Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara TOBB Kuleleri
« önceki   1234 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 3
Yuzbasi Volkan Yuksel

16 yıl önce - Prş 12 Şub 2004, 04:08

(+)

Sevgiler,
Volkan Yuksel

memocan

16 yıl önce - Cum 30 Nis 2004, 21:30

bu binalarda ODTU ye giderken sanırım TEKEL'in binası imiş ama henüz inşaat firması bitirip teslim etmemiş

(+)

(+)

M.Ali
15 yıl önce - Prş 30 Eyl 2004, 11:01

Ve nihayet:

Bir ara Başbakanlık binası olarak da düşünülen ve Başbakanlığın inşaatını üstlendikten sonra yeniden Tekel' devrettiği ikiz kuleler satışa çıkarıldı.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'dan yapılan duyuruda, 5 Kasım'a kadar teklif alınacak ikiz kulelere talip olanlar ihaleye katılmak için 500bin dolar geçici teminat yatıracak. Teklifler dolar bazında alınacak, ihale bedeli ise TL olarak ödenebilecek.Vadeli ödeme talep edildiği takdirde, ihale bedelinin yüzde 40'ı peşin olarak alınacak, kalan bölümü 12 ayda bir olmak üzere iki taksitte ve 24 ayda ödenecek. Bu bölüme vade farkı tahakkuk ettirilecek.

-ANKA-

Bakıyorum da ilk haber 20 Nisan 2003'te verilmiş ihale ise 5 Kasım 2004'te yapılıyor. Gerçekten de çok hızlı bir bürokrasimiz var! Bakalım bu binalara talipli çıkacak mı? İnşallah çıkar da çürümekten kurtulur.

Erdal
15 yıl önce - Cmt 02 Ekm 2004, 17:47

Ben bu binalar satilirsa kisa sürede dolacaklarima inaniyorum.Binalar yeni sahibi tarafindan kat-kat kiralanabilir.Bu arada binalarin arkasındaki eski tütün depoları restore edilip ofis haline getiriliyor..

M.Ali
15 yıl önce - Cum 12 Ksm 2004, 20:25

Evet, maalesef bu binalara sadece 1 (yazıyla bir) teklif gelmiş, hatta ismini bile açıklamıyorlar teklif sahibinin. İhale iptal edilebilirmiş. Ne büyük sürpriz!!!

Bence iptal edilmesin, isteyen kuruma veya kişiye önerdiği fiyattan satılsın, yoksa binalar çürümeye başlayacak. Zararın neresinden dönsek kardır.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA