Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 257

AnkaPark Projesiyle ilgili görüşleriniz nedir?
AnkaPark Projesine Olumlu bakıyorum 50.7%  50.7%  [420]
AnkaPark Projesine Olumsuz bakıyorum 49.3%  49.3%  [408]
Toplam Oy : 828

bademci salih
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 13:06

valla bu saatten sonra aklı olan muhalafet buraya elini bile sürmez.
olan olmuş zaten,bırak israf ve yolsuzluk anıtı gibi şehrin ortasında çürüsün dursun,kim ölümüne savunup bu hale getirdiyse o temizlesin.
ayrıca bu saatten sonra buraya el atan hem delilleri yok etmiş olur,hem işin içinden çıkamaz bir de üstüne "biz ne güzel yapmıştık halbuki 10 milyon turist gelecekti,bunlar hem işletemedi hemde gelip dağıttılar" gibi suçlamayı üstüne alır.

her sıkıştığında bu ucubeyi örnek versen kimse ağzını bile açamaz. hatta ben olsam sadece bununla kalmaz kedi,transformens ve dinozor heykelleri, saatler ve yine uğruna yine trilyonlar harcanan giriş kapıları gibi mevzuları ısıtıp ısıtıp gündeme getirirdim.
ama nerde o feraset,siyasi zeka ve çap muhalafette derseniz haklisiniz...

Gulabii
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 13:17

Arkadaşlar aşırı insanın enerjisini bitiren şeyler konuşuyorsunuz.Bu parkı yakından gidip gezip görmüş birisiyim.Buradaki dinazor müzesi dışında sadece lunapark oyuncaklarını toplayıp gençlik parkının içindeki lunaparkın eski oyuncaklarının yerine yeniden dizayn edip koyulabilir.Ve ankaparkta hiç bozulmadan aynı oyuncakları kaldırınca göksu parkı gibi harikalar diyarı gibi insanın yürüyüş koşu yapabileceği çok güzel bir park elimizde kalıyor.Sadece vinçlerle gelip kaldıracaksın oyuncakları tekrardan para vermene hiç gerek yok mis gibi olur.Bölge insanına yürüyüş yolları zaten kalıyor.Yeşillik ztn yapılmış durumda dahan ne olsun.

Şimdiden bu düşünceyi başkana büyükşehir sayfasında yazıp görüşünüzü yazıp gönderin.Mutlaka bu kadar mesaja kayıtsız kalmayıp ilgilenecektir başkan.Her düşünce icin mansur başkan ztn anket açıyor.Bunu da halka sorup anket yapar

bademci salih
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 13:21

yani vinçlerle girip oyuncakları kaldirsan 750 milyon dolar kârdayız diyorsun üstad öyle mi?

vallahi bu anlayışa az bile bu zarar ziyan,ne diyecegimi bilemedim...

refik7070
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 14:12

Mansur Bey ve yandaşları ağlayıp zırlayacaklarına bu tesisi işletmeye baksınlar. Şu ana kadar bir tane park yapmamışlar yapılmış parkı hem karalıyorlar hem de işletmiyorlar. Varsa sıkıntılı bir ödeme verirsin mahkemeye gerekeni yaparlar.

truyana
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 14:31

Geçen fox haberde yayınlan fotoğraf koymuştum..
Şimdide Melih Gökçek`in twitter sayfasından Beyaz tv videolar var...

https://twitter.com/06melihgokcek

Duha06
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 16:08

Katarlilar alsin para bol onlarda yapip isletsinler ne guzel olur bizde gideriz egleniriz. Bence cok guzel olur

bademci salih
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 17:45

parsel parsel zengin olan fetöcüler için en az 150 tane dosya verildi savcılığa hangisinde en ufak bir gelişme var ki bu mevzudan sonuç alınsın...

buğra_ay
1 ay önce - Cmt 27 Hzr 2020, 17:59

Alıntı:
Mansur Bey ve yandaşları ağlayıp zırlayacaklarına bu tesisi işletmeye baksınlar. Şu ana kadar bir tane park yapmamışlar yapılmış parkı hem karalıyorlar hem de işletmiyorlar. Varsa sıkıntılı bir ödeme verirsin mahkemeye gerekeni yaparlar. 

Ben bu ülkenin bir ferdi olarak eğer bu akıl mantık dışı israfın tillahi olan ucubeye bir kuruş hakkım gecti ise senin gibi bu yanlısı bile savunan tiplere hakkim haramdır ahirette hesaplasiriz bilesin
Yapılan parki karaliyormusuz mantığa bak vicdan zaten kalmamışta su saçmalığı bile savunma gafletine düşmüşsun

mert06mert
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 00:28

Alıntı:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7785460#7785460

Şu mesajdaki ekran alıntısına istinaden; madem örtüsü dahi açılmayıp depoya kaldırılacaktı, neden bu oyuncaklar alındı diye sorulması gerekiyor. Depoya atılan oyuncaklar, depoya atılan jet ski'ler.. Vergilerimizi depolarda çürütmek için harcayacağınıza keşke borçları kapatsaymışsınız. Nereden tutsan elde kalıyor bu olay, en baştan da belliydi böyle olacağı.

Serhat1453
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 10:51

Alıntı:

Sürekli zarar eden bir yer nasıl işletilir kardeş? Battık daha damı batalım diyorsun yani? Sen batık bir işyeri işletirmisin? Muhalefet yapacağım diye daha da komik olmayın.

sayfa 257
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet