, 03:40

4 numaraya hayran kaldim... bu iki sevgili kim ? umarim ömür boyu mutlu kalirlar

Jan_ZeyneP

14 yıl önce - Pts 04 Nis 2005, 08:48

Osman Beyin Eminönü adlı fotoğrafına ilk turda olduğu gibi bu turda da oy verdim..

Öncelikle teknik bakımında kusursuz olduğunu, kadrajın mükemmel ayarlandığını, gözü rahatsız edebilecek hiç bir unsurun kadraja girmediğini dahası fotoğraf karesine giren her öğenin başlı başına bir görevle orada oldukları,... görüşündeyim.

Bu fotoğraf üzerinden bir masal bile anlatılır.. Baktıkça bakıyorum ve eserin içeriğinde sanki işlenmeyi bekleyen bir çok tema varmış gibi... Heycan uyandırıyor.. Hüzünlendiriyor... Sevindiriyor... Arkadan gelen bir müzik sesi bile duyuluyor fotoğrafta.. Hatta dalgaların bile, fotoğrafın sağ alt köşesine vurduğu anda çıkan ses kolayca duyuluyor..

Kısacası hem teknik hem de estetik ve sanat anlamında kusursuz bu eseri için Osman Bey'e çok teşekkür ediyorum ve saygılar sunuyorum..

nilguk
14 yıl önce - Pts 04 Nis 2005, 13:49

Fotograf kalitesinden pek anlamam ama guzellik ve renk kalitesinden kendimce anliyorsan IZMIR PANORAMIK diger fotograflardan cok daha guzel oldugunu dusunuyorum. super bir fotograf...

Gökhan Gök

14 yıl önce - Pts 04 Nis 2005, 14:06

Resimler böyle guzel olunca oy vermede zorlaniyor insan

Yildiray

14 yıl önce - Pts 04 Nis 2005, 14:11

Osman Karaahmet arkadasimizin Pierre Loti fotografi da benim adayim. Keske resimlerin büyük halini burada da görebilmek mümkün olsaydi. Saatlerce bu fotografa bakmaktan kendimi alamadim...

BuCaLii
14 yıl önce - Pts 04 Nis 2005, 18:35
mukemmel oLmus

ege erhan 1 numarasın

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET