Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Emre Karadayı
4 yıl önce - Sal 13 Ağu 2013, 17:25

Yok abi ya tutluktaki tepeden işte yaşam hastenesinin ordan çok ütopik ya .. Yapılsa kolay kolay kırılmıyacak bir rekora imza atarız belki ama imkansız gibi birşey

(+)

Burdaki tepeden diye düşündüm abi , viyadük olacaksa bence en mantıklısı burası

Abdullah_KURT

4 yıl önce - Sal 13 Ağu 2013, 21:08

Çok mantıklı bir proje umarım hayata geçirirler.

Mert Karakoyun

4 yıl önce - Çrş 14 Ağu 2013, 18:56

Herkes Vizontele'deki Deli Emin gibi ''Vallaha benim aklıma gelmişti'' gibi düşünüyor.

Bir şey diyeyim Vallaha benim aklıma gelmişti bu proje .Yani aslında sürpriz değil gerekli bir proje idi.

Ayrıca arkadaşlar abartmış bu viyadük tahminimce akkent üzerinden yapılır.YeşilVadi'yi de unutmayalım arkıadaşlar.Bu proje yapılacaksa Yeşilvadi'ye de faydası olur mutlaka yani kesinlikle onu da hesaba katmıştır bizim Tahmazoğlu başkan rafık

Mert Karakoyun

4 yıl önce - Prş 06 Mar 2014, 12:37

Alıntı:
Yeditepe’ye viyadük Dutluk’a üst geçit Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yeni dönemle ilgili dev projeler hazırlıyor. Tahmazoğlu, Yeditepe’ye viyadük, Dutluk’a da üst geçit yapacaklarını açıkladı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, havaalanı yolunu burç kavşağına bağlayacak olan 12 km uzunluğunda 12 şeritli yol üzerinde Şahinbey Parkı yanında kavşak, Yeditepe’de Viyadük ve Dutluk’ta üst geçit çalışması yapılacağını söyledi.

Çalışmalar hakkında bilgi verdi

Başkan Tahmazoğlu, “kentsel dönüşüm çalışmamızın ürünü olan Çamlıca konutlarımızın satışını ve takaslarını yapıyoruz. Özdemirbey Caddesini 2 şeritten 6 şeride çıkardık. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Yine yolumuzun devamı olan Düztepe’den dutluğa kadar olan alanda kamulaştırma işlemlerine başladık. Yeni dönemde bu yolumuzu da açacağız. Perilikaya’da kentsel dönüşüm çalışmamız devam ediyoruz. Bu bölgede 179 konutun yapımına başlayacağız. 16 Mart’ta Mavikent konutlarımızın hak sahiplerine anahtarını teslim edeceğiz. Türkiye’nin en büyük parkı olan Yeşilvadi parkımız tamamlanma aşamasına geldi. Tamamını 23 Nisan’a kadar tamamlamış olacağız. 12 şeritli yolumuzda reklaj çalışmamıza başladık. Önümüzdeki günlerde asfaltta başlayacağız. İnşallah bu yolumuz üzerinde Şahinbey parkı kavşağına bir üst geçit, Yeditepe’de Viyadük ve dutlukta ise üst geçit yapacağız. Şahinbey sanayi sitemizde alt yapı ve asfaltla çalışması yapılıyor. Savaş müzemizi yenileme ve genişletme çalışması devam ediyor. Akkent spor köyümüzde yüzme havuzu hizmete girdi, spor salonunuz tamamlanma aşamasına geldi. Yeşilevler mahallemizde Selçuklu Gençlik Merkezimizin yapımına başladık. Barış mahallemizde park yoktu 26 evi kamulaştırıp, yıktık. Park çalışmasına başlayacağız. Narlıtepe ve Akkent Mahallemizde semt Pazar yapımımız devam ediyor. Voleybol takımımız 50 puanla lider, 2’nci ligde mücadele eden futbol takımımız 26 puanla 12’nci sırada, Ampute takımımız 11 puanla 2’nci sırada Dünya ve Türkiye şampiyonalarındaki 27 sporcumuzu ödüllendirdik” dedi. Haber Merkezi

http://www.gazianteppusula.com/?web=sayfa&id=17304

Mert Karakoyun

2 yıl önce - Çrş 11 Ksm 2015, 03:37

Arkadaşlar son durum nedir?

ziya_tk adlı üyemiz http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=4431410#4431410 burada göstermi,şti viyadükün tam nereye yapılacağını.

fotoğrafın orjinalini ise ben paylaşmıştım. http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=4431388#4431388

son durum nedir acaba bilgisi olan var mı? jkeşke bir an önce bu yol yapılsa.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> GAZİANTEP