Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Misafir 8c0

1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 11:50

Aslında konvansiyonel hat şu şekilde gitse fena olmazdı:

http://i.hizliresim.com/LZajzJ.jpg

recepsivas
1 yıl önce - Cum 02 Arl 2016, 19:17

Alıntı:
hem de garın bulunduğu büyük ve değerli alan boşyere işgal edilmiş oluyor.

Tarihi Sivas Tren Garını yer işgali olarak görenlerde varmış demekki. Onuda yıkalım isterseniz

sussan
11 ay önce - Pzr 01 Oca 2017, 11:57

Umarım bu yıl başlar ve 3*3 şeklinde yaparlar. Hatta haritadan baktığımda bu yolu paşabahçeyede bağlayan bir yol yapılsa hiç fena olmaz..

recepsivas
11 ay önce - Pzr 01 Oca 2017, 15:48

Alıntı:
Umarım bu yıl başlar ve 3*3 şeklinde yaparlar. Hatta haritadan baktığımda bu yolu paşabahçeyede bağlayan bir yol yapılsa hiç fena olmaz..

Yıldız Dağı'nada Paşabahçe üzerinden gidiliyor bu arada o açıdanda önemli

Unaldemirag
11 ay önce - Pzr 01 Oca 2017, 15:59

Dilerim biran once baslar.

Unaldemirag
11 ay önce - Çrş 18 Oca 2017, 16:13

Baharin kazma vuracaklar saniyorum.

Misafir 3db

8 ay önce - Çrş 05 Nis 2017, 18:36

Baharin kazma vuracaklar saniyorum.
cevre yolunda gelişme varmı arkadaşlar

suleyman sivas
8 ay önce - Cum 14 Nis 2017, 19:23

[KUZEY ÇEVRE YOLUNDA
OK YAYDAN ÇIKTI
Şehrin kuzeyinden yeni yapılması planlanan çevre yolu projesindeki son durum hakkında da bilgi veren Aydın, projenin Karayolları 16. Bölge Müdürlüğü yol ağına alınarak sürecin başladığını belirtti.
Aydın, "Proje ihalesi yapıldı. Dolayısıyla da çalışmalar devam ediyor. Yani böyle büyük projelerin bir anda bir apartman gibi temelini at, üzerine katları çık gibi bir şey söz konusu olmuyor. Proje hazırlanması, araziyle ilgili bir takım çalışmalar belli bir zaman alıyor. Yani artık ok yaydan çıktı. Projemizle ilgili süreç başladı. Projenin artık makul bir seyri var. Bu çerçevede çalışmalar devam edecektir. Benim umudum ve temennim 2018 yılında da yapım ihalesinin yapılarak, çalışmaların start almasıdır" dedi.]

rgndmr
2 ay önce - Çrş 27 Eyl 2017, 16:07

Kuzey çevre yolu yapımı ne zaman başlayacak? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi ?

Misafir 5e8

2 ay önce - Pzr 08 Ekm 2017, 21:03

Proje ihalesi 9.ayda bitiyor sanırım ondan sonra yapım ihalesine geçecekler

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET