Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
dreamliner88
6 yıl önce - Pzr 22 Mar 2015, 20:42

Geçen gün yanından geçerken gördüm katlı yapının kabası bitmiş diğer birimlerin inşaatı devam ediyor. Gördüğüm anda hani aklımdan geçmedi de değil bu projeyi gören birçok il kendisinde de böyle bir yatırım yapılmasını arzu ediyordur.Bu da Bursa ve İnegöl'ün farkı diyelim.

SABRİ BİLGİN
6 yıl önce - Pts 23 Mar 2015, 10:16

Bursa merkezde de Bursa büyük mobilyacılar çarşısı adında buna benzer bir yer yapılacak. İçinde başlangıçta ulusal ve uluslar arası 80 tane mağaza olacak. Bu 80 mağaza için 580 marka başvuru yapmış, bunların 62 tanesi kabul edilmiş. 120.000 m2 kapalı alana sahip olan yerin İzmir yoluna yapıması planlanıyormuş.

Berktuğ
site denetçisi

6 yıl önce - Pts 23 Mar 2015, 10:31

Mobilyakent AVM'nin ismi Mobiliyum olarak değiştirilmiş. [*]

Berktuğ
site denetçisi

5 yıl önce - Pts 11 May 2015, 11:25

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MOBİLYA AVM'Sİ BURSA'DA AÇILDI
Alıntı:
Türkiye'nin ilk mobilya ihtisas merkezi olan Mobilyum, 200 yerli mobilya üreticisini tek bir çatı altında müşterileriyle buluşturacak.

İnegöl'de 225 bin metrekare kapalı alanıyla dünyada ve Türkiye'de ilk mobilya ihtisas merkezi Mobiliyum AVM, dün düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Ak Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, Vali Münür Karaloğlu, Kaymakam Ali Akça,Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Şükrü Köse, Belediye Başkanı Ali Nur Aktaş'ın da açılışına katıldığı dev merkez 200 yerli mobilya üreticisini tek bir çatı altında müşterileriyle buluşturacak.

YENİ DÖNEM
Açılışta konuşan Mobilya AVM yönetim kurulukurdelesini kadınlar yaptılar. başkanı Haluk Özbek, 'Mobiliyum'un Türkiye'de ve dünyada mobilya ihtiyacı olan her bireyin aklına gelen ilk adres olmasını diliyorum'dedi.

Daha sonra söz alan Vali Münür Karaloğlu ise, İnegöl'ün mobilya'daki başarısından dolayı övdü. Vali Karaloğlu, 'İnegöl'ün mobilyadaki gelişimine yeni bir dönem başlatan Mobilya AVM'nin kurularak yola çıkan 200 müteşebbis Türkiye'nin en büyük AVM'sini yaratarak,önemli başarıla imza attılar. İnegöl çok önemli bir iş merkezine kavuşmuş oldu.Emeği geçenleri kutluyorum' dedi.

BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK
Ak Parti Milletvekili Hüseyin Şahin de,hükümet olarak, milletvekili olarak,Mobiliyum AVM'nin bugünlere gelmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Şahin, 'Tesisin İnegöl'ün mobilyadaki gelişimine büyük katkı sağlayacağına inanıyorum' dedi.

Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın konuşmasının ardından da , Anneler Günü nedeniyle, kadınlar kurdelayı keserek, Mobiliyum AVM'nin açılışını gerçekleştirdiler.

DEV KOMPLEKS
Kaliteli ve seçkin mobilya markalarının bir arada olacağı Mobiliyum'da, hem perakende müşterisi hem de nihai tüketici için binlerce mobilya çeşidini bir arada bulma fırsatı olacak. Dev bir komplekste, tamamen kapalı ve konforlu bir alanda binlerce ürünü müşterileriyle buluşturan Mobiliyum, içerisinde barındırdığı otel, restoran ve kafe alanları, tasarım, ihracat ve turizm ofisleri ile mobilya alışverişlerine kolaylık ve keyif katacak.

Kaynak: olay.com.tr

Mobiliyum AVM hayırlı uğurlu olsun.

Misafir 099

5 yıl önce - Pts 11 May 2015, 11:28

hayırlı olsun inegöllü mobilyacılar başarılılar..
yeni hedef Ülkemizin bir kaç farklı noktasında mobilya avm ler açmak..
Kayseride de inşaatı başladı mobilya kent avm nin oda devesa bir proje yatırım...

sayfa 2
ANA SAYFA -> BURSA