Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 546
akin87
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 10:59

Alıntı:
Sen bu mesajınla açık ve net bir bölücü olduğunu itiraf ettin.

Bölmek zorundayim.
Siniflar var. Zümreler var. Etnisiteler var. Bunlara bölmüyorum.
Yukarda bahsettigim Milletler var. Bunlara bölüyorum toplumu.
Ama bu demek degildir ki bunlar beraber yasayamaz.
Sadece ortak paydalarimiz cok az. Ve su an adi konmamis bir savas icersindeyiz.
Sulh zamaninda, Islam'in egemen oldugu bir ortamda senin de yasama hakkin var benim de ... Herkesin hak hukuku belli olduktan sonra ....

lecce
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:02

Alıntı:
Sen bu mesajınla açık ve net bir bölücü olduğunu itiraf ettin.

Bence o bir taocu misyoner. Aşağı baviyeralı fikirdaşı ile burada herkesi kafir ilan edip yukarıdan bakmaya çalışan bir zihniyet. Çok şekerler ama. Bence ikisini başbaşa bırakalım. Oynasınlar

akin87
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:02

Alıntı:
Bence o bir taocu misyoner

Komik olmaya calisma. Yazdiklarin zaten komik

lecce
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:04

Sizin seviyeye ve kafaya ulaşmaya çalışıyorum. Yolun çok başındayım idare et ne olur

Ohh eksi de vermişsin . Ellerin dert görmesin. Mission completed.

Mission dedim de ah Allah söyletti.

En son lecce tarafından Prş 13 Hzr 2019, 11:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

akin87
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:04

güzel bir tevbe ile baslayabilirsin mesela

berdan ak
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:05

Alıntı:
Sadece ortak paydalarimiz cok az.

Eyvallah ama bu paydaları ön plana çıkarıp toplum olarak rahatlamak yerine zıtlıklarımızı bir birimizin gözüne sokarsak ne kazanırız?

akin87
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:13

Bunlar sulh zamaninda yapilir. Ama siz Islam'a ve Müslümanlara acilan bir savasda tarafsiniz.
Islam sandiklariniz üzerinden Islam ve Müslümanlara saldiriyorsunuz.
Konuya dönersek de paylastigim Tweet'deki zihniyete sahipsiniz. Suriyelileri "Seriat tehlikesi" olarak görüyorsunuz. O yüzden düsmansiniz.

Alıntı:
Sizin seviyeye ve kafaya ulaşmaya çalışıyorum. Yolun çok başındayım idare et ne olur

Ohh eksi de vermişsin . Ellerin dert görmesin. Mission completed.

Mission dedim de ah Allah söyletti.

Futbol ve GS basliklarindan daha basarilli yorumlarin var. Buralar sana göre degil .....

lecce
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:18

Alıntı:
Futbol ve GS basliklarindan daha basarilli yorumlarin var. Buralar sana göre degil .....

Neden Hagi

Bu arada gerçekten bana göre değil katılıyorum. Donanım ve ilgi alanımın çok dışında da senin pullu gelip buralarda millete "yok sen kafirsin, yok sen putsun, yok şu bu" diyip ileri geri sallayınca, fikri hür vicdanı hür bir forum sakini olarak karışıyoruz mevzuya.

Yoksa alın evinize yetiştirin, besleyin Suriyelileri. Sizin bileceğiniz iş. Zaten Özbekistan a yenilmiş Suriye geçen gün maçta 2-0. Pullu nun yakındır Özbekistan ı da kafir ilan etmesi.

Hasan Pullu
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:38

Alıntı:
Özbekistan ı da kafir ilan etmesi.

özbekistan zaten aşırı derecede kafir bir devlet ama özbekler en azından imam buhariyi tanıyor bu toplumdan farklı olarak geçen baktım imam tirmizinin filmini yapmışlar biz hala geyikle dolaşan ibn arabi filmleri çekiyoruz. anadolu coğrafyası geç dönemde ele geçirildiği için burada aklı başında bir alimin ayak izi yok. özbekistan devletinin işi de zor. geçmiş din büyüklerine bakıyorlar aklı başında adamları var.onlar da artık nakşibendiyi filan parlatırlar milleti uyutmak için

Ağalbay
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 11:46

Yetiş ya İstamin

sayfa 546
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET