Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Nazmi

9 yıl önce - Sal 20 Oca 2009, 22:54

Bu projenin yapılıp yapılmayacağı tam bir muamma,geçen aylarda Özhaseki'ye bu yönde bir soru sorulmuştu,oda "sanılanın aksine çokta maliyetli bir proje değil" demişti,yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde,belediyenin yeni projeleri arasında,kanal projeside olabilir,ama fazla ümit etmemekte lazım,olmayadabilir.

ilker22
9 yıl önce - Çrş 21 Oca 2009, 01:58

Alıntı:
Bu projenin yapılıp yapılmayacağı tam bir muamma,geçen aylarda Özhaseki'ye bu yönde bir soru sorulmuştu,oda "sanılanın aksine çokta maliyetli bir proje değil" demişti,yerel seçimlerin yaklaştığı şu günlerde,belediyenin yeni projeleri arasında,kanal projeside olabilir,ama fazla ümit etmemekte lazım,olmayadabilir.

Bence belediyenin 2009 seçimleri için kozu olabilir bu kanal projesi.Bu projeyi ve birkaç projeyi öne sürerek oy toplamaya çalışabilir.

Eğer ki böyle olursa çok güzel olur.Kanal projesi şehrimizin çehresini çok değiştirecek turist sayısınıda artırabilecek bir projedir.

Gerçekleşirse sağlıklı bir şekilde helal olsun belediyeye derim.

adigemb
8 yıl önce - Çrş 20 May 2009, 02:24

Şehrin gelişimine ne gibi bir katkı sağlayacak bu proje anlayamadım.

Cihan Ertürk
8 yıl önce - Çrş 18 Ksm 2009, 02:31

Daha önce şehir merkezinden geçirilmesi planlanan kanal projesi tren yolunun şehir dışına taşınmasına mütakip şuanki tren yolu güzargahına yapılması planlanmış.proje iptal oldu zannediyordum ama şimdi yeniden gündeme geldi.

Alıntı:
KENT MERKEZİ DIŞINA ALINMASI ÇALIŞMALARINA BAŞLANAN TARİHİ DEMİRYOLU GÜZERGAHI YERİNDE, İLİ VENEDİK GİBİ YAPACAK KANAL PROJESİ HAYATA GEÇİRİLECEK

http://www.tvkayseri.com.tr/haberdetay.asp?ID=558

Atila
8 yıl önce - Çrş 18 Ksm 2009, 03:00

Agustos'da belediye'ye bu soruyu sormustum, gelen cevab asagida:

Alıntı:
Web sitemiz üzerinden sormuş olduğunuz sorunun cevabı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
İlginizden dolayı teşekkür ediyoruz...
www.kayseri.bel.tr

Tarih:2009-08-02
Adı Soyadı : Atila
E-Posta : xxxx@hotmail.com

Soru :

Sayin Baskan, Bir ara Kayseri Kanal projesinden bahsediyordunuz, ki cok mükemmel bir proje olurdu. Proje iptal edildi, yoksa beklemedemi?

Cevap:

Sayın Atila, bu proje bekletiliyor. İstediğimiz zaman başlayabiliriz. Kayserinin öncelikli işleri olduğu için bu projeyi bekletiyoruz.

phbb

6 yıl önce - Prş 28 Nis 2011, 15:58

Çılgın proje sayılma mı buda )

Ahmet Bey
6 yıl önce - Prş 28 Nis 2011, 16:03

Tamam artık kanal modası basladı...Artık her sehirden bir kanal geçer yakında... Artık Kayserililer yeni bir Türkü söylerler..

Gesi kanalında dolanıyorum
yüzdürdüm yarimi aman aranıyorum
iki gemime güveniyorum
Gel o otur yanıma aman ..

erdemkaya
6 yıl önce - Pzr 22 May 2011, 12:24

Bu proje ile ilgili sonunda bir gelişme oldu;
Kayseri'ye kanal projesi için B.Bld.'si İstanbul merkezli bir mühendislik firması ile anlaştı.Yakında proje çalışmaları başlayacak..

serkansarikurt
6 yıl önce - Pts 23 May 2011, 09:34

Alıntı:
‘KAYSERİ’NİN UÇUK PROJESİ HAYAT BULUYOR’

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Uçuk Proje olarak adlandırdığı Kızılırmak projesi’ni hayata geçirmek için düğmeye bastıklarını söyledi. Özhaseki, İstanbul’dan özel bir mühendislik grubunun Kayseri’ye geleceğini ve Kayseri’de Kızılırmak Projesi ile ilgili proje hazırlayacaklarını kaydetti. Kayseri’de kendi çaplarında projeler hazırladıklarını belirten Özhaseki, bu projeler biraz amatörceydi dedi.

http://www.kayserigundem.com/haber/9821-baskan-oz ...ciyor.aspx

muradinaerdi
6 yıl önce - Pts 23 May 2011, 09:49

Bu aralar masallah cok dugmelere basmalar oluyor Turkiye'de :p

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET