Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

AnkaPark Projesiyle ilgili görüşleriniz nedir?
AnkaPark Projesine Olumlu bakıyorum 51.1%  51.1%  [420]
AnkaPark Projesine Olumsuz bakıyorum 48.9%  48.9%  [402]
Toplam Oy : 822

cihanyldz18
6 yıl önce - Çrş 04 Arl 2013, 19:35

Europarktaki colossus bizimkiyle aynımı acaba ?

musaEE
6 yıl önce - Çrş 04 Arl 2013, 20:30

Alıntı:
- ROLLER COASTER DÜNYADA EN BÜYÜKLER ARASINDA…
Bütün bunların yanı sıra ANKAPARK’ın en çok dikkat çeken özelliklerinden birinin de roller coaster olduğunu, parka 14 tane roller coaster kurulacağını anlatan Başkan Gökçek, en büyük iki tanesinin 35 metre ve 48 metre yükseklikte olacağını belirtti.
Dünyanın en büyüğü olan Disneyland’da bile roller coaster sayısının 5’i geçmediğine dikkat çeken Başkan Gökçek, şu bilgileri verdi: “Roller Coasterlar Anadolu Bulvarı kenarında 10 bin metrekarelik bir alanda kurulacak ve en uzunu 900 metre ray uzunluğuna sahip olacak. Dünyada daha uzun coaster var ama 10 burgu yapan Çin’deki roller coaster’dan sonra ikincisi de bizde oluyor

bunu nasıl söyleyebiliyor anlamıyorum colosus 35 metre yükseklik olarak dünyada ilk 50ye giremez hız olarak hızı 75 km hız olarak ilk 100e bile giremez 900 metre ray uzunluğundanda ilk 30a giremez. Burguda tamamen bir tercih meselesi bir kriter değil.
ayrıca 14 tane roller koster olmayacak 1 tane ride diyebileceğimiz roller koster olacak oda colosus
Alıntı:
Europarktaki colossus bizimkiyle aynımı acaba ?

keşke öyle olsa bizdeki thorpe parktaki colosusla aynı

serdar72
6 yıl önce - Prş 05 Arl 2013, 19:43

gökçek yine iyi reklam yapmış

bu adamda reklam çokda sonuç pekde öyle övüldüğü gibi olmuyor.. turizmde patlama olacakmış... artış olur ama patlama kelimesi uymamış bence...

bitsin bir görelim birde o zaman düşünürüz..

Serkan Berk
6 yıl önce - Cmt 07 Arl 2013, 02:23
Gaziantep çoktan yapmış bile.... ismi de "ParkanteP"

BİZİM ANKAPARK A BENZİYOR

emrecirik
6 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 16:48

Mansur Yavaş kazanırsa yıkacakmış... Mansur yavaş gel )

firat79

6 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 17:25

Dun aksam dinledim hic oyle birsey demedi. Nerenizden cikariyorsunuz bunlari?

Serkan Berk
6 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 19:56

Ya sabırrr...

1- Önce yıkacağım dedi. Ama Anketle Halka soracak. (Yapılan bir şeyi yıkmak mantıksızca, yıkın diyen çıkmaz!) (yolu kapatın-kazıyın diyen de çıkmayacak)

Eee?

2- Seçime kadar ne yapılırsa yapıldı... Devam ettirmem diyor...

bu haliyle kalır: havuz - kapısı - yapılan çadırlar.

Nasıl devam ettirir???

Ağaçladırma yoğunlaştırılır.
Şu şekilde olur:

http://www.yavasgardasimyavas.com/projeler

cihanyldz18
6 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 20:09

İstemezuklere sirin gozukmek icin halka sorarak yikacam dedi sonucta yikacam diyor yani ha sormus ha sormamis akilli biri olsa boyle bi sacmaligi en basndan soylemezdi devam ettirmeeyecekmis vizyonu küçük adamin zaten capi yetmez

MUSTAFABASCI
6 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 20:18

Adam ben yıkmayacam diyor. Bin kez söyledi fakat buradaki arkadaşlar hala neyi diretirki acaba?

"Benim yıkacağım tek şey Melih Gökçeğin yönetim anlayışıdır" diyor.... Bunun üzerine fazla söz söyleyip iftira atmaya gerek yok. Kapılar için ise oylama yapılır ve halk istemiyorsa başka ilçe veya illere transfer edilir diyor.

Bu arada Gökçeğin 2000 yılında Tayyip Erdoğan için söylediği bazı sözleride öğrenmiş olduk

musaEE
6 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 20:20

halka sorlursa halkın yıkılsın mı diyecek sizce bu halk aptalmıda milyatlar harcanmış projeye yıkılsın desin. Bu halk aptaldır yıkabilir diyebilir mi diyeceksiniz yoksa aziz nesin falan mı diyeceksiniz???
Halka sormak her zaman iyidir merak etme sen halk her zaman kendi için en iyi olana karar verir

sayfa 3
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet