Ana Sayfa 990 bin Türkiye Fotoğrafı
Tuna Yersu
1 yıl önce - Prş 14 Ksm 2013, 23:50

Alıntı:
Bütün valileri görevden alsalar bile zırnık takdir etmezsiniz.
Meydanlarda başbakanın vefat etmiş annesine bile küfür edenler ve onların destekçileri,
aniden nezaket kelebeği olmuşlar.

Genelleme bataklığından çıkalım mümkünse.

Şahsen Vali görevden alınsa-ki bu saatten sonra doğru düzgün valilik te yapamaz zira halkın nefretini kazandı- takdir ederdim hükümeti.

Zaten bunları yapmadığı için eleştiriyoruz.

Başbakanın (yada başkasının-farketmez) annesine küfreden bir yaratığı ise asla ve asla tasvip etmem,
bu tip çirkinlikleri desteklediğimi düşünmek ve nezaket kelebeği diye iğnelemek hiç yakışıyor mu.

Burç

1 yıl önce - Prş 14 Ksm 2013, 23:54

9 senedir şu sitede binlerce mesaj yazdın,
tüm mesajların istisnasız AK parti karşıtı, bir tek defa bir cümle takdir yazmadın ki.
Emin Çölaşanın wowTURKEY versiyonu gibisin ama en azından ağzın bozuk değil.

hakan sağlam
1 yıl önce - Cum 15 Ksm 2013, 01:03

Alıntı:
Aynen eski YÖK başkanı Yusuf Ziya Özcanın ödüllendirilmesi gibi, Dışişlerinde HİÇ çalışmadığı halde Polonya büyükelçisi yapıldı.

Bunlar ülkemize hiç yakışmayan -olmaması gereken atamalar.

Bu arada kimse bir Valimize vatandaşın beddua etmesini tasvip etmiyor ama yönetici olacaksan bunlara hazırlıklı olacaksın, itidalli olacaksın. Bir Vali bu şekilde hakaret etmemeli.

Bu vali en başta iktidar partsine zarar veriyor, o yüzden deseklemenin, küfrünü mazur görmeye çalışmanın anlamı yok.

Hakkında işllem yapıp görevinden alırsın olur biter.

O zaman takdir topardı hükümet ama yapmadı.
Bunları küfürbaz CHP lideri ve milletvekilleri için de söyledin de bizim mi haberimiz olmadı Tuna bey. Bana yukarıdaki ve bir önceki mesajında yazdıkların hiç inandırıcı gelmiyor ciddi bir inandırıcılık sorunun var Tuna bey?

Tuna Yersu
1 yıl önce - Cum 15 Ksm 2013, 09:47

Alıntı:
Bunları küfürbaz CHP lideri ve milletvekilleri için de söyledin de bizim mi haberimiz olmadı Tuna bey. Bana yukarıdaki ve bir önceki mesajında yazdıkların hiç inandırıcı gelmiyor ciddi bir inandırıcılık sorunun var Tuna bey?

AKP ve uygulamalarını sevmiyorum doğrudur, yaptıkları iyi işlerde tabiki var olmaz olur mu.

Ama yapılan hatalar o kadar büyük ki, eleştirilerimiz de bunlara yönelik oluyor.

CHP lideri ve AKP lideri benziyor aslında, ikiside küfürbaz. Ayrıca daha önce yazmıştım Kılıçdaroğlu ve Bahçeli- ikisinin de en kısa zamanda değişmesi gerek- Erdoğanın en büyük destekçisi ve ikisini de sevmiyorum. AKP seçmeni için bulunmaz nimet.

Bu arada 24 saatim burada geçmiyor, herşeyi yazmak zorunda da değilim, isteyen inanır, istemeyen inanmaz hiçbir beklentim yok sonuçta.

hilmis2000
1 yıl önce - Sal 19 Ksm 2013, 11:16

bazı yazılarda görüyorum... "halk" nefret etti..."halk" istemiyor..."halk" ayaklanıyor..."halk" uyandı..."halkın" dirilişi... vs vs...

halk dediğiniz kimdir? çok merak ediyorum... mesela sizin gibi düşünen 3-5 insan görünce neden halk diye addediyorsunuz...

mesela ben nefret etmedim validen... istememezlik de yapmadım... ben gezide ayaklanmadım da....gezi de uyanmadım da...direnmedim de... şimdi ben "halk"tan değil miyim?

konuşmalarınızdan tek anladığım şudur; biz %5-%10, ülkenin hakimi...ülke bizimdir diğerleri koyundur...

artık bırakınız bunları... GEZİ ruhunuz da bir son bulacak...belki de buldu... bilin ki.... sizin gibi düşünmeyen milyonlar var ülkede, bu ülke sizin değildir sadece!!hala anlayamadınız anadolu insanını... hala göremediniz ve inemediniz bizim gibi insanların kalplerine....

ayrıca bırakın artık ideoloji tüccarlığını... ülke elden gitmiyor, özgürlüklere demokrasiye laikliğe cumhuriyete atatürk'e birşey olduğu ya da olacağı yok... ideoloji tüccarlığı yapmakla geçirdiğiniz on senelerde el uzaya çıktı...sanayileşti...ülkeler müreffeh oldu... 90ile 2000li başlarına kadar geçen 10-15 yıllık sürede o kadar ideolojilerin aleti oldunuz ki ülke krizlerden kurtulamadı, millet fakirleşti... dahası o senelerde kimler ülkeyi soydu bir bilseniz (kimler el ayak oldu bunlara)...o görünürde hapse girenler sadece süstü onu da söyleyelim...

hilmis2000
1 yıl önce - Sal 19 Ksm 2013, 11:40

zaten gençlerimizin çocuklarımızın ölmesi bazı kişilerin istediği şey değil miydi... yani ortalığın iyice karışması, herkesin galeyana gelmesi?

mesele ağaç meselesi değildi arkadaş... mesele ülkeyi karıştırmaktı... mesele tamamen insanların zayıf noktalarını kullanarak son dönemde bazı kesimlerin kaybettikleri imtiyazları göz dağı vererek geri almaktı...

Canas
1 yıl önce - Sal 19 Ksm 2013, 11:46

Alıntı:
mesele ağaç meselesi değildi arkadaş... mesele ülkeyi karıştırmaktı... mesele tamamen insanların zayıf noktalarını kullanarak son dönemde bazı kesimlerin kaybettikleri imtiyazları göz dağı vererek geri almaktı...

AKP'nin komplo teorileri... Insanların zayıf noktaları ne acaba "AVM'ye karşı çıkmak mı?", "Ranta hayır demek mi?"

Bu ara siz de gurur duyuyor musunuz Gezi'deki gençlerle Dışişleri Bakanımız ve Cumhurbaşkanımız gibi?

Tuna Yersu
1 yıl önce - Sal 19 Ksm 2013, 22:33

Hükümeti anlamıyorum.

Türk insanını katleden, şehit eden terörist başlarıyla kankalar, düet eşliğinde katilleri bölücüleri el üstünde tutuyorlar.

Taksimde ise insanların gözünü oydular, polis aşırı bir şiddet kullandı.

Türkiye bölünüyor,Dİyarbakırda ne polis ne savcı ne biber bazı.

YUH !

Hükümeti hala destekleyenlere de yazıklar olsun diyorum bitirdiniz ülkeyi.

Rüştü BAKMAZ
1 yıl önce - Sal 19 Ksm 2013, 22:49

Alıntı:
AKP'nin komplo teorileri... Insanların zayıf noktaları ne acaba "AVM'ye karşı çıkmak mı?", "Ranta hayır demek mi?"

Bu ara siz de gurur duyuyor musunuz Gezi'deki gençlerle Dışişleri Bakanımız ve Cumhurbaşkanımız gibi?

AVM ve ranta karşı çıktığı iddia edilen Gezi tayfası ne hikmetse, bir kısmı bizzat otobüslere doldurulup Taksim'e taşınan Koç Üniversitesi öğrencilerinin durumu gibi, on binlerce ağacın kesilip ormanın ortasına kurulan bir Holding üniversitesinde okudukları halde çevreci ve ranta karşı oluyor he mi bu iddiaya göre?

On binlerce ağaç kesilmiş, gıkları çıkmamış, yetmemiş o katliam alanında kurulan üniversitede okuyorlar; ammaa, sayı ile (çok daha fazlası dikilen/dikilecek) 8-10 ağaç için sokakları terörize ediyorlar, bunun da adı çevrecilik, ranta karşı çıkma oluyor öyle mi?

Acaba Gezi Vandalları olmasaydı, insanlar uslu uslu protesto(!) edip kamuya açık meydanları parkları yolları işgal etmeseydi, otobüsleri yakmasaydı, cem çerçeve indirmeseydi, kaldırımları söküp sağa sola fırlatmasaydı, büyük kaldırım taşlarını köprülere çıkarıp aşağıdan geçen araçların üstüne atmasaydı; bugün "Gezi ruhu", veya "Gezi kalkışması" diye postal yalayıcılıktan terörist yalayıcılığına evrilen, daha doğrusu olmayan irtifalarını iyice kaybeden kesimler bu protesto(!)ları sahiplenecekler miydi yine?

Neymiş, Cumhurbaşkanı ile Dışişleri Bakanı "gurur duymuş"muş. Çarpıtmaya bak.

Adamlar ne söylüyor, ne kast ediyor abilerimiz ne anlıyor.

Rüştü BAKMAZ
1 yıl önce - Sal 19 Ksm 2013, 23:07

Bambaşka ayrı bir konu olduğu için boğuntuya gelmemesi adına ayrı bir mesajla değerlendirmek gerektiğinden ayrı yazıyorum.

Alıntı:
Taksimde ise insanların gözünü oydular, polis aşırı bir şiddet kullandı.

Türkiye bölünüyor,Dİyarbakırda ne polis ne savcı ne biber bazı.

YUH !

Hükümeti hala destekleyenlere de yazıklar olsun diyorum bitirdiniz ülkeyi.

Polisin aşırı şiddetinden bahsedenler, Gezi olaylarında yapılan vandallıkların yüzde biri herhangi bir Avrupa ülkesinde veya ABD'de yapılmaya kalkılsaydı şiddet neymiş görürdü. Arka koltukta çocuğu olan kadın dur ihtarına uymadı diye acaba hangi ülkede öldürüldü? Dur ihtarına uymadı diye, asayiş adına çocuğunun önünde çatır çatır adam vurulan ülkelerin polisi polis de, bizde kamuya açık parkları, meydanları, yolları işgal eden teröristlere müdahale edilince polis aşırı şiddet uygulamış oluyor öyle mi?

"Türkiye bölünüyor"muş. Türkiye'nin sadece belirli bölgelerinden oy alabilen, başka yerde ederi, değeri, kıymeti, albenisi, inandırıcılığı, oy vereni, oy vermeye liyakati bulunmayan partiler ve politikaları değil de, Türkiye'nin istisnasız her yerinden oy alabilen, ederi, değeri, kıymeti, albenisi, inandırıcılığı, oy vereni, oy vermeye liyakati bulunan parti ülkeyi bölüyor iddiaya göre... Evet, birilerine "yazıklar olsun", "YUH" olsun.

1938'den 2010'a kadar, arada darbelerle kesilen kısa dönemlerdeki Menderes, Özal, Erbakan iktidarları hariç vesayet altındayken soya soya bitirilemeyen ülke bitiyormuş!

Adamlardaki psikolojiye bak. Biten varsa, palavralarla, sloganlarla, gazla, vesayetle, baskıyla, cuntayla cenderede milleti ve devleti boğan emperyalist uşaklarının dönemi bitiyor. Bir daha gelmemek üzere...

Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET