Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Köpek eti yiyen ülkeler
123   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
tayfun09
1 yıl önce - Cmt 10 Ağu 2013, 11:52
Köpek eti yiyen ülkeler

Köpek
Asya’da oldukça yaygın bir besin kaynağı olan köpekler, tam bir protein deposudur ve farelerden daha fazla et vermektedirler. Bizim koyun etiyle yaptığımız birçok yemek orda köpek etiyle yapılmaktadır.

Deniz Parlak
1 yıl önce - Pzr 11 Ağu 2013, 20:20
------

Size belki tuhaf gelicek ama bence her sey yenilebilir....neden olmasin...tadi suyu tuzu iyise hic bir seyin farki yokdur...

yusufyuşa23
1 yıl önce - Pzr 11 Ağu 2013, 22:53

Yok canım neden tuhaf gelsin.Bu memlekette bir çok kişi her türlü b.ku yiyiyor.Domuz eti yiyen Köpek eti yese ne olacak.
Alıntı:
Size belki tuhaf gelicek ama bence her sey yenilebilir....neden olmasin...tadi suyu tuzu iyise hic bir seyin farki yokdur...

Göktürk44
1 yıl önce - Pzr 11 Ağu 2013, 23:04

Sağlıklı değildir hatta böcekte yer bu insanlar maşallah

yusufyuşa23
1 yıl önce - Pzr 11 Ağu 2013, 23:28

Domuz eti yiyen bir arkadaş üste yazdığımdan rahatsız oldu galiba yapıştırdı eksiyi.

21ahmet
1 yıl önce - Pzr 11 Ağu 2013, 23:32

Cenin bile yiyor asyalılar, it yemişler çok mu

ömer
1 yıl önce - Pzr 11 Ağu 2013, 23:33

Alıntı:
Yok canım neden tuhaf gelsin.Bu memlekette bir çok kişi her türlü b.ku yiyiyor.Domuz eti yiyen Köpek eti yese ne olacak.

Ilgi alanlarinizi okuyunca hicte sasirmadim bu mesaja, Allah yardimciniz olsun.

Koray Zorlu
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 00:34

nasil bir midedir yahu. dini boyutunu sallayin hadi ama insanda mide olur azcik dana tavuk ve balik eti disinda baska et surmem agzima. . .

yusufyuşa23
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 00:38

Ömer Bey sizin ne demek istediğinizi çoğu insan anlamamıştır ama siz benim nasıl bir iş yaptığımı iyi kötü tahmin etmişsinizdir.
Alıntı:
Ilgi alanlarinizi okuyunca hicte sasirmadim bu mesaja, Allah yardimciniz olsun.

Ömer Mete
1 yıl önce - Pts 12 Ağu 2013, 01:06

It eti mi? Iyyyy!

Sokak köpeklerinden bıkıp usanıp ne yapacağını şaşıran belediye başkanlarına duyurulur, "Uzakdoğu'ya it ihracatı yapın." hem itlerden kurtulmuş olursunuz hem de kâr edersiniz.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET