Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi
« önceki   123 ... 30313233   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 31
Hakan nurettin
3 ay önce - Pzr 18 Arl 2022, 13:02
Şaka gibi teleferik onaylanmış

girginfatih
3 ay önce - Pzr 18 Arl 2022, 13:06

Oraya metro yapmak acayip pahali olacagi icin en ucuz kolay yöntem seçiliyor

Hakan nurettin
3 ay önce - Pzr 18 Arl 2022, 13:39

Ne kadar saçma burası yapılırken ulaşım hattı hiç düşünülmemiş 2013 yılında hastahane inşaatı başladığında metro tramvay hattı inşaatıda yapılmaya başlansaydı şimdi ulaşım sorununu konuşuyor olmazdık

kami suyutmaz
3 ay önce - Pzr 18 Arl 2022, 21:50

bence sorunun temeli siyasi çarpıklıktan kaynaklanıyor..
Devlet katı ben oraya buraya yatırım yapıyorum diyor,ancak yerel yönetimle bunu muhtemlen baştan psyalsmıyor..Alt yapısıyla ilgili paylaşımda bulunmuyor..
Ne yazıkki birçok yerde durum bu

ccahit
3 ay önce - Pzr 18 Arl 2022, 21:56

Hastane en sağlam yere yapıldı.

Bol otobüs ve dolmuş seferleri konulsa sorun aşılır.

Zaten Dr ve diğer memurlarin yarıdan fazlası arabası ile geliyor. Çalışanlar içinde servis şirketleri ile anlaşılırsa yoğunluk ciddi olarak azalır.

Bayraklı, Karşıyaka, çiğli, menemen, Bornova, konak, Buca, gaziemir, karabaglar, fahrettin altaydan otobüsler çalışmalı.

Yakın noktalar ring çalışmalı.

Hakan nurettin
3 ay önce - Pzr 18 Arl 2022, 21:59

Buranın yükünü metro tramvay kaldırır hastanenin yoğunluğu günlük 80 bin kişi hesaplanmış bu yoğunluğa teleferik ne kadar çözüm olabilir ?

Ömer_KSK
3 ay önce - Pts 19 Arl 2022, 10:45

Alıntı:

Ucuz ancak verimsiz olacağı için kaynak israfı bir yöntem seçiliyor.

Şöyle bir sistem günlük 100 bin yolcuyu hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde taşıyabilir mi Allah aşkına? Çevresine getireceği keşmekeşi hesaba katmıyorum bile.

Hakan nurettin
3 ay önce - Pts 19 Arl 2022, 19:40

Alıntı:
Böylesine devasa hastahane yapıyorsan ulaşımada masraf edeceksin hasta hastahaneye ulaşmakta sıkıntı çekerse gitmez o zaman hastahane açmanın bir mantığı yok

kami suyutmaz
3 ay önce - Sal 20 Arl 2022, 19:39

Devlet İstanbulda Sakura Devlet hastanesi, için gerek karayolu gerekse raylı ulaşım için İBB yi suçlayıp ben yaparım diyerek girişip işin sorumluluğu aldı..
Peki kendisinin yaptığı burada yıllardır inşaat sürünürken aklı neredeydi acaba?
Bu sen yaptın ben yaptın muhabbeti ülkeye zarar veriyor..
Ben istediğim yere binalar dikerim alt yapısı beni ilgilendirmez diyerek alt yapı işlerini Belediyelere yıkmak
siyasi ve pekte hoş değil bence..

mahmut11
3 ay önce - Prş 22 Arl 2022, 22:47

"Devlet", Çam ve Sakure Hastanesi'nde yapmadığını yaptı, OTOBAN KENARINA HASTANE yaptı
Daha ne?

İzmir Belediye Reisi de kürtçe çav bellayı tersten okuyup Zortttirik Kooperatifinden zerzavat alsın, AMAN METRO FALAN YAPMASIN!

İzmir Belediyesi'nin yapması gereken şey, Bornova Metro, Egekent Aktarma, Tınaz Tepe, Gümrük Son, Bostanlı İskele gibi yerlerden sık sık araç kaldırmak.

sayfa 31
« önceki   123 ... 30313233   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet