Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Taksim meydanı yayalaştırma projesi
« önceki   123456 ... 373839   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 5
meric turkbikmaz

6 yıl önce - Prş 12 Eyl 2013, 13:43

Onu bunu geçin de, Gezi Parkı'nın meydana bakan köşesindeki işletmeler ve postane geri gelmeli. Ayrıca kocaman beton bir meydanı kim ne yapsın, umarım bir peyzaj çalışması projesi vardır.

halit2834
6 yıl önce - Prş 12 Eyl 2013, 17:51

yarın açılıyomuş.foto yok mu arkadaşlar

alp er34
6 yıl önce - Prş 12 Eyl 2013, 18:22

http://haber.mynet.com/guncel/taksim-yarin-aciliy ...r-796544-1
Yarın trafik taksimde yeraltına kayıyormuş,otobüs hatlarında son durağı olanlarda,ara durağı olanlarda yeraltındamı yolcu alıp indirecek?

kami suyutmaz
halit2834
6 yıl önce - Prş 12 Eyl 2013, 22:33

sanırım unuttukları bişey var yağmur yağdıgı zaman ne olur burası bi alt yapı sistemi falan olaydı iyiydi.bide çok betonarme ve sıradan gözüküyo.Bu meydana ünlü mimarların eli değmesi lazım.

erkan_gs_mk

6 yıl önce - Prş 12 Eyl 2013, 22:40

Yagmur yagdiginda tedbirler alinmistir herhalde. Neyse sahsen ben begendim, guzel olmus...

dema34
6 yıl önce - Cum 13 Eyl 2013, 01:41

bu istanbul için günün olayı diyebiliriz.Darısı Beşiktaş meydana

K.Oktar ARKIN
6 yıl önce - Cum 13 Eyl 2013, 09:42

Arkadaslar sadece bisey ogrenmek istiyorum.Butun bu gezi rezillikleri,yapilan butun serserilikler taskinliklar bitti mi yani? Basbakan'in savundugu Taksim Projesi ,ayni sekilde hayata geciriliyor mu yani?
Yanlis mi anladim ben?

Canas
6 yıl önce - Cum 13 Eyl 2013, 09:52

Alıntı:
Arkadaslar sadece bisey ogrenmek istiyorum.Butun bu gezi rezillikleri,yapilan butun serserilikler taskinliklar bitti mi yani? Basbakan'in savundugu Taksim Projesi ,ayni sekilde hayata geciriliyor mu yani?
Yanlis mi anladim ben?

Gezi'deki kavga park yüzündendi. Park olduğu gibi duruyor. Topçu Kışlası'ndan vazgeçildi.

Bu yapılan yolları yeraltına alma projesi, bu proje AKP ve CHP'li üyelerin ortak kararı ile onaylandı.

bsert

6 yıl önce - Cum 13 Eyl 2013, 09:58

Arkadaşlar taksim'in eski halini hatırlarsanız betonarme dükkanlar zaten vardı, mcdonalds, hacıoğlu, havaş, Türk hava yolları vb... Ceylan otelin yanındaki orman arazisine hiç dokunulmayacak, kışla dediği için insanlar biraz kabardı, ama bu kışlanın çevresi yeme-içme yerleri, turistler için alışveriş yerleri olacak, içerisindede birçok ağaç ve su şölenleri olacak, çeşmeler vb... üst katlarıda müze yapmayı düşünüyorlar...
her ülkenin meydanlarında böyle şeyler var, örnek place de real (barcelona)

(+)

sayfa 5
« önceki   123456 ... 373839   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet