Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Emrah23
7 yıl önce - Sal 25 Hzr 2013, 14:44
Elazığ - Fuar ve Kongre Merkezi

Şuan ilimizin maalesef kalıcı bir fuar alanı yok yapılan organizasyonlar ise çadırlarda veya bu işe uygun sökülebilen platformlarda yapılıyor. 80li yıllarda belediye başkanı olan Prof.Dr.Mustafa Temizer tarafından Doğukent ile Çatalçeşme Mahalleleri arasında yapılması ön görülmüş ancak geçen yıllara rağmen somut bir adım atılamamıştır. Mevcut belediyede Doğukentte fuar alanının inşaa edileceğinin sözünü vermiş ancak verilen sözler gibi buda havada kalmıştır. bu sorun ilimizde doğru dürüst bir fuarın yapılmamasına neden olmakla beraber şehrimiz için bir ayıp olarak durmaktadır. Bu belediyeden bu hizmeti beklemek artık hayal oldu umarım yeni gelecek ekip tez elden Elazığımızın diğer sorunlarıyla beraber fuar alanı sorununu da halleder.
Bu görselde fuar alanı yapılması planlanan arazi.Güneyi Çatalçeşme geri kalan kısım Doğukent

(+)

Barış23

7 yıl önce - Sal 25 Hzr 2013, 14:52

Fıratcığım dikkat ettiysen Elazığla ilgili yarım kalmış veya tamamlanamamış hangi proje varsa altından S.SELMANOĞLU ÇIKIYOR.BU ADAMIN NORMALDE ELAZIĞI TERKETMESİ LAZIM.ADAM GİBİ ÇIKIP İSTİFA ETMESİ LAZIM.AMA NERDE O YÙREK?

Emrah23
7 yıl önce - Sal 25 Hzr 2013, 14:57

Abi aslına bakarsan iktidar partisi çoktan bunları o makamdan alırdı seçim arifesinde işleri dahada bulandırmamak için sessiz kalmayı seçtiler. Ancak buda bir hata bence alacaktı görevden bak ben benim partimden olsa bile müsamaha etmem mesajı verecekti ama yapmadılar

Barış23

7 yıl önce - Sal 25 Hzr 2013, 15:12

Acaba akp Yasemin Açığı belediye başkan adayları arasında düşünürmü? Olmaz demeyin. Ankarada ki ihaleler de açık inşaatin hükümetle olan sıkı ilişkisi hasebiyle hanımefendiyi başkan yapabilirler. Ben hep söylüyorum,söylemeye devam edecegim Elazığ Belediye Başkanlığına Bilal ÇOBAN Cok yakışacaktır.çünkü hergùn bir mahalleye gidip insanların dertlerini dinliyor.

Emrah23
7 yıl önce - Sal 25 Hzr 2013, 15:14

Yasemin Açık tek başına bu dört vekilden daha çok iş yapardı hepimizde biliyoruz ama teyamül yoklamasında ilk sırada çıkan hanımefendiyi aday göstermediler önceden çok güzel çalışan insanları aday gösterdiler

sayfa 1
123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler