Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 3c0

3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 08:22

Kaymek kurslarından belsin selimiye mahallesine en yakın kurs hangisi bilgi verirmisiniz

onurnazliaka
3 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 15:14

Alıntı:
Misafir 3c0

6 saat önce - 08:22 (bugün)

Kaymek kurslarından belsin selimiye mahallesine en yakın kurs hangisi bilgi verirmisiniz

http://www.kaymek.com/Tesisler.asp

Listeye göre Ziya Gökalp'teki tesis en yakın olarak gözüküyor. Belsin'de neden kurs açmamışlar anlamak mümkün değil. Hatta bu konuda internette de 1-2 tartışma olmuş. Örneğin Toki'ye tesis kurulmuş. Ama 2 km aşağısı Beyazşehir ve 2 km yukarısı Mimsin'de tesis var. Fakat şehrin batı aksında Yeni Sanayi Köprülü Kavşağı'nı geçince tesis yok. Ki tesisler güzel de dağılmış, şehri kapsamış ama Talas ve Belsin'de tesis olmaması ciddi eksiklik oluşturmuş. En batıdaki tesis Ziya Gökalp'te. Ki Belsin'den oraya gitmek için ana yoldan epey bir yürümek gerek, çünkü tesis mahalle içerisinde. Onun yerine Eski Sanayi'deki ya da Serçeönü'nde, belediye arkasındaki tesise gidilebilir.

Misafir 4cd

3 yıl önce - Cmt 22 Ksm 2014, 20:54

Arkadaslar kaymek kurslari subatta basladigi konusunda bi duyum aldim dogrumu yada bu kurslar ne zaman basliyo bilgi verirseniz sevinirim simdiden cok tesekkur ederim saygilar

Nazmi

3 yıl önce - Sal 25 Ksm 2014, 13:14

Misafir kardeş,

Eylül'de kayıtlar,Kasım'ın ortaları gibi de kurslar başlıyor.Başlayan bu kurslar Şubat sonu gibi bitiyor.Şubat sonu,Mart'ın başı gibi tekrardan kayıtlar açılıyor yeni kurslar için.İlk sayfadaki iletişim numaralarından daha detaylı bilgi edinebilirsiniz

Misafir df4

3 yıl önce - Cmt 21 Mar 2015, 12:57

ben tekstil mühendisliği okudum aldığım derslerde eğitim vermek isterim aynı zamanda mimsinde eylülden beri kadın üst giysi eğitiminide gördüm

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ