Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'in En Güzel Semti Neresidir? NEDEN?
« önceki   123 ... 20212223   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Misafir d05

1 yıl önce - Sal 23 May 2017, 22:05

mavişehir deniliyor ama ben yeşil diye bir şey görmedim her yer bakımsız palmiye ağaçları dolu yollar çok eski,bostanlı iskelesi dedemin dedesinden kalma virane eski püskü (izmirdeki bütün iskeleler öyle) bostanlı parkı berbat,belediyeleri bir iki tane ağaç dikmiş bunu abarta abarta bitiremediler
işin en komik yanı o pis kokuya alışmış olup sabahtan akşama kadar sahilde oturan tipler

Anıl 95
1 yıl önce - Sal 23 May 2017, 22:28

Yine misafirler yine bir Izmir başlığı ve yine yalan yanlış uyduruk sözler

Alıştık artık kendi egosunu tatmin ediyor bu misafir bırakalım tatmin olsun yeterince

Misafir 815

1 yıl önce - Prş 25 May 2017, 20:20

en sevdiğim yanı Alsancak gibi bir yere kaldırımın üstüne park eden 35 plaka jeepler.'Ben izmirliyim.ben buyum! 'diyor yani. Ayakta alkışlıyorum bu kültürlü ve görgülü insanları.Hep var olsunlar izmir onlarla güzel.

Misafir f90

1 yıl önce - Cmt 27 May 2017, 19:54

ciddiye almamak lazım. ne amaçla yazdıgı belli ama bu arkadaşın mantıkla yürürsek. 4.3 milyon nüfuslu izmir küçük il. 3 milyon nüfuslu bursa kasaba, konya köy, antalya da mezra oluyor.

Bunlar genelde 16 milyonluk istanbulda büyümüş ve kafasını kuma gömüp hiç bir şekilde istanbuldan dışarı çıkmamış insanlar. öyleki ben istanbulda doğup büyümüş ama Boğazı bile görmemiş insanlar tanıdım. haliyle bu arkadaşın da türkiyeyi istanbul sanması kadar doğal bir cahillik yok.

bana şeyi hatırlattı. seneler evvel alaçatıya istanbullu lar yeni yeni istilaya başlamışken. bana yolda burada macro center varmı diyen bmw m3lü kadın aklıma geldi. Hayır yok dediğimde . nasıl olmaz inanmıyorum yaaaa köy burası demişti. bende evet alaçatı köy dür bırakın öyle kalsın demiştim.

egebabacan
1 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 17:26

dayko murtake eskiizmir kadifekale
şaka bir yana alsancağı severim

aliefe2010
1 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 17:50

Kahramanlar güzeldir evler biraz eskidir ama kiralar uygundur.Yürüyerek her yere gidebilirsiniz.Fuar,Alsancak,Kordon,Çankaya burnunuzun dibinde ayrıca semtin göbeğinde olan Hilal istasyonundan hem Metroyu hemde İzbanı rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz.Ben arabayı bazen 1 hafta yerinden bile oynatmıyorum istediğim her yere ya yürüyerek yada Metro-İzbanla gidebiliyorum.Kahramanlarda 1500 e oturduğunuz eve Alsancakta enaz 3000 lira kira verirsiniz aradaki mesafa 1 km anca var ayrıca semtin insanlarıda genelde eski İzmirlidir o konuda da kafanız rahat eder.

AhmetDemir

1 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 17:55

Elbette Alsancak ve Konak Alsancak'in tadi bambaska ama ... Gecen yaz Alsancak tren istasyonu karsisinda ara sokagin kosesindeki firindan aldim simit ve pogacalari kordon a gectim o ara sokaklara bayildim resmen.

En son AhmetDemir tarafından Pzr 28 May 2017, 18:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 18:02

Kahramanlar pek etik değildir nerde ipsiz sapsız uğursuz var kahramanlarda özellikle akşam saatleri öyle elini kollunu sallayıp rahatça gezemezsin
Alsancak ise eskisi gibi değil çok bozuldu eskidende biraz bozuktu şimdi komple bozuldu elle tutuluryanı kalmadı Travestiler barlar diskolar derken artık girilmez ve çekilmez oldu
Bucada Çöp kokusu Karşıyakada bornovada lağım kokusu derken insanın zevki kaçar sağlığı bozulur
Balçova Hatay Güzelyalı Güzelbahçe tarafları ismi gibi güzeldir temizdir....

AnL_95
1 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 22:13

TACO Harikalar diyarında olmuş yine...
Üçyol, Hatay, Poligon, Güzelyalı, Üçkuyular, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe İzmir bu semtlerden ibaret zaten ve bu semtlerde de hiçbir sorun yok. TACO'nun da dediği gibi
Yani evet Eskiİzmir kekoları İnönü Caddesini işgal etmiyor, Hatay'da hiç çöp sorunu yok veya Asansör tarafında da Travesti sorunu yok onlar aslında hobi olarak kadın kılığına giren adamlar. Poligon - Göztepe tarafında günlük kiralık evler veya masaj salonları yok zaten Balçova Otobüs terminalinde Limontepe ArapDeresi kekoları da yok. Bunlar hep bu elit semtlerimizi çekemeyenlerin uydurması evet TACO çok haklı. Ama İzmir'in kalanı ya çöp kokuyor ya lağım kokuyor yada tırolar var o olmasa bile insanları çok burnu havada doğru

Anıl 95
1 yıl önce - Pzr 28 May 2017, 23:21

Bana göre de Bostanlıdır

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 20212223   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet