Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
osmangul
11 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 23:25

arkadaşlar yiğidi öldür hakkını ver demişler.kayseriye dogalgaz 2004 yılında geldi daha önce gelebilirdi ama bir önceki iktidarımız ve cumhur baskanımız kim daha iyi anayasa kitapcığı fırlatır kim daha cok katili affeder(cumhurbaskanımız sezer 276 teröristi affetmiştir bunlardan 32 tanesi ölü olarak ele gecirilimiş 2 si canlı bomba olarak yakalanmış kuşadasındaki bombalı saldırıyı yapan terörist ise ölü ele gecirilmiştir.rahşan affını anlatmıyorum bile) kim daha iyi kriz cıkarabilir yarışmaları yaptıkları için yamula barajıda dagolgazda 4 yıl gecikmeli gelmiştir 4 yıl baglanamamasından dolayı mavi akım kapsamında kullanılmayan gazın parası rusyaya ödenmiştir.bu arada türkiyede kendi elektiriğini üreten tek belediye kayseri belediyesidir.son yıllarda yaptığı yatırımları anlatmaya gerekbile yok onun için arkadaşlar lütfen 4,5 yıl öncesini birde şimdiki imkanları düşünün ve ona göre konuşalım yığıdi öldürdük bari hakkını verelim.bugun bu forumda kayseriye yapılacak buyuk yatırımları konusuyoruz fazla uzaga gıtmeye gerek yok bakın forumun arsıvlerıne bundan onceki hukumetler zamanı boyle konusmalar gecmişmi ister kabul edin ister etmeyin ülkemiz cok büyük bi kalkınma hamlesi yapıyor. burda  forumda yazılanların hepsini okudum eskişehirli arkadaşlarda bir cekememezlik var bana inanmayanlar atışmayı kimin başlattığına baksınlar lütfen.bu cekememezliği yadırgadım dogrusu cunku eskışehirde benim memleketim kayseride nevsehirde ülkemin her noktsı benim cennetimdir.neden cennet dediğimi gelince 24 yaşindayım babam memur ve kendi kısıtlı imkanlarımı kullanarak bugune kadar 10 ulke gezdim.sizin bahsettiğiniz pek cok avrupa sehrini ben sokak sokak gezdim ve hayatımda türkiye gibi bir cennet görmedim ama BİR ARKADAŞIMINDA DEDİĞİ GİBİ ALLAHIN TÜRKLERE EN BÜYÜK LUTFU İSTANBUL.EMİN OLUN DÜNA ÜZERİNDE İSATNBULLA  KIYASLANABİLECEK BİR TEK YER DAHİ YOK KONUYA GELİNCE SAYIN BASKANIM BECEREBİLİRSE HELAL OLSUN COK YARARLI OLACAĞINI DÜSÜNÜYORUM umarım gercekleşir.

Özgür Sabanlıoğlu

11 yıl önce - Pts 11 Hzr 2007, 02:29

Keşke diyorum kayserinin içinden de bir nehir geçse, Özhaseki Bey ne kadar bütçemizi zorlayacak bir proje değil yani ucuz bir proje dese de, herhalde bir şehri en canlı tutabilecek kapasitede bir projedir, bir şehir için projenin maliyeti çok önemli değil bence, ucuz projelerle şehri çok daha güzel, estetik hale getirebilirsiniz, (bakınız:eskişehir:))) kanalın geçeceği yere gelirsek, şimdiki tren yolunun erkilet tarafına alınması söz konusu ama kanal şimdiki tren yolunun kalktığı yere yapılacak diye kesin birşey ortada yok, ama bence orası çok sapa kalır, şehir merkezinden uzak kalıyor yani, zaten şehrimiz yeterince genişledi, gezecek alanlar birbirinden uzak yerlerde olmaya başladı biraz da bu alanları toparlayalım derim, kanalı merkeze yakın bir yerden geçirelim, ama neresi olur bilemem, kanalı yapmak kolay gibi görünüyor da yerini belirlemek zor olacak gibi.. ama bence anında proje tasarlanıp başlansın derim..

A.Mehmet
11 yıl önce - Pts 11 Hzr 2007, 03:40

gereksiz, ayni zamanda cok pahali bir fantazi.Buraya harcanacak parayla gecekondu yerlerini islak etmek daha mantikle ve gereklidir.Eger ileride zengin olup sehrin butun ihtiyaclari karsilanirsa ilerde dusunulebilir.

erhan tunç
10 yıl önce - Çrş 19 Mar 2008, 15:53
yağmur yağınca ülkemizin her tarafı venedik oluyor özellikle metropollerimiz :)

yağmur yağınca ülkemizin her tarafı venedik oluyor özellikle metropollerimiz. kayseri büyük şehir belediyesinin parasına yazık o parayı kayserinin alt yapısına kullansın. zaten türkiyenin paraları böyle abuk subuk projelerle ziyan oluyor. zaten osmanlı imparatorluğu parasını böyle abuk subuk projelere harcayarak battı. eğer o paraları sanayi ve istihdam için kullansaydı. şimdi süper güç amerika değil türkiye olacaktı

gokhankgk

10 yıl önce - Çrş 19 Mar 2008, 16:02

Alıntı:
gereksiz, ayni zamanda cok pahali bir fantazi.Buraya harcanacak parayla gecekondu yerlerini islak etmek daha mantikle ve gereklidir.Eger ileride zengin olup sehrin butun ihtiyaclari karsilanirsa ilerde dusunulebili

kayseride gece konud hemen hemen yok sayılır

ilker22
10 yıl önce - Çrş 04 Hzr 2008, 15:14

Alıntı:
prjenin sondurumu nedir

şimdilik yapılması planlanmıyor.

Selcuklular
9 yıl önce - Prş 13 Ksm 2008, 21:11

Stadyum ve raylı sistem bittikten sonra bu projeye sıra geldiği kanaatindeyim. Hatta sadece ana arterlerle kalınmayıp tüm şehir çevresinden dolaştırılmalı bu su ve kayıklarla ulaşım sağlanmalı.

Alper Tekkuş

9 yıl önce - Prş 13 Ksm 2008, 21:22

Eski DemirYolu Hattı Boyunca Yapılcağnı Biliyorum(Yeni Demiryolu Kuzey Çevre Yoluna Bitişik Taşınmasının Ardından;Galiba İhalesi Yapıldı) Özhaseki Seçileceğinden Kesin Yapılr Diyorum;Birde Kumarlıya Devasa Akvaryum,Aquapark ve Disneyland Benzeri Eğlence Pakı....

erdemkaya
9 yıl önce - Cum 14 Ksm 2008, 22:55

Alıntı:
Devasa Akvaryum,Aquapark ve Disneyland Benzeri Eğlence Pakı
Evet önümüzdeki sene ihale edilecek sanırım kanunen 9.aydan sonra ihaleye çıkılamıyor bü yüzden biraz daha bekleyeceğiz.Ama emin olun 2009'a damgasını vuracak büyük Kayseri projelerinden biri..

batuhandan
9 yıl önce - Sal 20 Oca 2009, 22:20

Su yolunun hat boyunca aynı genişlikte gitmeyeceğini biliyorum, sümer üst geçit KSO Argıncık gibi geçitlerden dar aksamlı geçeceği özellikle Kadir Has Stadyumu karşısında ve Terminal Arkasında gayet geniş bir alana sahip olacağını söyleyebilirim. Benim merak ettiğim anatamirden sonraki sanayi sitesinin geleceği? Hem eski terminal hemde anatamir arkasındaki sanayi sitelerinin taşınması söz konusu... Anatamir arkasındaki sanayi sitesinin nehre katılarak müthiş bir görüntü sağlanabileceği kanaatindeyim. Raylı sistemin Kadir has stadyumunun üzerinden geçmeside çok mantıklı bir karar oldu, böylece yerleşim belsin devamında raylı sistemin çevresinde şekillenecektir.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET