Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Misafir 4b8

2 yıl önce - Pzr 07 Şub 2016, 02:24

mamud biz konak tuneli master planında yok dedik kurala uygun yapılsın dedik..ben yaptım oldu olmuyo şehrin merkezine tunel yapıyosun...yuh insan danışarak sorar..yapar .. kotumu ettik..

konak meydanı her zaman diyom kapıkule sınır kapısı gibi oldu..

sen hani şehrin merkezinde gördün böle çitle çevrilmiş birbirini kesen 2 yol..
simcity de bile böle bişi olmaz... bu iş belediye danışıalrak yapılmalıydı belki geride olurdu tunel..
akm nın onu sence hoşmu oldu..üstgeçid zaten gecikti..

ben karayolları izmir bölge müdürlüğünü seçimelrde seçtıgımı anımsamıyom..
bu şehrin başkanı aziz başkan ve ekıbıdır.. yahu en azından danışılmalıydı yahu izban da nasıl güselce oturup beraber yaptılar ..bak torbalı açıldı geçte olsa..

muhendis_1986
2 yıl önce - Cum 12 Şub 2016, 17:32

arkadaşlar merhaba bu hastane tam olarak nereye yapılacak? hiçbir bilgi yok resimlerdende anlaşılmıyor neresi biri google maptan link atabilirmi veya adres resim

gürkan1723
2 yıl önce - Cum 12 Şub 2016, 18:12

Çevre yolunun Bayraklı Tünelleri' nin girişinin hemen üstünde.

Fresh_35
2 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 12:43

Arkadaslar santiye ne durumda bileniniz var mi? Calisma yapiliyor mu ? Beton dokmeye basladilar mi ?

Misafir 449

2 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 12:48

Türkiyenin en büyük sağlık kompleksi olacak bitince

emre karaca

2 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 14:54

Buranın yatak kapasitesi ne kadar olacak?

Misafir 2e0

2 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 18:35

İlk sayfada yazıyor. Ayrıca en büyük sağlık kompleksi olacağı kim söylüyor? Ankara'ya yapılan şehir hastanesi çok daha büyük.

emre karaca

2 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 18:50

Ben zaten o yüzden iğnelemek için sordum onu yazan arkadaş ikitelli bilkent ve etliği Türkiye den saymamış sanırım Türkiyenin 'en'lerinin izmirde olması gerekiyor diye düşündüğü için öyle yazmış arkadaş

Fresh_35
2 yıl önce - Prş 17 Mar 2016, 21:51

Anladigim kadariyla yakinindan gecen olmuyor. Foto falan paylasilsa güzel olurdu.

Misafir e5e

2 yıl önce - Sal 19 Nis 2016, 13:17

2. şehir hastanesi Buca Tınaztepe' ye yapılacakmış. Yenişehir Tepecik Hastanesi' nin oraya yapılması planlanan şehir hastanesi iptal olmuş. Tepecik ve Suat Seren birleşecekmiş.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet