Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
agunhan

5 yıl önce - Çrş 25 Eyl 2013, 23:44
İzmir'in Eksikleri Neler ? Başkan Siz Olsanız veya Başkana Önerileriniz ?

Başlığın Hayırlı Olmasını Dilerim. Başlık ve Konu İZMİR, İZMİRİN EKSİKLERİ; İZMİRE NELER YAPILMALI...

Evet, M.Paşa Caddesi ile Hatay İnönü Caddesinin Tam Orta alanına İzmir'in Simgesi olan Palmiye ağaçlarını yol boyunca dikerdim. Caddedeki kaldırım taşlarını kırmızı beyaz boyardım. İnönü Caddesindeki tüm kavşaklara renkli aydınlatmalı su fıskiyeleri koyardım. Son günlerde gençler arasında moda olan merdiven ve duvar boyama işlerine katkı saglar ve gençleri bu konuda desteklerdim. Üçkuyulardan, Urla'ya kadar yer üstünden Metro planlar ve süratle yapıına başlardım. Körfez hatları vapurlarını kaldırır ve yerlerine son derece modern, daha büyük, daha hızlı ve daha kaliteli şehir hatları gemileri alırdım. Sahilevlerine kadar çalışmasını temin ederdim. Otobüsleri çok daha modern donatırdım. Turistlerden ve Ögrencilerden yaz tatillerinde ulaşım ücreti almazdım. Otobüs vapur ve metro seferlerini gece saat 03.00 e kadar uzatırdım. (Özellikle bahar ve yaz aylarında) Fuarı gerçekten eski dokusuna kavuşturmak için çalışırdım. Nostalji trenini mtlaka geri getirirdim. İnternasyonal fuar dışında kültürparkta çok çeşitli etkinlikler fuarlar ve eğlenceler tertiplerdim. Açık hava sinemaları yapardım. İnönü Caddesi ile M.Paşa Caddelerine Paralı parkmetreler takar ve belediyeye gelir elde ederdim. Tüm cadde ve kavşaklara mobese taktırıdım. Bugünkü yeşil dokunun üstüne 100 kat daha fazla agaç dikerdim şehre. Daha fazla Okul açılmasına destek olurdum. Benzin istasyonlarını şehrin dışına çıkartırdım. AVM leri de tabi. Metro hatlarında otobüs ve minibüs sayısını azaltarak trafiği rahatlatırdım. Takslerin durak haricinde yollarda durmasını ve yoldan yolcu almalarını engellerdim.

nevrans Hakan

5 yıl önce - Çrş 25 Eyl 2013, 23:47

İzmirin ne tarafı iyi durumda agunhan abi ? ben göremiyorum iyiki izmirin denizi var şu haliyle kötü bakımsız durumda.

Haydar Bayraklı

5 yıl önce - Prş 26 Eyl 2013, 00:30

İzmir'de deniz olmasa; Uşak'dan ve Kütahya'dan bi farkı yok.
İzmir'i şaha kaldıracak güçlü bir yerel yönetim lazım.

nevrans Hakan

5 yıl önce - Prş 26 Eyl 2013, 00:35

Bu belediye seçimleri izmir için son şans bu trende kaçarsa 5 yıl daha geriye gideriz.

Mehmet Ay

5 yıl önce - Prş 26 Eyl 2013, 01:21

İzmir'in belediye başkanı ben olsam, İzmir'in turistik, ekonomik ve sosyal açıdan gelişmesi için elimden geleni yapardım. Bu şekilde İstanbul'a rakip bir alternatif şehir olurdu.

K.Sürer

5 yıl önce - Prş 26 Eyl 2013, 17:52
İZMİRE İZ BIRAK

İZMİRE İZ BIRAK
Lütfen Bu imkanı iyi değerlendirelim
CHP - AKP fark etmez
Facebook unuzda Paylaşıın,
katılımı destekleyin...
Kazanan İzmir olsun, Kazanan Hepimiz olalım

http://www.izmir.bel.tr/sosyal/izbirakiletisim.html

Mehmet Bolat
5 yıl önce - Pzr 29 Eyl 2013, 12:01

Neyini destekleyecekmişiz bunun allah aşkına! HİM'iydi, mailiydi, bizzat makamlarına kadar çıktıydık, ama bunlarda İzmir için birşeyler yapacak yürek, istek, kabiliyet yok arkadaş yokkkk.. Bunların bıraktığı İZ'den ööğğğğ geldi millete.

Ercan ÖNDER

5 yıl önce - Pts 30 Eyl 2013, 19:41

bunların Belediyeye para kazandırmayan hiçbir proje yapacağı yok.
bu internet üzerinden proje göndermeler hikaye. Allah bilir 2-3 yerini değiştirip projenizin üstüne de yatarlar.

Tacettin Şenel

2 yıl önce - Sal 11 Ekm 2016, 17:34

İzmirin Her yeri herşeyi Eksik Zübeyde hanımın kabri Sidik kokusundan geçilmiyor dar ve yıkık kaldırımlarda yürünmüyor bozuk yollarda gidilmiyor daha neler neler say say bitmez İzmirin Kadir Topbaş gibi 7 tane adam gelse anca belki kurtulur İzmir....

mineveali
2 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 11:18

zubeyde hanimin kabrine wc koyan kimse sorumlu allahindan bulsun. ha zubeyde anamizin kabri ha anitkabir. lafa gelince atamizin izinde icraate gelince en buyuk karaktersizlik. yer mi yok kabrin iki metre yanina wc koydunuz allahsizlar

ha ben belediye baskani olsam degil essegi belediye baskani yapsam anca bu hizmet verilir

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet