Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Kalehan Ecdad bahçesi (Ecdad parkı)
« önceki   123 ... 171819   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
pater familias
4 yıl önce - Pzr 27 Ekm 2013, 13:47

Çalışma başlamadı değil mi ali bey

muratsoylu
4 yıl önce - Pzr 27 Ekm 2013, 13:52

Alıntı:
Ecdadimizin güvenligini saglamis kale ve surlari yakindan görüp, tanima imkanina kavusmaktan daha güzel ve ilgi cekici ne olabilirki?

Günümüz şartlarından dolayı eskisi gibi bir sur olmayacağını söylemek yanlış olmaz.Hem boyutu ufak olur,2-3 metre,hem de kalınlığı.Güzel bir görüntüsü olacağını ben de düşünmüyorum oyuncak gibi durur.

hakan sağlam
4 yıl önce - Pzr 27 Ekm 2013, 13:58

Alıntı:
Günümüz şartlarından dolayı eskisi gibi bir sur olmayacağını söylemek yanlış olmaz.Hem boyutu ufak olur,2-3 metre,hem de kalınlığı.Güzel bir görüntüsü olacağını ben de düşünmüyorum oyuncak gibi durur.
Ben bire-bir aynı yükseklikte yapılacağını düşünüyorum aksi taktirde hiçbir anlamı olmaz dediğiniz gibi oyuncak gibi olur.

enginar_42
4 yıl önce - Pzr 27 Ekm 2013, 16:33
çok kıymetli bir yere ecdada yakışır güzel bir park galiba çok yakışır...

real civarının belki de Konyanın en değerli arazisi inşallah anlatıldığı gibi güzel bir proje olur eğer bu şekliyle gerçekleşirse Konya otogarına inen bir daha bi tarafa gitmez real,kızılkayalar,konpark,kanyon park,stadyum,olimpiyat köyü,kelebekler vadisi biraz daha gitse silleyi bulur heralde...

konyatürk
4 yıl önce - Pzr 27 Ekm 2013, 18:35

imar planına göre m1 merkez avm ile mustaş konutları arasında park olacak alan şu şekildedir:
(arsanın tamamı park olmayacak)

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA