Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
malatyalı eser44

5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 14:01

adam satın almış, almış ama orada inşaat yapacak yer yok ki yani koca kışla caddesini bu yüzden trafiğe kapatacaklar mı ne saçma işler var arkadaş o iş merkezi boş. zarar etmese il özel idaresi hiç satarmıydı?

burak44
5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 14:07

Alıntı:
arkadaş o iş merkezi boş. zarar etmese il özel id ...atarmıydı?

Arkadaşım o dükkanları özel idare 2-3 ay kadar önce polis eşilğinde boşalttı. Yeni Büyükşehir yasası ile Malatya'da özel idare kapanacak bu yüzden satıyor olabilirler. Her şeyi çok bilmiş gibi tuhaf tuhaf yorumlarla hemen ahkam kesen bir millet oluşumuzdan nefret ediyorum açıkçası.

malatyalı eser44

5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 14:17

istediğin her şeyden nefret edebilirsin hemşehrim herkesin yorumu kendine göre. orada otel nasıl yapılacak çok merak ediyorum akpınarın girişi çift yönlü orayı kesip bir de kışlanın inönü'ye giden yönünü trafiği kesildiği zaman çok mu iyi olacak

burak44
5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 14:32

Alıntı:
orada otel nasıl yapılacak çok merak ediyorum akpınarın girişi çift yönlü orayı kesip bir de kışlanın inönü'ye giden yönünü trafiği kesildiği zaman çok mu iyi olacak

Arkadaşım ben Mimar, Müteahhit, İnşaat ustası, operatör vs... değilim. Bu konularda ahkam kesecek kadar bilgili değilim, sadece susup takip ediyorum bilmediğim, uzmanı olmadığım konularda yorum yapıp bir şey biliyormuş gibi davranış sergileyecek kadar da ukala bi kişilikte değilim.

malatyalı eser44

5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 14:38

Alıntı:
Arkadaşım ben Mimar, Müteahhit, İnşaat ustası, operatör vs... değilim. Bu konularda ahkam kesecek kadar bilgili değilim, sadece susup takip ediyorum bilmediğim, uzmanı olmadığım konularda yorum yapıp bir şey biliyormuş gibi davranış sergileyecek kadar da ukala bi kişilikte değilim.

sanane benim yaptığım yorumdan. laf sokamaya mı çalıştın şimdi,yani ne yaptın. ukala da sensin çok bilmiş de. çoluk çocuk gibi senle mesaj tartışması yapacak hevesim yok.

Abdullah Egemen

5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 14:40

Sanırım herkes alan şahsın oraya bir şey yapacağı konusunu işliyor ancak alan şahsın oraya bir şey yapmayıp bir müddet elinde tutup sonra daha iyi fiyata satabileceğini unutmayın.52 trilyona satılan hal arazisi bunca yıl boyunca en az %30 değer kazanmıştır örneğin.

malatyalı eser44

5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 14:52

olabilir gerçekten güzel tespit.

+Muhammed
5 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2013, 15:38

Alıntı:
Her şeyi çok bilmiş gibi tuhaf tuhaf yorumlarla hemen ahkam kesen bir millet oluşumuzdan nefret ediyorum açıkçası.

Kardeş sakin olun... bu ortam insanların yazışırken birbirini kırması, nefret ifadeleri bildirmesi için kurulmasın. Heleki bu başlık, o kadar büyük meselelerin konuşulduğu bir başlık değil.

Tanımadığımız sadece ismini veya resminide gördüğümüz insanlarında hakkına girebilirizki bu bile ahiretimiz adına büyük tehlikeler oluşturabilir. Saygılar.

+lvnt44
5 yıl önce - Pts 01 Tem 2013, 20:49

Alıntı:
İş Merkezi İhalesine Onay

Malatya İl Özel İdaresi’nin mülkiyetinde bulunun Özel İdare İş Merkezi’nin satışı için yapılan ihalenin Vali Vasip Şahin tarafından onaylandığı bildirildi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Kışla Caddesi girişindeki mülkiyeti kendisine ait Özel İdare İş Merkezi’nin satışı için 18 Haziran 2013 tarihinde ihale düzenlemişti. Yapılan ihale için 4 firmanın teklif aldığı, ancak iki kişinin teklif verdiği belirtilmişti.10 milyon 400 bin lira ihale bedelli İl Özel İdaresi İş Merkezi için önce kapalı teklif alınmış, daha sonra ise açık teklife geçilmişti. 10'ar bin liralık artırımlarla Şevket Salik'in teklifi 11 milyon 300 bin liraya ulaşırken, diğer talipli Saim Acı ise 11 milyon 310 bin liraya kadar çıkmıştı.

İl Encümenince yapılan ihalenin Vali Vasip Şahin tarafından imzalanarak onaylandığı bildirildi. İhalede en yüksek teklifi veren Saim Acı, satış sözleşmesini imzalayıp, bedeli ödemesi halinde tapuyu alabilecek.

semih_44
3 yıl önce - Çrş 28 Oca 2015, 21:12

Alıntı:
Özel İdare İş Merkezi yıkılacak

LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından satın alınan, Özel İdare İş Merkezinin yıkılarak Malatya’ya yakışır bir iş merkezi yapılacağı belirtildi.

dgdÖzel İdare İş Merkezi geçen yıl yapılan satış ihalesinde LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından satın alınmış ve iş merkezinin boşaltma işlemleri için çalışmalar başlatılmıştı. Ancak aradan geçen 6 aylık süre içerisinde İş merkezinde herhangi bir çalışma olmaması ilde merak konusu olmuştu. Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, çocukları tarafından satın alınan iş merkezinin teslimat işinin tamamen gerçekleşmediğini belirterek, binanın tamamen teslim edilmesinin ardından çalışmalara süratle başlanacağını ve Malatya’ya layık bir yer yapılacağını kaydetti. Küçük, “Özel idare binasının yerini bizim çocuklar aldılar. Orayı sökecekler. Yeni bir proje ile vatandaşın karşısına çıkacaklar. Şu anda boşaltılması gereken 1-2 yer var. Oralar biterse ihale ile sökülecek. Söküldükten sonra da Malatya’ya layık bir tesis yapılacak. Çok güzel bir proje düşünüyoruz. 3 kat bir mağaza planlıyoruz. Üstünü Malatya’ya yakışır bir tesis haline getireceğiz. Malatya’ya layık bir şey yapmaktır” dedi. Haber-Foto: A. Vahap Kaygusuz

anlaşılan binanın altı çok büyük bir lcw mağazası olacak. bildiğim kadarıyla eski proje 21 katlıydı aynı ruhsat üzerinden gidip yüksek bir bina yaparlarsa on numara olur.

sayfa 2
« önceki   123 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET