Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce Şanlıurfa Türkiye'nin 3. büyük ili olabilir mi?
« önceki   123 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14

Sizce Şanlıurfa Türkiye'nin 3. büyük ili olabilir mi?
Olur 16.0%  16.0%  [41]
Olamaz 84.0%  84.0%  [215]
Toplam Oy : 256

Misafir ba2

1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:02

Urfa'da en azından her sene yollara asfalt yaparlar ama izmir'de belediyeniz başa geldiğinden beri hizmetten çok halkına olmayacak projelerin hikayesini anlatır.Nasıl bir gelişmişlik bu???güldürmeyin beni
Urfa ve Diyarbakır Doğu'nun parisidir.Urfa kebabı kadar lezzetli bir yemek var mı şu dünyada?

oğuzhan8888
1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:03

Ufuk bey amerika su anda kötu demedim eskiden dünyanin bir numarasıydi su anda o kadar gelismis degil diyorum
Ispanyada ise ekonomik kriz devam ediyor aldıklari göc azaldi hatta bazi yananci vatandaslar ülkeyi terk etti
Gelismislikten bahsedilen saglık egitim ekonomi kültürel faailiyetler güvenlik suç oranı ortalama milli gelir gibi degerlerdir.
Burda bahsettigim bizim yasamamız degil
Mesela avrupa mülteci gelince direk almanya isvec gibi ülkelere gitmek istiyor kimse sırbistana gideyim orda kalayim demiyor cunku is olanagi yok imkanlari az
Bana sorarsan ben de ispanyada yasamak isterim

UfukRaifoğlu
1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:03

Ayrıca Dünya haritasını alır bakarsan;Dünyanın en yaşanabilir bölgeleri ABD nin tam hizasındaki ılıman kuşakta yaşar.İspanya,Fransanın güneyi,İtalya,Türkiye,Hindistan,Çin,Japonya.Dünya nüfusunun çoğu bu kuşakta yaşar.ABD'ye dikkat et üstü Kanada soğuktur Altı meksika aşırı sıcaktır.İpsiz sapsız yerlere yerleşmemişlerdir.Diyeceksiniz ki konu burası değil.Bu başlık boş zaten yazmak gereksiz o konuda.

oğuzhan8888
1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:05

Misafir ba2 hakkaten enteresan fikirlerin var 😂😄 neden peki urfaya kimse göc etmiyor ce urfa göc veriyor

Anıl 95
1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:06

Misafir ba2 anladık derdini kardes yorma kendini komik duruma düşme diyecem de kim olduğun da belirsiz

ali cukurova
1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:10
olur neden olmasın

Urfa gapin merkezidir. Bu sayede dogurgan nufusunu icinde tutabilirse hizla artabilir. Diger sehirleride besleyen genelde bu bolgeler zaten

emre karaca

1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:14

Alıntı:
Urfa'da en azından her sene yollara asfalt yaparlar ama izmir'de belediyeniz başa geldiğinden beri hizmetten çok halkına olmayacak projelerin hikayesini anlatır.Nasıl bir gelişmişlik bu???güldürmeyin beni
Urfa ve Diyarbakır Doğu'nun parisidir.Urfa kebabı kadar lezzetli bir yemek var mı şu dünyada?

Niyet bağcıyı dövmek sanırım

Misafir c9e

1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:46

Misafir zorlama hiçbir şekilde Şanlıurfa, İzmir'den iyi değil

Misafir 044

1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 21:50

izmiri şanlıurfayla kıyaslamak şahinle ferrariyi kıyaslamak gibi birşey

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Cum 14 Nis 2017, 11:34

Alıntı:

Belediye başkanı konusunda haklısın İzmir Berbat halde ancak Sizin oradan iyidir en azında İzmirin havası suyu yeter denizi var Sizin orada yaşanacak yermi o Sokaklar caddeler kokuşmuş köhnemiş öyle asfalt dökmeyle olacak gibi değil Kebablarıda ne etinden yaptıkları belli değil At Eşşek etinden kebap yapmak lezzetli oluyorsa bilemem.....

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET