Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 258

AnkaPark Projesiyle ilgili görüşleriniz nedir?
AnkaPark Projesine Olumlu bakıyorum 50.7%  50.7%  [420]
AnkaPark Projesine Olumsuz bakıyorum 49.3%  49.3%  [408]
Toplam Oy : 828

farukaytac
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 20:16

Alıntı:
Sürekli zarar eden bir yer nasıl işletilir kardeş? Battık daha damı batalım diyorsun yani? Sen batık bir işyeri işletirmisin? Muhalefet yapacağım diye daha da komik olmayın.

Görende Mansur Yavaş'ın Ankara'da çok kârlı işlere imza attığını sanır.Ankara'nın değer kaybetmesi için elinden geleni yapıyor.Sen kalk Gölbaşı'ndaki arsayı tarla yap değerini seksende bire indir sonra da battık de.Bu park konusunda; halka hizmeti düşünen belediye başkanı bu park için sürekli olumsuz demeç vermek yerine Ankara turizmine nasıl kazandırılacağını düşünür.Ama; orayı Melih Gökçek yaptı batsın da ben de siyasi propaganda yapayım, kafasıyla bu kadar oluyor.Bu dönem seçilen CHP'li belediyeler çapsızlıkta birbirleriyle yarışıyorlar.

Tunç D.

1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 21:25

Alıntı:
Ankara turizmine nasıl kazandırılacağını düşünür.

Bu parkın, hele ki bu kadar büyük bir parkın yapım ve işletme maliyetinin şehre gelen yerli ve yabancı turist sayısıyla karşılaştırıldığında zarar edeceğini bilmek için belediye başkanı olmaya gerek yok.

Koray Akyol
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 22:24

Park düzgün bir şekilde açılmış olsa bile hiç bir albenisi yok. İçinde ki atraksiyonlar beş para etmez, tasarım dersen hiç kafa yorumlamış, rastgele oraya buraya dikmişler bir şeyler. Planlandığı gibi açılsa bile hiç bir işe yaramayacaktı çünkü büyük bir luna park olmaktan öteye gidemeyen bir proje. Bu parkların adlarını görmesek yıttıracak belki. Bir de bunlar genelde şehir dışında olur, şehrin göbeğinde değil. Görgüsüzlük, zevksizlik, vurdum duymazlık, hesap vermemezlik, çarçur etmek, rüya projem takımtısı. Bu parkı görünce aklıma gelen bunlar.

behçet nacar44
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 22:34

farukaytaç bey bu saatten sonra değil mansur başkan bill gates gelse anka park'ı işletemez,daha doğrusu yapılan zararı çıkartmaz.

ben sn.cumhurbaşkanın yerinde olsam 2 tane sağlam müfettiş ile burayı didik didik etttirirdim.
bu hırsızları uğursuzları arındırmadan ne ülke kazanacak ne ak parti...

salih40
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 23:49

Bu başlığın ilk sayfalarında, daha park proje aşamasındayken eleştirilerimi dile getirmiştim.
Nihayetinde haklı çıktım. O zamanlar muhalif cehapeli istemezükçü olduğumu düşünenler şimdi nerde acaba

veysel döker
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 10:37

Giden paralar bir yere kadar da, ben çocuğumu, çocukluğumda ziyaret etmeyi en çok sevdiğim hayvanat bahçesine götüremiyorum ya en çok o koyuyor.

Hayvanat bahçesinin yıkılması tamamen kasıtlıydı. Parkta dönümlerce boş arazi varken, o bölgeye kazma vurulmadan bırakabilirdi. En azından şimdi girip nefes alabileceğimiz bir parkımız kalmış olurdu.

mertgil
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 10:40

Oraya da bir adet AVM iyi gider!!!
Tez zamanda fizibilite yapılmalı...

behçet nacar44
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 21:45

Alıntı:
Oraya da bir adet AVM iyi gider!!!
Tez zamanda fizibilite yapılmalı...

ironi yapmıyor iseniz yok artık, toki'ye devredilsin.
bursada ki ucubelerden buraya da diksinler hepimiz rahatlayalım...

behçet nacar44
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 17:52

ankarada yaşayan kardaşlar neden bu konuyu gündeme getirmiyorsunuz?

bu sıcaklarda orası açılıp iş yapamaz ise kışın ayazda kim gider oraya?

işleten şirket kimse telefon,fax yağmuruna tutualım gerekirse.önümüzde ki ay ankaraya geleceğim.bende bu parkı gezmek,görmek istiyorum.kışın bozuk havada kimse gelmez ki...

Nazmi
1 ay önce - Cmt 04 Tem 2020, 18:24

Alıntı:
O zamanlar muhalif cehapeli istemezükçü olduğumu düşünenler şimdi nerde acaba

Eleştiri, öngörü vs. kimden olursa olsun elbette saygım var bunlara, ama haklı çıkmanız (ki 'hala' tartışılır) 'cehapeli istemezükçü zihniyetinin' var olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir

sayfa 258
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet