Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep'de Ev Fiyatları Uçuşa Geçti!
« önceki   123 ... 242526   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Evren3516
4 yıl önce - Prş 30 May 2013, 21:43

Faizler düşünce fiyatlar uçar...

Faizler yükselinde talep düştüğü için fiyatlar da düşer...

Tavsiyem, faizler yüksekken ev alıp faizler düşünce krediyi yapılandırmak...

Cemoli D18
4 yıl önce - Prş 30 May 2013, 22:10

Bu haberi duyunca Ali Ağaoğlu'nun Antep'te konut yapmaya gelmesi bana çok şaşırtıcı gelmiyor

iği_
4 yıl önce - Prş 30 May 2013, 22:12

Alıntı:

800 liraya kiraya vereceksin
.....
650 kira,
Hey maasallah

ahaha keşke o fiyattan olsa.O fiyatları 1300 ve 850 lira olarak değiştirebilirsin İbrahimlide 1000 liranın alında kiralık yok artık.

Emre Karadayı
4 yıl önce - Prş 30 May 2013, 22:13

Alıntı:
Bu haberi duyunca Ali Ağaoğlu'nun Antep'te konut yapmaya gelmesi bana çok şaşırtıcı gelmiyor

Bunlar sunii fiyatlar ama suriyeliler gidince ve yerler imara açılınca bu şişen fiyatlar tekrar inecek..

Mahmut Göksu
4 yıl önce - Prş 30 May 2013, 22:34

Alıntı:
Bunlar sunii fiyatlar ama suriyeliler gidince ve yerler imara açılınca bu şişen fiyatlar tekrar inecek..

Siz öyle zannedin bu saatten sonra bu fiyatlar kolaaay kolaaay inmez ve bunun tek vebali şehrimizde imara yer açmayan 3 ilçe ve büyükşehir belediyesidir.

Şimdi İbrahimli merkez arazisi m2 fiyatı 2000 ile 2500 tl arası.

Her yerin fiyatlandırılması bu alana göre yapılıyor... Aktoprak, Yamaçtepe, İbrahimli 2, Kızılhisar, Serince bölgesi tamamen bu fiyatlara göre şekillendi ve Gaziantep en büyük holdingleri bu arazileri yıllardır topluyorlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-arsa-satilik ...6938/detay

Örnek Aktoprak'da 100 dönüm yer ne kadar olabilir ki? 35milyon eski para ile 35 trilyon türk lirası.

İşin özü sadede geleyim bu araziler alan adamlar bu aldıklarını kolay kolay ucuza satmazlar haa satarlarsa işte 10 sene sonra dolacak yerleri böyle 35 trilyona satarlarsa karlarını alıp çıkarlarsa bu arsaları alanlar ne yapar bilemiyorum...

Yani arsa fiyatları kolaaay kolaaay düşmez.

NE zaman düşer ülke komple ekonomik krize girer,

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP