Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir - Buca Serdar Yereli Spor Salonu
123   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Haldun Turan

4 yıl önce - Çrş 23 Ekm 2013, 23:06
İzmir - Buca Serdar Yereli Spor Salonu

Buca Akıncılar Spor Salonunun adı 2011 yılında vefat eden Türkiye’nin ilk milli hentbolcularından olan ve İzmir Hentbol İl Temsilciliği görevini üstlenen Serdar Yereli Spor Salonu olarak değiştirilmişti.

Bu güzel salona bugün oynanan Konak Belediyesi - Galatasaray bayan basketbol maçında ilk kez gittim ve beğendim.

İzban'a binip Cumaovası yönüne doğru giderken havaalanına gelmeden önce İnkılap durağında iniyorsunuz ve salonu karşınızda hemen görüyorsunuz ulaşımı epey kolaymış.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

4 yıl önce - Prş 24 Ekm 2013, 20:39

Dün oynanan Konak Belediyesi - Galatasaray Odeabank Kadınlar Basketbol Ligi maçında çektiğim fotoğraflara devam ediyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

4 yıl önce - Cmt 26 Ekm 2013, 12:55

Geçen çarşamba İzmir'de oynanan Konak Belediyesi - Galatasaray Odeabank maçında çektiğim fotoğraflarımı bitiriyorum.

Skorboard fotolarında önce ilk yarı skoru var diğeri ise maç skoru.

23-24 kasım tarihlerinde Fenerbahçe kızları gelecek buraya ve inşallah yıllardan beri takipçisi olduğum Fenerbahçeli bayan basketbolcularımızın maçı için gene bu sevimli salona geleceğim inşallah

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

4 yıl önce - Cmt 23 Ksm 2013, 22:52

Konak Belediyesi maçı için İzmir'e gelen Fenerbahçe'nin antremanını izlemeye gittim. Buca Akıncılar Serdar Yereli Spor Salonunda ki idmanda sevdiğimiz takımı bir kez daha görmekden son derece mutlu oldum. Eylül ayında Bergamada ki turnuvada görmüştüm Fenerbahçe kızlarını. 2 ay sonra gene gördüm

Yarında maça gideceğiz. Konak maçı yarın 4'de. Bu maçtanda fotoğraflarım olacak ve kısmetse bu başlıkta paylaşacağım

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Isabelle Yacoubou ve Cappie Pondexter ısınıyor

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

4 yıl önce - Pts 25 Ksm 2013, 01:04

Bugün Fenerbahçe kızlarının İzmir'de Konak Belediyesini çok rahat bir oyunla 29 sayı farkla 75 - 46 yendiği maça gittim.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Konak Belediyesi

(+)

(+)

Maçın başlama anı hava atışı

(+)

(+)