Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Şeker ve TORKU markası yükselişte
123 ... 107108109   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 1
enginar_42
6 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 15:22
Konya Şeker ve TORKU markası yükselişte

Konya Şeker Konyanın yükselen değeri Anadolunun parlayan yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor.Torku markası ülker ve etiyle yarışır hale geldi.GIDA ÇİKOLATA BİSKÜVİ-PANLAST PVC PLASTİK-PANEGRO ET VE SÜT TESİSİ-SEYDİBEY DON. PATETES CİPS-TOHUM VE YAĞ FAB.-ŞEKER FAB.-ENERJİ TERMİK SANTRAL-TERMAL OTELİ VE AVM PROJELERİ-TORKU KONYASPOR

servural
6 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 16:20

spora destekleri sadece Torku Konyasporla sınırlı değil..

Torku Selçuk Üniversitesi
Torku Konya Şekerspor
Torku Konyaspor

bunlar doğrudan ismini verdikleri kulüpler

Yeni hedef ise Kadınlar Voleybol Liginde bulunan Ereğli Belediyespor kadın voleybol takımını Konya Şeker bünyesine katmak ve Voleybol'da Eczacıbaşı, Vakıfbank gibi devlerle yarışacak Dünya çapında bir takım haline getirmek.
Ayrıca Tff 2. ligde bulunan Anadolu Selçuklu Spor Kulübüne de maddi manevi destekler devam ediyor..

abdulaziz42
6 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 16:33

Bana göre en büyük yatırımları, Konya ve ilçeleri arasına dikmiş oldukları türlü türlü çeşidi olan 10 milyona yakın ağaç fidanı. Türkiye nüfusuna da ulaşacakları günler gelecek.Yolların sağı solu Torku ormanlarıyla dolu artık. 10 yıl sonra yollarımız çok daha güzel olacak ağaçlarımız büyüyünce.

Karaman
6 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 16:34

Alıntı:

Torku Konya Şekerspor
Torku Konyaspor

Yeni hedef ise Kadınlar Voleybol Liginde bulunan Ereğli Belediyespor kadın voleybol takımını Konya Şeker bünyesine katmak ve Voleybol'da Eczacıbaşı, Vakıfbank gibi devlerle yarışacak Dünya çapında bir takım haline getirmek.
Ayrıca Tff 2. ligde bulunan Anadolu Selçuklu Spor Kulübüne de maddi manevi destekler devam ediyor..

Turkiye'nin sayili buyuk sirketleri bile bu kadar sponsorlugu kaldiramaz. Ya cokusleri yakindir, ya da bu kadar sponsorlukta bir yanlis var.

Kayıp
6 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 16:34

Alıntı:
Yolların sağı solu Torku ormanlarıyla dolu artık.

Bu ormanların Konya'nın genel havasına etkisi oldu mu ne, hava da bildiğin nem var. Ayrıca daha çok yağmur yağıyor.

abdulaziz42
6 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 16:39

Alıntı:
Bu havaların Konya'nın genel havasına etkisi oldu mu ne, hava da bildiğin nem var. Ayrıca daha çok yağmur yağıyor.

Orasını bilemem ama uzun vadede güzel sonuçlar verecek gibi görünüyor. Çocukluğumda semsert sarı topraklarla kaplı yol kenarları şimdi damla sulama sistemleriyle döşenmiş fidanlıklarla dolu. Elbet bir farkı olur, belki iyiye götürür belki de küresel ısınma nedeniyle kötüye gidişi dengeler.
İstanbul'da neme doyduğum için orada pek hissetmiyorum açıkçası

Alıntı:
Turkiye'nin sayili buyuk sirketleri bile bu kadar sponsorlugu kaldiramaz. Ya cokusleri yakindir, ya da bu kadar sponsorlukta bir yanlis var.

Şekerspor diye bir kulüp kalmadı benim bildiğim. Anadolu Selçukluspor oldu, Konyaspor'un pilot takımıymış gibi. Ayrıca Konyaspor'a sponsor olan Medicana Sağlık grubunun da ne derece ciddi bir sponsor olduğunu bilmiyorum. Bir de bisiklet takımımız var onu da unutmayın

Karaman Ahmet
6 yıl önce - Çrş 29 May 2013, 16:39

Alıntı:
Alıntı:

Torku Konya Şekerspor
Torku Konyaspor

Konya Sekerde Türkiyenin sayili sirketlerinden, vergi rekortmenleri listesinde Türkiyenin 40. yada 60. en fazla vergi veren sirketlerinden teki...

Konya Sekeri kücümsemeyin, hayata gecmekte olan KOP projesi ile dahada büyüyecektir.

Suda inanilmasin, Türkiyenin ilk ve tek Terim Üniversitesi su anda Konya Seker önderliginde Konyada kuruluyor...

Adamlar bir tek tarimla ugrasmiyor, tarimi bilimsel yapiyor, ticari olarak en rentabl sekilde tarim yapabilmek icin ugrasiyorlar...

Alıntı:
Şekerspor diye bir kulüp kalmadı benim bildiğim. Anadolu Selçukluspor oldu, Konyaspor'un pilot takımıymış gibi. Ayrıca Konyaspor'a sponsor olan Medicana Sağlık grubunun da ne derece ciddi bir sponsor olduğunu bilmiyorum. Bir de bisiklet takımımız var onu da unutmayın

Konya Sekerspor benim bildigim bir tek futbol takiminin faaliyetlerini durdurdu, Bisiklet dalinda ve öbür dallarda faaliyetleri sürüyor diye biliyorum ben...

faruk gorez
5 yıl önce - Prş 06 Şub 2014, 16:23

torku no-1

En son faruk gorez tarafından Prş 06 Şub 2014, 16:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

faruk gorez
5 yıl önce - Prş 06 Şub 2014, 16:26

Emir ERTEN
5 yıl önce - Prş 06 Şub 2014, 16:28

Torku'nun gofretine hayranım. Öyle leziz bir gofret yapmışlar ki A kalite. Fiyatı 1.50 TL. Eti hoşbeşten daha güzel. Torku firmasını kutlamak gerek.

sayfa 1
123 ... 107108109   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET