Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Kalehan Ecdad bahçesi (Ecdad parkı)
« önceki   123 ... 1516171819   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
murad_1299
6 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 09:57

içi boş bir kalemsi yapı

eskiden orda öyle bir kale yok idiyse boş bir yatirim olur

selimengin
6 ay önce - Pzr 05 Ksm 2017, 13:46

Alıntı:
Selçuklu ilçesinin belediye binasının tam karşısında eski real -yeni Adese AVM nin doğu kısımında , 2-3 yıldır Büyükşehir belediyesinin yaptırdığı israfın daniskası olan yoldan yanından geçerken 10 mt lik yükseklikte 500 mt uzunluğunda BETON SUR İLE İÇERDE NE OLDUĞUNU GÖREMEDİĞİNİZ BİR ŞEHİRCİLİK PARKÇILIK REZALETİ VERGİLERİN ÇARÇUR EDİLDİĞİ lüzumsuzluk+ bisikletle girilemiyor herhalde gölete atlayacağımızı düşünmüşler

Bir Konya gazetesinin internet portalinde halkın yorumları ..

Ben bu parkı gezdim. Gayette hoşuma gitti. İçinde dolaşırken sanki eski zamanda dolaşır gibi hissettim kendimi. Özellikle eski İstanbul sokağındaki dükkanlara gelecek sene yazın şerbetçiler, macuncular , eski el sanatları satıcıları olursa çok ilgi toplar. İstanbul yalısının içindeki Osmanlı kahvehanesinin dekorasyonuna bayıldım. Eskişehir ' de çakma dediğiniz şatonun bulunduğu parka (Sazova parkı) her gün yüzlerce turist tur otobüsleriyle geliyor. Bisiklet konusuna gelirsek bu temalı park olduğu için bisiklet sokulmaması normal. Aynı uygulama Japon parkı ve 80 binde devri alem parkında da var. Ayrıca gazetenin internet portalinde yazılanlarda cahillikten başka bir şey değil.

Misafir 9de

6 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 18:27

giriş ücretlimi bilen giden varmı

selimengin
6 ay önce - Çrş 15 Ksm 2017, 18:53

Giriş ücretsiz.

Ayhan Duyan
6 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 01:50

Bitmiş hali ile biraz daha fotoğraf paylaşabilir misiniz?

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1516171819   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA