Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
erdemkaya
12 yıl önce - Cum 09 Şub 2007, 17:08
Bale'de var.

KAYSERİ'de Bale varmı diyen arkadaşlara:En Kralı var !!! )
----------------
Tan Sagtürk Bale ve Dans Egitim Merkezi- Istanbul Tesvikiye, Altunizade''den sonra Yeşilyurt''da ve Kayseri''de18 Eylül tarihinden itibaren eğitime başlayacaktir.

Kayseri : 0352 224 83 38        AVİVA KAMPÜS ORTA KULE          

http://www.tansagturk.com.tr/index.asp

eros22
12 yıl önce - Pts 21 May 2007, 14:33

çekemeyenleri anlıyorum arkadaşlar doğal bunlar stad dedik kimse inanmadı dalgada geçildi şimdi inanmayanlara imzalı stadın resmini gönderdim raylı sistem dedik dalgalar geçildi onlarda imzalı resme bakıyolar çekemeyen arkadaşlar bunada inanmayın kayseri boğazı çok yakında     imzalı resimlerinizi göndericem bu belediyeden herşeyi bekleyin...     nazar etme nolur çalış seninde olur

Erdi ARDA
12 yıl önce - Pts 21 May 2007, 21:28

hocam eskısehır hakkında yanlıs yorumlar yapmıssınız yok  sehırlesme acısından 30 yıl gerıde falan fılan...
sehırlesme acısından 30 yıl gerıdeyse neden o zaman die'nin raporlarına gore turkıyenın en gelısmıs 3cu ili?biraz yorum yaparken tutarlı yorumlar yapalım.kalkıpta eskısehırı anlatmanın anlamı yok burada.varsa bır projenız onun hakkında konusun.[/b]

nebi

12 yıl önce - Sal 22 May 2007, 01:18

Bu proje nasil olacak çok merak konusu gerçekten ilginç bir proje...

Basliktaki bazi " beyaz turkler"in    yorumu beni çok gulduruyor...Ama korkmayin kayseri hiçte dedikleri gibi degil, ayni sey konya içinde deniyor ama siz aldiris etmeyin...Bizim ulkemiz bir butundur ve kayseri çok gelismis bir sehirdir...

Selamlar.

ali rıza safaoğlu
12 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 15:33

sivas caddesinden geçeceği söylenen yol üzrinde şuanda raylı sistem var.şuan için bu suyun geçeceği tek yer çevre yolu gibi gözüküyor.

ali rıza safaoğlu
12 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 15:36

şehircilik bakımından gelişmiş 1numralı il KAYSERİDİR.

Murat Y
12 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 17:13

Alıntı:
sivas caddesinden geçeceği söylenen yol üzrinde şuanda raylı sistem var.şuan için bu suyun geçeceği tek yer çevre yolu gibi gözüküyor.

Şuan şehiriçinden geçen demiryolu, Erkilet tarafına taşındığında, şuan demiryolunun geçtiği yol, kanal olarak kullanılacak.

serkansarikurt

12 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 20:37

Dün akşam yerel bir kanalda Mehmet Özhaseki Beyi dinledim.Bu projeyi kendisine ilettiler.Şöyle bir yanıt verdi: ''Şu an için böyle bir proje 2. plandadır.Kayseri'nin önemli projeleri şu an için devam etmektedir.Bu proje bizim bütçemizi zorlayacak bir proje değildir.DSİ'ye yaptırmış olduğum etütler sonucu yaklaşık 35-40 milyon dolar tutarındadır.Ama dediğim gibi önce gündemdeki projelerimizi bir bitirelim daha sonra belki 3-4 yıl sonra başlayabiliriz.Sanıldığının aksine ırmak doğudan Kayseriye girip batıdan çıkmayacak tam tersine 14 metrelik kod farkı olduğu için batıdan girip şehrin uygun bölgelerinde dolaştırılıp doğuda sarımsaklı çayına verilecektir.Gittiğimiz Avrupadaki şehirlerin birçoğunun içerisinde nehirler mevcut ve şehirlere ayrı birgüzellik katmaktadır.Hayalim birgün Kayseri'nin de içerisinde, yanıbaşımızdan geçen kızılırmağı görmek ve çevresinde çok güzel projelerle kafeleri, restoranları,çeşitli aktivitelerin gerçekleştirileceği uygun mekanları oluşturmaktır''

Sukan

12 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 20:44

Kayseri ilginç işler peşinde...

serhatköprülü

12 yıl önce - Pzr 27 May 2007, 21:19

Bu Hükümetin desteğiyle bırakalım kanalı Deniz getirirlerse oraya şaşırmam  
Bütün yapılacak yada yapılan hizmetlere bakılacak olursa İl Özel İdaresi-Devlet Su İşleri... gibi devlet kurumları var arkasında !  

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET