Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - Kocakır Bölgesi Kentsel Dönüşüm Rezerv Alanı
« önceki   123 ... 192021 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Misafir 08c

9 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 08:21

bülent bey bu işler inşallahla maşallahla olmaz desteklemeniz gerekir.
istemeniz gerekir.

bülentD

9 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 15:09

Neyi misafir!!! bey? Neyi desteklemeli yım? Sehrimin refahını,zenginliğini,gücünü,renkliligini,yapılması düşünülen projeleri canı gönülden destekliyorum tabiki,emin olun siz ve sizin gibilerden daha çok destekliyorum. Ama benim bu destegim bunların hayata geçmesine yetmiyor maalesef Hayata geçmesi benim farklı desteğine bağlıysa açıkça yazın bakalım,nasıl desteklemeliyim farklı olarak?????

Misafir 08c

9 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 15:17

bülentD beyden alıntı
""Merkezi yönetim tarafından Eskişehire düşünülen çok büyük projeler vardi,3'uncu Üniversite,Superkent,Güney-kuzey çevreyolu,Hava kargo merkezi,Kizilinler Hidroterapi merkezi...vb. Benim aklıma gelenler bunlar. Ama maalesef proje aşamasında kalıp seçimden seçime hatırlanan. Evet projemiz uluslararası alanda ödül aldı ama inşallah icraata geçer de proje aşamasında kalmaz ""

Seçimlerde projeler ortaya çıkar vaadeler verilir . halk buna olumlu yada olumsuz cevap verir.
destekler yada desteklemez. çıkan sonuç tüm eskişehiri etkiler.

Misafir 95c

9 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 17:17

Güzel bir gelişme

bülentD

9 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 21:11

Allah Allah bak sen şu Allah'ın işine %51 istemezukcu ise %49 u neden cezalandirirsin? Biraz mantıklı tutarlı olmanı tavsiye ederim Ayrıca burası siyaset yeri değil muhterem,misafir rumuzu ile beni yemledigini bilmiyor değilim. Biraz özgüven....

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR