Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 259

AnkaPark Projesiyle ilgili görüşleriniz nedir?
AnkaPark Projesine Olumlu bakıyorum 50.7%  50.7%  [420]
AnkaPark Projesine Olumsuz bakıyorum 49.3%  49.3%  [408]
Toplam Oy : 828

behçet nacar44
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 20:07

nazmi bey sizce parkın açılmasını istemeyenler istemezükçüler mi?

Gerald
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 23:38

Biz bize yeteriz kampanyasında şirketler holdingler kanu çalışanları sms halk tan toplanan para 300 milyon dolar

Bu hurdaya harcanan para i.gokcek e göre 400
Mansur yavaş a göre 750 milyon dolar

Tunç D.

1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 23:48

Alıntı:

Bu gibi durumlarda belediyenin kayıtları esas alınır, Mansur Yavaş’ın dediğinin doğru olması daha yüksek bir ihtimal. Şu an belediyeyle uzaktan yakından ilgisi olmayan, eski bir belediye başkanının söyledikleri değil.

Yakup

1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 23:51

Alıntı:

Bu gibi durumlarda belediyenin kayıtları esas alınır, Mansur Yavaş’ın dediğinin doğru olması daha yüksek bir ihtimal. Şu an belediyeyle uzaktan yakından ilgisi olmayan, eski bir belediye başkanının söyledikleri değil.

Ama bir sey gercek var ortada..

Birileri cok büyük Yolsuzluk yapti bu projeyle ve kimseye karsi sorusturma acilmadi..

Atila
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 00:55

Aslında bu projeyi, turizm bakanlığına bağlansa, işlese. Bitmemiş bölümlerinde, teleferik falan bitirilsin.

Kötü fikir olabilir, ama bu durumdan daha iyi. Zarar edebilir, ama her halükarda Ankaraya bir getirisi olabilir, olur, olduda.

Mesela ben geçen yaz gittim, Konyadan Ankaparka, sonra çıktım şehir merkezine çocuklar ile ve 3-4000 TL harcadım. Ankapark olmasaydı gitmezdim mesela.

Ama parkda çok şey kapalı olduğu için, tam bitmemişti ve gelenler bir daha gelmek istemedi, ben dahil.

Yani açık kalmasi, her halükarda doğru şu anda, zarar etse bile. Kamu yararına açık olması lazım. Yanlış yatırım, ama kalmalı, o kadar masraf yapıldı.

Cihan91
1 ay önce - Pzr 05 Tem 2020, 01:16

Alıntı:
Ama bir sey gercek var ortada..

Birileri cok büyük Yolsuzluk yapti bu projeyle ve kimseye karsi sorusturma acilmadi..

Halihazırda verilmiş şikayetler var ama ne hikmetse o dosyalar hiç ilerlemiyor, yargı teşkilatındaki çürükler ayıklanmadan sonuç alınabilmesinin imkanı yok, ki şuan olan da bu zaten

tigerclow
4 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 16:11

Şunu söylemek gerek kimse bu parka para verip gitmez. Burda çok iyi diyenler para verip gitmemiştir bile. Keşke çok daha küçüğü yapılsaydı 50-100 milyon tlye yapılsaydı ama girişler de bedava olsaydı.

0661memir
4 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 16:23

Ankapark bu kadar yapilmis . Çöp olmasına göz yummak doğru deil . MANSUR bey. Bu para harcanmış sonuçta doğru veya yanlış. Sana yakışan orayı bitirmek. Gerçi sen daha askiyle işçiyle uğraşıyorsun.

Duha06
4 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 16:26

Çocuklar çok üzülüyor keske açılsa.

0661memir
4 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 16:39

BİZİM MUHALEFET BÖYLE . YAPACAK BİRŞEY YOK. BENCEDE BURASI SONA YAKLASILMIŞ BİRYER. BİTİRİN ARKADAŞ NE VAR. Bİ SU FATURASİ GELDI. 210 TL . BIRDE ANKAPARK İÇÜN KESERSİN .

sayfa 259
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet