Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Geneyik
123 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
alper0027
4 yıl önce - Cmt 14 Eyl 2013, 16:40
Gaziantep - Geneyik

Geneyik köyü (mahallesi) gaziantep ilinin şahinbey ilçesine bağlı şehir merkezinin güneybatı yönünde kalan, şehir merkezine 17 kilometre gaziantep üniversitesine 7 kilometre mesafede bulunan, antepia ve zirve üniversitesinden itibaren sınırları başlayan, şimdilerde arazileri imara açılacak olması nedeniyle gündemde olan, şehrin yeni gelişme bölgesi olmaya aday bir mahalledir.

alper0027
4 yıl önce - Çrş 25 Eyl 2013, 01:35

Mert Karakoyun

4 yıl önce - Çrş 25 Eyl 2013, 01:37

Geneyik'de şu an arsaların arazilerin metrekarelerine vesaire trilyonlar biçiliyor.

alper0027
4 yıl önce - Çrş 25 Eyl 2013, 01:39

evet mert bey aynen öyle.

Mert Karakoyun

4 yıl önce - Çrş 25 Eyl 2013, 01:44

Devlet Hastanesinin arkasında eczacılar sokağı var bilen bilir.Orada Nohut Dürümcü Murat Usta var.

Kendisi Geneyikli.Dürümü on numara yalnız.Adama Otoparkda dürüm yapıyordu işi büyüttü Koçoğlu Sürücü Kursu'nun altında dükkan kiraladı.Tadı mükemmeldir on numara adamdır bazen para almaz zorla veriyoruz desek yeridir.

Murat Usta kendisi söylemişti onlar amcaları dedeleri kardeşler vesaire müteahhitlere falan arazi satanlar oluyormuş köylerinde trilyonlara arsalar gidiyor dedi.Yani Murat Usta Nohutçuluğu bir nevi hobi olarak yapıyor

Gece gece karnım acıktı neyse Velhasıl Kelam Ben Murat Usta'ya Valla ben olsam mutlak suretle satmam dedim çünkü oralar da yarın imara açılacak fazla bir şey kalmadı karşıları Antepia ve Zirve Ünv zaten o da ''hee eyi dedin zaar'' demişti ama şu an sattı mı bilmiyorum ''arvat illa satak'' diye sıkıştırıyor dedi boşver Murat Usta uyma sen ona dedim ama belki de şu an satmıştır.Çok para ettiği kesin ama.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP