Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 547
beratika
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 13:28

Alıntı:
Suriyeli kadınlar plajda mayo bikini ile gezerse kimse ses etmez , dert onların suriyeli olması değil, aynen laik olmamaları

Yapmayın Allah aşkına ya gerçekleri kuma kafanızı gömerek örtemezsiniz. İstanbulun neresinde oturuyorsunuz bilmiyorum. Suriyelilerin yoğun olduğu yerler zaten dindar semtler. Sorun onların Türk toplumuyla kültür uyuşmazlığı ve kural tanımamazlığı. Dini milliyeti falan değil. Devletimiz de bize bir şey olduğunda bir ay sonra tepki verir konu suriyelilere geldi mi hemeeeen anında aksiyon. Sahillere deveyle girersen olacağı da odur.

ads 1940
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 13:49

Alıntı:
Neden Hagi

Bu arada gerçekten bana göre değil katılıyorum.

Nasıl sana göre değilmiş bu ülkede yaşıyorsan vergini veriyorsan bu konu hakkında yazmak senin hakkın bence yazmaya devam et ayrıca ben ülkemizdeki tribün gruplarının bu sorun karşısında duyarsız olmalarına hayret ediyorum bu konuda tüm tribün grupları organize hareket etmeli.

Hasan Pullu
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 14:02

suriyeli diye bir şey yoktur. sadece insanlar vardır. konu dini reddetmeye gelince hepimiz insanız o dinden bu dinden ne farkı var derler sonra konu din karşıtı ulus devlet kimliklerine gelince suriyeli ıraklı demeye başlarlar. ne farkı var o coğrafyadan bu coğrafyadan böyle kimliklerle düşünmeyin

MeteHan!
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 14:08

Alıntı:
Denize mayoyla gitmenin yada girmemenin laiklikle ne alakası var...

Sanki suriyeliler yokken herkes mayolu mu denize giriyordu...
Yada devletin kanununda mayo ile girilir diye madde mı var...

Laik, kemalist kesim kendi gibi davrananlara düşmanlık yapmaz
Suriyeli kadınlar bikini giysinler kimse onlara plajı yasaklamaz. Bu ülkenin başörtülü vatandaşlarına bile plajları yasaklayan kemalist kafaları bana anlatma

Hasan Pullu
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 14:51

türkiye toplumunun bir kısmı kendini islama nispet eden zındıklardır
diğer kısmı islamdan nefret eden zındıklardır

bunlar birbirleriyle kavga edip akıllarınca ülkenin sorunlarını analiz edip boş çözümler sunarlar. temelde sundukları öneriler çözümler odaklandıkları noktalar ülkenin gelişmesi için değil kendi zındıklıklarını ihya etmek için üretilmiştir. boş ideolojik kavgalardır. tarihin hiçbir gücü bunların kafasına dayanamazdı mevcut saçma pozisyonlarını bırakıp 1000 yıldır anlamayamadıkları islama geçseler bambaşka bir seviyeye ulaşacak bu coğrafya

lecce
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 17:11

Şimdi de zındık fetvası yayınladı

Yavaş Pullu, bir sen kalacaksın etrafında putsuz-kafir-zındık diye tabir etmediğin

Belki bir yerlerde sende hata yapıyorsundur. İyi okudun mu sana verilenleri? Belki güncellemeler gelmiştir.Yeni sürümler çıkmıştır.

Bak fikir baban Konfüçyüs bile aynı suda 2 kere yıkanmaz demiş. Vardır bir hikmeti illaki.

UĞURÖZ
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 17:19

Hasan Pullu'nun yazılarını görünce aklıma palu ailesi geliyor nedense..

Bu da aynı kafaya sahip olabilir..

En son UĞURÖZ tarafından Prş 13 Hzr 2019, 17:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Lokum cocuk
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 17:21

Bir suriyeli aile ile aynı apartmanda yaşamaktayız ve bir tanede suriyeli kiracımız var herhangi bir sorun yaşamadık

Asıl sorun yaşadıklarımız ALLAH kitap devlet ve vatan sevgisi bilmeyenlerle oluyor genelde

güney 01

3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 18:55

:Süleyman soylu ya göre 15 temmuz dan Türkiye de doğan 450 bin suriyeli çocuğun hayrı bizi kurtarmış gülermisin ağlarmısın

önery

3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 19:10

Alıntı:

:Süleyman soylu ya göre 15 temmuz dan Türkiye de doğan 450 bin suriyeli çocuğun hayrı bizi kurtarmış gülermisin ağlarmısın

Düşünsene zamaninda o kadar kolaylık sağla, uyarıları hiçe say , hatta uyaranlara ithamlarda, suçlamalarda bulun..iftiralarin savcısı ol. Bu pislikler ülkeyi ele geçirme teşebbüsünde bulunsun

Sonra seni Türkiyede doğan suriyelilerin hayrı kurtarmış olsun...

sayfa 547
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET