Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 15
Hacı3446
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 16:49

(+)

Suzi Dilara

7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 19:13

Bu çekim 'Alan derinliği' kıvamında Hacı Bey
Bildiğim kadarıyla Bokeh'de arka plândaki konu obje vb şeyler seçkin olmaması lazım Ben Ayasofya'yı baya görüyorum

Ustura Faysal
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 19:32

Suzi Hanım bu başlıktaki fotoğrafların 2 3 tanesi hariç hic birisi bokeh fotoğrafı değil zaten.
Hatta çoğu alan derinliği fotoğrafı bile değil. 😂

Bokeh fotoğrafı olarak Gökhan Bayraktar'ın paylaştığı fotoğraflar tam örnektir. Onun haricinde 1 2 tane var. Diğerlerinin çoğu alan derinliği bile değil. 😂

Ama şimdi burda bir şey söylesek bir sürü vukuat çıkar, o yüzden hiç gerek yok 😂

Emek verip paylaşmışlar, bize de Emeğe Saygı demek düşer 😂

Hacı3446
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 19:37

Ayasofya o kadar heybetli ki yok edemedim.

Suzi Dilara

7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 21:11

Yok etmek imkansız zaten
Lenslerle ilgili bi durum diye biliyorum (eskiden kalma unutmadıysam) vardır buralarda detay.
netlediğin konu odak olacak gerisi flu ...yarı makro gibi düşün

Faysal Bey haklısınız.. uygun bir dille anlatılabilir muhakkak

Ustura Faysal
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 21:21

Alıntı:
Ayasofya o kadar heybetli ki yok edemedim.

Ayasofya tabi ki de heybetli. Orası su götürmez bir gerçek. Ama.o zaman bu fotoğrafın yeri Ayasofya başlığıdır, Bokeh başlığı değil 😊

Yani sıkıntı orada, yoksa Ayasofya heybetinden hiç bir şey kaybetmez zaten 😎

Hacı3446
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 21:24

Haklısınız olmamış bir fotoğraf. Nedense bu sayfaya koymak geldi içimden. Yanlış olduğunu uyarılarınızla farkettim. Faysal bey güya pozitif bir eleştiri yapmış emojileri ile süslediği mesajında. Niyeti samimi gelmedi. Neyse öğreniyoruz sayenizde. Sağolun. Daha iyisini sizlerden görmek temennisiyle...
İyi akşamlar...

Ustura Faysal
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 21:35

Biz de işte bu yüzden eleştiri yapamıyoruz Haci bey 😃 Bakın hemen vukuat çıktı 😂

Eleştirmeyi geçtim doğruyu söyleyince bile samimi gelmiyoruz, üstüne de o klasik savunma cümlesi, "Daha iyisini çekip paylaşmanız dileğiyle. "

Biz fotoğrafa kötü demedik ki, alınganlık yapıyorsunuz. Fotoğrafta Ayasofya hoşunuza gittiyse Ayasofya başlığına koyun diyoruz. Bu da eleştiri değil, doğru yolu göstermek zaten. Sizin yaptığınız şey şu an ne yiyorsunuz başlığına otobüs fotoğrafı koymaktan farksız 😎

Ama Bokeh nedir ne değildir bilmiyor iseniz ve yanlışlıkla yüklediyseniz o zaman sorun yok, ama hatada ısrar edilirse de sorun var demektir. 😂

Neyse bu konuyu fazla uzatmayalım, çünkü her ne hikmetse bu sitede insanlar kaldırım taşını bile çekip koysa eleştiriye açık değiller 😂

Hacı3446
7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 21:47

Faysal bey ironi yaptığınız aşikar. Kelime oyunları yapmayın şimdi. Elestri yaptığınızı zannediyorsunuz. Tamam. Teşekkür ettim. Kabul ettim. Bilmiyordum. Öğrendim. Haklısıniz. Yanlış yükledim. Özür dilerim. Degerli onerinizi dinleyecegim.Ayasofya başlığına tekrar yükleyecegim. Ne olur uzatmayalim daha fazla. Içtenlikle söylüyorum.

Misafir 948 size de teşekkür ederim. Siz de haklısınız.

Suzi Dilara

7 ay önce - Çrş 05 Arl 2018, 22:09

Alıntı:
Haklısınız olmamış bir fotoğraf. Nedense bu sayfaya koymak geldi içimden. Yanlış olduğunu uyarılarınızla farkettim. Faysal bey güya pozitif bir eleştiri yapmış emojileri ile süslediği mesajında. Niyeti samimi gelmedi. Neyse öğreniyoruz sayenizde. Sağolun. Daha iyisini sizlerden görmek temennisiyle...
İyi akşamlar...

Olsun Bunu da başka bilmeyenler için buradan öğrenmek üzere paylaşmış olduk

İnşallah diyorum en kısa zamanda, İyi akşamlar

sayfa 15
« önceki   123 ... 1415161718   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET