Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ'ın İhracat İstatistikleri
« önceki   123 ... 171819

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
Hazar23
5 ay önce - Pzr 27 May 2018, 02:58

Aşırı bir talep olduğunu valimiz geçtiğimiz günlerde dile getirmişti. Hatta 2. OSB yetersiz kalacağı 3. için çalışmaların devam ettiğini belirtmişti. Kısa sürede 2. OSB faaliyete alınacaktır.

KEMALİYE 23
5 ay önce - Pzr 27 May 2018, 06:49

Arkadaşlar evet önceden kurulmalıydı katılıyorum Lakin Elazığ çok büyük haksızlıklarla mücadele etti yatırımcı teşvikde yerinizi değiştirin yatırım yapalım dedi açık açık.Önce mücadele şarttı ve bunlarla uğraşıldı.Ayrıca ben herzaman söylüyorum Elaziz in potansiyeli farklı ve daha özgürce yatırımlara gebe bekleyen yatırımcıların çoğu farklı yerlerde yatırımları olan rüştünü ispatlamış insanlar yani ilk defa yatırım bekleyip zamandan dolayı kaçıp gidecek yatırımcı değiller.Adamın zaten işi yürüyor.Teşvikde hakettiğini alamasaydı bu şehir o zaman yatırımcı mecburen kaçardı.Ayrıca bu işlerin belirli süresi ve para yatırma işlemleri var Yani her kafasına esen hadi eyvallah gidiyorum diyemediği gibi yatırımcı belirli bir süreden fazlada bekletilemez bu bilgilendirmeler baştan yapılıyor.Bu insanlarda ona göre tercih ediyor.40 yıl öncesi gibi değil yani.

kaan_aslan
2 ay önce - Prş 30 Ağu 2018, 13:59
Elazığ İhracat ve İthalat

Temmuz ayında en çok ihracat yapan il 13,20 milyon dolarla Elazığ oldu. 11,89 milyon dolar ile Malatya ikinci, 68 bin dolarla Tunceli üçüncü sırada, Bingöl ise 49 bin dolarlık ihracatla son sırada yer aldı.
En çok ithalatı ise 8 milyon 62 bin dolarla Malatya yaptı. Elazığ, 2 milyon 500 bin dolar, Bingöl 21 bin dolar ve Tunceli ise sadece 4 bin dolarlık ithalat yaptı.
Temmuz ayında Elazığ 4 il arasında ihracatta1.,ithalatta 2. sırada yer aldı.
https://www.haberturk.com/elazig-haberleri/630221 ...hir-elazig

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET