Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara TOBB Kuleleri
« önceki   123 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 2
Anıl

17 yıl önce - Sal 11 Şub 2003, 06:34

Benimde messiah!

Bizim okul servisi, hem bunların hemde Halkbank'ın onunden gecerdi hergun.

Servisde deliler gibi samata olurdu, ama ben sırf bunların yanından gecerken camdan egilir katlarını saymaya calısırdım...

Istanbul'dada ilk defa skyline oldugunu "Son" filminde gordum. 2000 yılı sonuydu galiba.
Filmde durmadan ya Sabancı ya da Movenpick'in tepesinden cekilmis gorutuler vardı.
Birde adam belediye otobusunu kacırtıgında tam Levent'te karşısında falan kalıyordu filmde, vay be! demistim.

Volkan
17 yıl önce - Pzr 20 Nis 2003, 19:38

TEKEL Genel Müdürü Sezai Ensari, binanın bu haliyle satılması için teknik hazırlıkların sürdüğünü belirtirken, 1, 1.5 ay içinde ihaleye çıkmayı düşündüklerini açıkladı. Ensari, ilk başta Tekel Başmüdürlüğü olarak mütevazı biçimde planlanan binanın projesinin daha sonra Başbakanlık binası yapılmak üzere değiştirildiğini ve büyüdüğünü hatırlattı.
Şu anda binanın yüzde 80’i bitirildiğini anlatan Ensari, bu sene ayrılan ödeneğin binanın tamamlanması için yetmeyeceğini belirtti ve binanı bitişi için 65 trilyon liraya ihtiyaç duyulduğunu kaydetti. TEKEL’in gayrimenkullerinin satışının yetkisinin TEKEL’de olduğunu hatırlatan Ensari, “Bu kapsamda satışa çıkmak üzere gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.
Binanı bu haliyle ihaleye çıkarılacağını anlatan Ensari, teknik hazırlıkların sürdüğünü, 1-1,5 ay içinde ihaleye çıkmayı düşündüklerini açıkladı. Binaya şimdiye kadar yaklaşık 220 trilyon lira harcandığını hatırlatan Ensari, ancak binanın 63 dönümlük arsa üzerine kurulduğunu ve değerinin maliyet rakamının üzerinde olduğuna işaret etti.

PROJE HARCANAN PARA
Öte yandan, 2003 Yılı Yatırım Programı verilerine göre, yapımına 1998 yılında başlanan TEKEL’in ikiz kulelerinin inşaatının önümüzdeki yıl tamamlanması bekleniyor. Toplam proje tutarı 284 trilyon 235 milyar lira olan ikiz kulelere 2002 yıl sonuna kadar yapılan harcama 219 trilyon 235 milyar lirayı buldu.
İkiz kulelerin yapımının bitirilebilmesi için 65 trilyon liralık harcamaya gereksinim duyulurken, bu yıl 22 trilyon liralık ödenek ayrıldı.

---------------------------------------
arkadaslar bu binanin fotorafi varmi biryerde

cok merak ediyorum

Anıl

17 yıl önce - Pzr 20 Nis 2003, 20:14

Gecen gun Eddy'de soruyordu, sanirim su anda link olarak wowturkey'den baska bir yerde duzenli fotolarini bulabilcegini sanmiyorum.

Bak Eddy'de Basbanlik ikizleri diye soruyordu, hemen ikinci mesajda Burc'un veridigi linkten bakabilirsin.
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=774

Yuzbasi Volkan Yuksel

16 yıl önce - Pts 09 Şub 2004, 20:51

(+)

Sevgiler,
Volkan Yuksel

En son Yuzbasi Volkan Yuksel tarafından Prş 26 Şub 2004, 19:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Erdal
16 yıl önce - Çrş 11 Şub 2004, 21:18

Gercekten süper bir resim. Tersekkürler Volkan.. Karsidaki bina Diyanet işleri, hemen yantarafi Milli güvenlik kurulu, Sagdaki binalarda Bariş Sitesi..İnsallah cevresine de böyle yüksek binalar yaparlar..

sayfa 2
« önceki   123 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA