Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Emre Karadayı
4 yıl önce - Sal 13 Ağu 2013, 16:26

Bence bu şekilde olabilir böyleyece akkentten inş çok rahatlar ve hem istenirse üstünden tramwayda geçebilir ve düztepe tarafına gidebilir .. bu çok iyi olur ..
Ve bu köprü yapılınca yeşilvadi dikmen vadisi gibi bir görüntü alır )

(+)

Bu fotoğrafta sol taraftaki tepe viyadüğün başlıyabileceği yer .. Ama bu bile 20 milyontlden fazla masraf ister bence..

(+)

iği_
4 yıl önce - Sal 13 Ağu 2013, 16:36

Benim de aklımdaydı böyle bir fikir .Bu viyadük oldukça faydalı olur. Karataş ile tutluk arasında kot farkının en derinleştiği yer 80metre kadar. Bu mesafeyi kat ederken tutluk tarafına doğru yüksekliği git gide azalan bir viyadük şeklinde olur,bütün vadi mesafesini kat etmesine gerek yok. Tutluk tarafında yükselti farkı karataş tarafındaki kadar keskin değil. Böylece ileride yapılacak Yeşilvadi parkını bölmeden parkın üzerinden geçen bir viyadük olacak, güzel bir görünüm oluşturabilir gibime geliyor. Hatta bu viyadük sayesinde raylı sistem Akkent'ten çarşıya kadar gidebilir mi diye sormadan edemiyorum.

berkay908
4 yıl önce - Sal 13 Ağu 2013, 16:40

İşleri biraz zor ama mantıklı bir fikir böylece tramvay Özdemirbey Caddesinede gitmiş olur

En son berkay908 tarafından Sal 13 Ağu 2013, 16:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Emre Karadayı
4 yıl önce - Sal 13 Ağu 2013, 16:41

Alıntı:
Akkent'ten çarşıya kadar gidebilir mi diye sormadan edemiyorum.

Gider yolda genişleyecek nasılsa .. İstenirse gidebilir bnce zaten hastene yıkılacak yıkılan hastaneninde oraya son durağı yaparlar ..

Ahmet Özbuluk

4 yıl önce - Sal 13 Ağu 2013, 17:23

Emre viyadüğün uzantısını yaşam hastanesinin ordanmı attın anlamadım ki

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> GAZİANTEP