Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya-Selçuklu Kongre Merkezi
« önceki   123 ... 891011   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
Mert Savaş

4 ay önce - Sal 31 Tem 2018, 19:46

15 katlı gökdelen mi olur yahu

Alıntı:
Kongre merkezinin ihalesi yapılır yapılmaz Ramada Otel gökdelen projesi başlattı hemen yanıbaşında. Bugünlerde büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan kongre merkezi, misafirlerinin Ramada otelde konaklamalarına olanak sağlıyor.

Misafir cd1

4 ay önce - Sal 31 Tem 2018, 22:10

Otele girmemiş olan fakirler burada yorum yapmasınlar ama ben iş seyahatlerimde zaman zaman kullanırım bu oteli. Girişteki yüksek tavanlı 3 kat haricinde gövde bölümünde 15 kat ve ekstra olarak 2 kat da restoran bölümü yer alıyor. 20 katlı yapı sadece apartman olarak değerlendirilse evet gökdelen sayılmaz fakat bu plazanın bir de yüksek tavanlı yapısı ve teras katının üzerindeki çatısı ile metre olarak gayet yüksek bir yapı olarak karşımıza çıkıyor.

İnanmayanlar en üst kattaki restorana gidebilirler ve oradan Konya manzarasını izleyebilirler tabii ama girebilirlerse otele

Mert Savaş

4 ay önce - Prş 02 Ağu 2018, 00:08

Konya'da yaşamıyorum ancak 7-8 defa ziyaret ettim ve mayıs ayında bu otelde 1 gece konakladım 6.kattan da gayet güzel izleniyor manzara. ancak derdiniz ne onu anlamadım sayın kendi kimliğini gizleyen cesaretsiz misafir! 15 katlı gökdelen olmayacağını söylemiş olmam neden sizi bu kadar rahatsız etti de fikrinizin bile olamayacağı bir konu olan maddi durumumla dalga geçip aşağılamak gibi bir şeye eğilim gösterdiniz acaba

Alıntı:
Otele girmemiş olan fakirler burada yorum yapmasınlar ama ben iş seyahatlerimde zaman zaman kullanırım bu oteli. Girişteki yüksek tavanlı 3 kat haricinde gövde bölümünde 15 kat ve ekstra olarak 2 kat da restoran bölümü yer alıyor. 20 katlı yapı sadece apartman olarak değerlendirilse evet gökdelen sayılmaz fakat bu plazanın bir de yüksek tavanlı yapısı ve teras katının üzerindeki çatısı ile metre olarak gayet yüksek bir yapı olarak karşımıza çıkıyor.

İnanmayanlar en üst kattaki restorana gidebilirler ve oradan Konya manzarasını izleyebilirler tabii ama girebilirlerse otele

Misafir c4b

4 ay önce - Prş 09 Ağu 2018, 11:57

Remzi Küçük
2 ay önce - Cmt 22 Eyl 2018, 23:33
Bir Baba Hamlet Tiyatro Gösterisi SKM'de!

(+)

Bir Baba Hamlet oyunu Selçuklu Kongre Merkezi’nde sizlerle!

Yazan: Sebastian Seidel
Çeviren: Yücel Erten
Yöneten: Emrah Eren
Oynayanlar: Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu

İki perde, yaklaşık 120’ sürer.
Yaş sınırı; 13+

Oturun yanımıza. Size bir rezillik anlatacağız. Ama öyle böyle değil. Hazır olun. Kalaslarından dekor, heveslerinden oyun yapmak üzere yola çıkmış iki cüretkar oyuncu, gözlerine Shakespeare'in başyapıtı Hamlet'i kestirmiş. Cesur olduklarını söylememize gerek var mı? Keşke her şey perde arkasında kalsaydı fakat asıl hikaye burada başlıyor. Seyircinin karşısına geçerek Hamlet’i oynamaya çalışan bu ikiliden biri, Shakespeare uzmanı gibi davranan yarım porsiyon aktör; diğeri de şarkı söyleme hevesiyle dilinden müzikal kelimesini eksik etmeyen bir şaşkın...

Beş asır devirmiş, tarihte kim bilir kaç kişinin derisinin altına işlemiş, ruhunu beslemiş Hamlet’i kalbinize gömün. Eli yüzü düzgün, başı sonu belli, dört başı mamur, babalar gibi bir temsili de aklınızdan bile geçirmeyin. Çünkü tüm bu safsatadan ortaya sadece "Bir Baba Hamlet" çıkıyor.

Önce Sebastian Seidel'in komik olanın tadını çıkaran özgün metni, Yücel Erten'in usta işi çevirisi ile topraklarımıza davet edildi. Sonra Baba Sahne'nin babacan yorumuyla ağız tadımıza layık hale gelip "Bir Baba Hamlet"e dönüştü. Finalinde ise Şevket Çoruh ile Murat Akkoyunlu’nun damakta kalan oyunculuğu ve Emrah Eren yönetmenliğiyle sahneye taşındı.

Yılın üç ödüllü oyunu!

Afife jale Ödülleri
Yılın En Başarılı Yönetmeni: Emrah Eren
Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu: Murat Akkoyunlu
Haldun Dormen Özel Ödülü: Baba Hamlet oyunu
Gizle

Bilet Fiyatları

1. Kategori - 78.50 TL
2. Kategori - 67.25 TL
3. Kategori - 56.00 TL

Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/VIS01/ANKARA/tr

sayfa 9