Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas Kuzey ve Güney Çevre yolu Proje Planları
« önceki   123 ... 4243444546   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 43
rgndmr
2 ay önce - Pzr 15 Tem 2018, 10:56

2017 yılında proje ihalesi yapıldı fakat daha yapım ihalesi yapılmadı diye biliyorum ve Vali bey kuzey çevre yolu yapımının 2019 yılında başlayacağını söylemişti.

Misafir 8bc

2 ay önce - Pts 16 Tem 2018, 15:52

Karayolları kapsamında ne zaman yapılacağına onlar karar verecekler.Malatya da yapılan kuzey çevre yoluyla eşlenik olacaktır ve 2019 da ilk aşama başlayacaktır 2020 içinde sonlanmış olur diye tahmin ediyorum.

Misafir 1a7

2 ay önce - Sal 17 Tem 2018, 19:42

Planda kuzeye doğru kaymalar olmuş eski taş ocağı yoluna kaydırmışlar

zafer_nl

2 ay önce - Sal 17 Tem 2018, 19:58

Selamün aleyküm kardeşlerim Ben Hollanda'da kalıyorum Sivas Yıldızeli yim maalesef şehrimizdeki Havaalanı uluslararası düzeyde olmaması bizleri çok fazlasıyla üzüyor buradan Sivas'a gelirken çoğunlukla Ben İstanbul üzerinden geliyorum ve çok Rezillik çekiyoruz, Kayseri üzerinden gelen birçok hemşehrilerimiz var fakat üzüldüğüm nokta Havaalanmızın uluslararası düzeyde olmaması Bana inanın buradan Kayseriye her gün uçak kalkıyor Almanya'dan hollanda'dan fransadan ve diğer Avrupa ülkelerinden fakat gelen giden yolcuların yüzde ellisinden fazlasını Sivaslı hemşehrilerimiz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim o yüzden Tokat Sivas arasında yeni bir Havaalanı yapılması Bence çok güzel olur yüksek hızlı tren ile Entegre olacak şekilde bir kardeşimizin söylediği gibi halihazırdaki havaalanının askeri amaçlı kullanılması Bence de çok doğru ve güzel bir tespit

58dk
2 ay önce - Sal 17 Tem 2018, 22:50

Abim malesef yanlış düşünüyorsun sivasın havalimanı gayet uygun ama malesef ben yurt dışında yaşayan sivaslıların kayseri bağımlılığı olduğu için pasif olduğunu düşünüyorum kaç kişiyle konuştum ben bana sorduklarında ben sivas’ a iniyorum diyorum ben onlara sorunca ise ne bilelim alışmış oraya diyip geçiştiriyorlar artı zaten çoğu bütün yatırımını kayseriye yapmış tamam kayseride bizim ama sivaslıyım diyorsan Sivas’ a inmeye gayret edecen 3-5 kuruşu düşünüyecen memleketini sevip kalkınmasını istiyorsan. Genelde şarkışlada yaşayan sivaslılar kayseriye gider çünkü yatırımını hep oraya yapmışlar, halbuki şarkışla sivas’a kayseriden daha yakın.

sayfa 43
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 4243444546   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler