Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Misafir 4aa

2 yıl önce - Prş 18 Ekm 2018, 21:19

2013 model 815aldim sizden 4tane ayna dislisi dediniz götürdünüz tiraktorlleri servise 100saateydi söktüler hayali geldi fabrikadan dediler 200 saate başka yerini söktüler fabrika haftası dediler 300saate sanziman dislisi arızalı dediler söktüler 4bin tl aldilar su an 800saate yine sanziman içi dagilmiş defalarca sizi aramamiza rağmen bir netice alamadık benim 1200donum arazim var tumosandan başka 5tane tiraktorum var hiç silinti yaşanmıyorum siz milisiniz böle oluyor Mili olamasanız bize ne yaparsiniz onu anlamaya calisiyorum 8 ay oldu şikayet hattına defalarca şikayetimizi bildirdik tenezzül edip donmediler bumu millilik demeyin millilik bari arkadaşlar

selimengin
2 yıl önce - Cum 19 Ekm 2018, 09:25

Burası tümosanın mail adresi değil. Git tümosanın mail adresini bul oraya yaz.

Misafir cb5

2 yıl önce - Cum 07 Arl 2018, 19:21

Seamunaykum.Ben.Ertuğrul.inan.Samsun/.Çarşambadanım.Bu.Tiraktörler.Dikkatim.Çekti.Bunlarin.4.Çekerleri.Beygir.Gücleri.Nekadar.VeFiyatlari.Bilmek.istedim .Bilgilendirirseniz.Menun.Olurum.Hayirli.isler

Misafir df6

2 yıl önce - Prş 03 Oca 2019, 21:46

Tümosan bizde var memnun değilim yakında değiştirecez yerli fason üretim yapıyor başkada yaptıkları yok ne servis anlıyor derdimizi ne de bayi geçin bunları
John deere fendt deutz biri bile mağdur etmiyor

barissello
2 yıl önce - Prş 10 Oca 2019, 16:39

Misafir rumuzu yerine isminizi yazsaydınız belki fabrikadan sorumlu biri size dönerdi ! laflarınız havada kaldı misafirler !
Tümosan 500 Hp PUSAT hafif zırhlı muharebe aracına bugün patent aldı ..bilginize
3-5 tonluk lift satışıda başladı

sayfa 15
« önceki   123 ... 141516   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA