Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - Kocakır Bölgesi Kentsel Dönüşüm Rezerv Alanı
« önceki   1234 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
bülentD
1 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 13:09

Mülteci çadır süper kenti diyorsun yani???? İlgincccc

osman yörükoğlu
1 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 13:22

Alıntı:
Kocakır ile Aşağı Çağlan arasındaki alanına yapılacağı söylenen süper kent çok büyük bir ihtimalle Suriyeli mülteciler içindir. Bunu not edin. 

He he. Eskişehir'de kaç tane Suriyeli var ki o kadar konut yapılacak onlar için.İşi siyasete bağlamaya gerek yok .Zaten söyleniyordu oranın imara açılacağı.

nsugur
1 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 15:21

Türkiye Avrupa Birliği ile anlaşma yaptı. Türkiye tampon bölge oluyor. İlk etap 72 bin Suriyeli mülteci Türkiye'ye bugünlerde geliyor. Dikili civarına yerleştirilecek.
Türkiye'de şu an 2.7 milyon Suriyeli mülteci var. Bir şekilde çadır kentlerde yaşamayacaklarına göre devlet belli kentlerde uydu kentler kurarak onların barınma sorununu çözmek istiyor. Siyaset yapmıyorum. Güçlü bir ihtimalden bahsediyorum. Sadece bu.

osman yörükoğlu
1 yıl önce - Sal 05 Nis 2016, 15:31

Öyle bi ihtimal çok uzak .Yapacak olsalardı çoktan yaparlardı zaten ayrıca Suriyelileri getirilse de geri gidecekler.Sadece 2016'dan bu yana kış ayları olmasına rağmen 130 bin Suriyeli gitmiş.Yazın olacak olan sayıyı düşünemiyorum bile.Avrupa'dan gelenler fazlasıyla geri giderler.Dikili'ye yerleştirilenler orada kalır mı .Suyun bir adım ötesi.

memoer
1 yıl önce - Çrş 06 Nis 2016, 01:26

bu projeden ilk bahsedildiği sene 2013.
yani ortada Suriyeli falan yoktu. onlar için yapılan bir yer değil...
bu projenin yapımına yarın başlansa en az 10 sene sürer. büyük bir proje ve Suriyeliler için yapılmıyor.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR