Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Erzurum - MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi [AVM]
« önceki   1234 ... 174175176   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Keshh
5 yıl önce - Cmt 10 Ağu 2013, 18:43

Erzurum 7-8 yıla Türkiye'nin 10 marka şehrinden birisi olacak. Gelişme şekli ve gelişmişlik göstergeleri de farklı olacak.

Eğitim,Turizm, Spor ve Ar-ge odaklı bir şehir düşünülüyor.

Özellikle olur da eğer olimpiyatlar ülkemize verilirse Erzurum alır yürür.

Bu şehirde potansiyel var, gerisi bilgili ve vizyonu olan yöneticilere kalıyor artık.. Öyle yöneticiler de bu ülkede var mı göreceğiz..

schlr77

5 yıl önce - Cmt 10 Ağu 2013, 18:51

erzurum un tek eksiği siyasilerin başarısızlığı bakı yapılacak olanları sıralar isek sadece 10 yıl erzurumun büyümesi için gerekli...
1.erzurum teknik üniversitesi
2.serhat üniversitesi (şifa hastanesi birinci ağızdan açıkladı)
3.sağlık kampüsü
4.konaklı da yapılacak oteller
5.erzurumspor un en az bankasya ligine kadar yükselmesi
6.belediyenin yürüttüğü kültür yolu projesinin gerçekleşmesi
6. 2. organize sanayinin tamamlanması
7.mng nin bu projesi
bizi her alanda kalkındıracaktır bu yazdıklarımız sadece kağıt üzerinde yazılı şeyler değil hepsinin temeli atılmış ihalesi yapılmış ve reel projelerdir..

Eren Aksoy 25

5 yıl önce - Cmt 10 Ağu 2013, 18:56

ayriyeten Erzurum'da eğitim veren ÖZEL BİLKENT LİSESİ..aynı kampüste daha büyük yapılar inşa ediyor büyük ihtimal ÖZEL BİLKENT ÜNİVERSİTESİ'NİN temeli atıldı ve süpriz bir proje olacak...

bu arada MNG MALL avm'de tam 2,400 kişi çalışacak...bu ne demek fabrikalarda bile 1,500 felan görmek zor....AVM'ler Erzurum için Kışları kaçınılmaz yer olacakken işsiz kardeşlerimizede EKMEK KAPISI olacaktır....

AVM'ler Erzurum için Fabrika anlamındadır....

Doğu'da en az işsiz Erzurum'da tam 6.000 işsiz vardır.. Avm sayesinde 3.600'e düşüyor....

ERZURUM KALKINIYOR VE GELİŞİYOR...

schlr77

5 yıl önce - Cmt 10 Ağu 2013, 18:59

ayrıca çağrı merkezlerinde çalışan 2.550 e yakın çalışanı unutmamak gerekir eğer fabrika açılmıyorsa istihtam böyle sağlanmalı ki göçler olmasın

Eren Aksoy 25

5 yıl önce - Cmt 10 Ağu 2013, 19:05

Alıntı:
ayrıca çağrı merkezlerinde çalışan 2.550 e yakın çalışanı unutmamak gerekir eğer fabrika açılmıyorsa istihtam böyle sağlanmalı ki göçler olmasın

Dün Kuzey ilçelerimizden olan TORTUM ilçesine Bayram görmesi için yola çıktık...2.osb tamamlanmış herşey bitmiş sadece altyapı işleri kalmış o biter bitmez üretim için anında 50 büyük firma gelecek...

Traktör Fabrikaları,Ünlü SÜT markaları,Sucuk Markaları üretim yapacak...

2.OSB kuzey-çevre yolunda yer aldığı için Havalanına,Lojistik Köy'e yakın olacak ayriyeten Ovit Tüneli-Kop tünellerine de yakın mesafede yani üretilen ürün 1,5 saat içerisinde Trabzon Limanına ulaşabilecek...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 174175176   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler