Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas Kuzey ve Güney Çevre yolu Proje Planları
« önceki   123 ... 678 ... 414243   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
Misafir f1f

2 yıl önce - Çrş 13 Nis 2016, 14:55

En son alınan duyumlar Ulaştırma Bakanlığının kuzey çevre yolu projesi için ihale aşamasında olduğudur karayolları aracılığıyla.Proje karayollarına yaptırılıp Sivas Belediyesine teslim edilecektir.Yolun zemin araştırmaları vs gündemde 2 3 yıl içerisinde ciddi adımlar atılacakdır diye düşünüyorum.

eyup58
1 yıl önce - Cmt 27 Ağu 2016, 02:14

Adana'ya da Kuzey Çevre yolu yapılması için ihaleye çıkılmış;Adanalı arkadaşlar bu konuda bir harita paylaşmışlar;İşte o harita:...

(+)
..Haritada bizim Kuzey Çevre Yolununun yapılacağı güzergah yer alıyor mu ben tam anlayamadım....Bizim Kuzey Çevre Yolu ihalesi umarım kısa bir zamanda yapılır...

Fatih C1
1 yıl önce - Cmt 27 Ağu 2016, 03:44

Alıntı:
Haritada bizim Kuzey Çevre Yolununun yapılacağı güzergah yer alıyor mu ben tam anlayamadım....Bizim Kuzey Çevre Yolu ihalesi umarım kısa bir zamanda yapılır...

Görünüşe göre yer alıyor. 2023 e kadar ancak yapılır.

A.B.ÜNVER
1 yıl önce - Çrş 31 Ağu 2016, 10:09

Başbakan Sivaslı sayılır, Karayolları genel müdürü de Sivas'lı 2023'e bırakmadan hallederler inşallah.

Misafir 0aa

1 yıl önce - Çrş 31 Ağu 2016, 11:18

kuzey cevreyolunda once acilen organize sanayiden cayyolu,alibaba veya seyrantepe tarafina bir yol acilmali.hem zaman hem para hemde sehir trafiginin rahatlamasi acisinda elzem bir yol bu.

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 678 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler