Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
agunhan

4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 21:02
İzmir Metro Projeleri, Metro ile ilgili Gelişmeler ve Sohbet

Sn.Deniz ÇAĞDAŞ Kardeşimin katkılarıyla bu yeni başlığın Tüm İZMİR'e Hayırlı Olmasını Dilerim. Sohbetimize siyaseti mümkün olduğunca sokmadan, herhangi bir partinin propogandasını yapmadan, üyelerin haber, yorum ve görüşlerine sataşmadan, kimseyi görüşünden dolayı tenkit etmeden, seviyeli bir şekilde bu yeni başlıkta haber görüş ve yorum paylaşılması dilegi ile...

Deniz Çağdaş
4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 21:05

Öncelikle yeni başlık hayırlı olsun.Başlığın ismini ben önerdim.Umarım diğer başlık kilitlenir.Siyasi tartışmalardan başka birşey okumuyorduk.Metro ile ilgili tartışmalar okunmuyordu.Ayrıca umut ediyorum ki bu başlıkta siyasete yer verilmez.Metronun ve yolların bir an önce açılması dileğiyle...

Haldun Turan

4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 21:08

Yeni başlık hayırlı olsun.

Diğer başlıktaki gibi siyaset tartışmalarında kaynamayan metro haberleri okumak dileğiyle.

agunhan

4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 21:26

Başkan Kocaoğlu'nun Twitter buluşmasından Metro ile ilgili çok fazla birşey çıkmadığını gözlemledim. Sadece Ekim ayının sonuna kada Poligon ile Üçkuyular'da caddenin trafiğe açılacağı bilgisini net olarak ögrendik. Sırada Son 3 istasyonun hizmete gireceği tarihler var.

agunhan

4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 21:42
Twitterda Başkana Yöneltilen Sorular !

Alıntı:
izmir ‏@izmirdehayatvar 4 dk
@bskazizkocaoglu Akp Binali Yıldırımı aday gösterirse tavrınız ne olacaktır ?

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 2 dk
@izmirdehayatvar Aday farketmez.

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 1 dk
@bskazizkocaoglu @izmirdehayatvar Başkanım Poligon Metro ???

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 2 dk
@hasantahsink başkan kocaoğlu twitterda soruların bazısını cevaplıyor...

TrSektor.com ‏@trSektor 4 dk
İSTANBUL Kadıköy Şaşkınbakkal Firmaları http://www.trsektor.com/sehir/istanbul-ana/kadiko ...kinbakkal/ …

RAYTÜRK adlı kişiye yanıt olarak
Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 7 dk
@reklam metro ile ilgili cevap alan varmı ?

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 6 dk
@gunhanemlak35 Poligonda ben de dahil 100 e yakın esnaf tam 4 -5 yıldır siftahsız işyeri kapıyor.Vergileri almayın esnaftan başkanım

Aziz Kocaoğlu adlı kişiye yanıt olarak
İzmirlinin Sesi ‏@izmirin_sesi 12 dk
@bskazizkocaoglu Başkanım Buca Hasanağa Bahçesi ne zaman açılacak?

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 6 dk
@izmirin_sesi Tartan pistin sonuna geldik, bitiyor.

RAYTÜRK ‏@reklam 21 dk
@bskazizkocaoglu poligondaki metro istasyonu ne zaman hizmete açılacak?

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 13 dk
@reklam bizim metro sorularıımız güme gidiyor

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 11 dk
@reklam başkan katı atık konusu ile sohbeti tamamlayacak, ulaşı ile ilgili sorulara cvp gelmedi

izmir haberleri ‏@izmirhaberleri 13 dk
@bskazizkocaoglu Torbalı ve bucadan gelen sorulara daha fazla özen gösteriyorsunuz sanırım oralarda pek sorun yok rahat oluyor

izmir haberleri ‏@izmirhaberleri 14 dk
@bskazizkocaoglu İzmir torbalı ve bucadan ibaret değil başkanım.

İzmirlinin Sesi ‏@izmirin_sesi 14 dk
@bskazizkocaoglu Başkanım İzulaş'taki Volvo marka araçlar bakım ve klima ile birkaç sene daha çalışabilir, Ocak ayında gidecekleri doğru mu?

İzmirlinin Sesi ‏@izmirin_sesi 15 dk
@bskazizkocaoglu Başkanım yeni yaptığınız Demirköprü Altgeçidinde Atakent-Ordu Caddesi ekseninde otobüs hatları açacak mısınız?

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 17 dk
@bskazizkocaoglu Poligonda ben de dahil 100 e yakın esnaf tam 4 -5 yıldır siftahsız işyeri kapıyor.Vergileri almayın esnaftan başkanım

milliyet.com.tr ‏@milliyet 17 dk
Mancini'nin ilk sözleri ne oldu? - http://skorer.milliyet.com.tr/iste-mancini-nin-il ...efault.htm …
Özeti görüntüle
izmir ‏@izmirdehayatvar 19 dk
@bskazizkocaoglu Başkanım İyi akşamlar..Yamanlara yapılması planlanan çöp tesisindenTorbalı' dan hangi resmi gerekçeyle vaz geçildi.
Sohbeti göster
Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 20 dk
@bskazizkocaoglu KATI ATIK KONUSU İLE ZAMAN GEÇİYOR, İZMİR ŞEHİR İÇİ ULAŞIMINI KONUŞSAK ARTIK

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 22 dk
@alprGuLKsk Torbalı, 2011 seçimleri arefesinde Orman Bakanlığı'nın verdiği söze kurban gitti.

izmir ‏@izmirdehayatvar 20 dk
@bskazizkocaoglu @alprGuLKsk Başkanım Yamanlara yapılması planlanan çöp tesisindenTorbalı' dan hangi resmi gerekçeyle vaz geçildi.

RAYTÜRK ‏@reklam 21 dk
@bskazizkocaoglu üçkuyular metro istasyonu ne zaman hizmete açılacak?

RAYTÜRK ‏@reklam 21 dk
@bskazizkocaoglu göztepe metro istasyonu ne zaman hizmete açılacak?

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 46 dk
Şimdi gelelim sorularınıza… #izmir

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 21 dk
@bskazizkocaoglu POLİGONDA CADDE VE METRO NE ZAMAN TRAFİĞE AÇILACAK ???

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 22 dk
@bskazizkocaoglu GÖZTEPE METRO İSTASYONU NEZAMAN AÇILACAK ?

izmir haberleri ‏@izmirhaberleri 23 dk
@bskazizkocaoglu çöp konusuna yanıt alamadık. başkanım neden yamanlar ?

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 23 dk
@bskazizkocaoglu,İnönü ve M.Pşa caddelerinde ben Polis görmüyorum. Herkes caddeye gelişigüzel park ediyor. Önlemler alınmıyormu

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 25 dk
@bskazizkocaoglu körfez vapurları çok eski ve güvensizler, daha modern daha yeni, daha süratli gemiler ne zaman körfezde olacak ?

Fatih Güven ‏@gags35 47 dk
Bu fotoyu bugün çektim,Üçkuyular meydanı ne zaman açıyorsunuz? @bskazizkocaoglu pic.twitter.com/Nru7LcQvTl

RAYTÜRK tarafından retweetlendi
Fotoğrafı görüntüle
Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 44 dk
@gags35 Tünel üzerindeki kapalı yolları yenileyip teker teker açmaya başladık. Ekim sonunda güzergah üzerinde kapalı yolumuz kalmayacak.

RAYTÜRK tarafından retweetlendi
Sohbeti göster
Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 26 dk
@bskazizkocaoglu Göztepe metro istasyonu için istesek açarız diyordunuz. yakın bir tarih vermeniz mümkünmü açılışı için, saygılar

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 28 dk
@bskazizkocaoglu Başkanım; Hatay İnönü Caddesinde cadde ortasına izmiriizin simgesi haline gelen palmiye agaçları dikilse güzel olur

izmir haberleri ‏@izmirhaberleri 29 dk
@bskazizkocaoglu Başkanım çöp konusundaki sorumuza yanıt verecekmisiniz ?

izmir haberleri tarafından retweetlendi

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 46 dk
Şimdi gelelim sorularınıza… #izmir

Günhan Emlak ‏@gunhanemlak35 31 dk
@bskazizkocaoglu sn.başkan Poligonda metro çalışmaları ne zaman tamamlanacak ? Cadde ne zaman trafiğe açılacak ?

RAYTÜRK ‏@reklam 35 dk
Anklaşman İşletme Modülü ile ilgili bilgiler linktedir http://www.reklam.net/anklasman-isletme-modulu.html …

izmir haberleri ‏@izmirhaberleri 44 dk
@bskazizkocaoglu Çöp konusunda neden ısrarla yamanlar istiyorsunuz ? İzmirli buna karşı çıkarken birde #izmir

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 47 dk
Katı Atık Değerlendirme Tesisi için tartışılması gereken konu, nerede yapılacağı değil kullanılacak teknoloji olmalı.

2014 başında alanın üçte ikisi için ihaleye çıkıyoruz. Harmandalı’da kent ormanı kuracağız.

Harmandalı’nın depolama alanı olarak kalması söz konusu değil. Alanın rehabilitasyon projesini hazırladık.

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 48 dk
Zamanımızı verimli bir şekilde kullanabilmek için bu konuda birkaç ön bilgi aktarayım. Önce Harmandalı halkına güzel bir haber.

izmir ‏@izmirdehayatvar 48 dk
@bskazizkocaoglu Başkanım İyi akşamlar. Yamanlara yapılması planlanan çöp tesisindenTorbalı' dan hangi resmi gerekçeyle vaz geçildi.

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 48 dk
Son dönemde bana gelen mesajların önemli bir bölümü çöp meselesiyle ilgili…

Aziz Kocaoğlu ‏@bskazizkocaoglu 49 dk
Hepinize ayrı yanıt veremesem de, haklı uyarılarınızı değerlendiriyorum. Sitemlerden ders çıkarıyorum. Önerileriniz beni çok mutlu ediyor.

izmir ‏@izmirdehayatvar 49 dk
@bskazizkocaoglu başkanım hoş geldiniz valla tam vaktinde başladınız

Zaman zaman çok renkli mesajlar alıyorum. Bazen sitem bazen övgü... Ama hepsini okuyorum. Bundan şüpheniz olmasın.

Sohbetimize katılan herkesi en içten duygularla selamlıyorum. Mutlu akşamlar!

Metro konusunda ısrarcı olmama ragmen sorularıma cevap alamadım.

burak_gultekin
4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 23:41

Bu gece Aziz Kocaoğlu'nun Twitter buluşmasında en net ve bir kaç defa söylediği şey; ekim ayı sonuna kadar İnönü Caddesi, Üçkuyular Meydan dahil tamamen trafiğe açılacak..

mert101

4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 23:44

Alıntı:
ekim ayı sonuna kadar İnönü Caddesi, Üçkuyular Meydan dahil tamamen trafiğe açılacak..

bu 30 gün icinde oluyor. Acıkcası acılacagını sanmıyorum , tahminim en erken o cadde komple yılbasına kadar ancak acılır.

nevrans

4 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 23:54

Bende senin gibi düşünüyorum yol kolay kolay açılamaz yalnız bu park ceblerini kaldırmaları lazım hatay cad hatay karakolu yolu resmen kitleniyor park eden arabalar dar yolu dahada daralttı.

mert101

4 yıl önce - Sal 01 Ekm 2013, 00:01

Alıntı:
Bende senin gibi düşünüyorum yol kolay kolay açılamaz yalnız bu park ceblerini kaldırmaları lazım hatay cad hatay karakolu yolu resmen kitleniyor park eden arabalar dar yolu dahada daralttı.

arac parkları da kaldırılmaz. Neden diye sorarsan o bölgede zamanında yapılan evlerin altlarını kimse otopark yapmayı düsünmemis. Halen daha günümüzde de aynı sayılır. Bu bütün kentlerin ortak sorunudur. Biz türkler günü kurtarmalık isler yapan bir milletiz. O nedenle gecmişte binalar yapılırken otopark yapmak kimsenin aklına gelmemis ve gün gectikce orda yasıyan herkes araba alınca koyacak yer sorunu ortaya cıkmıs. Böyle olunca da ordaki arac park yerleri kalkması hayal olur..

Metro hattı acıldıgında inönü caddesinden otobüsler tamamen kalkacak , böylece cadde sadece özel araclara kalacak ve trafik sorunu bir nebze olsun azalacak.

nevrans

4 yıl önce - Sal 01 Ekm 2013, 01:10

Buca otobüsleri kalkmayabilir park cebi haricide park ediliyor mert yani insanımız sorumsuz ambulanslar çok zorlanıyor zaten yol dar dahada daralıyor.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege