Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 251
serkan33

9 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 17:14

Alıntı:
Deniz Denetim Aracı Gözne

Mersin Büyükşehir Belediyesi olarak Deniz ve su yolu taşıt alım ihalesi kapsamında bünyemize kazandırdığımız deniz denetim araçlarımızdan ikincisi olan Gözne, Deniz Denetim faaliyetlerinde kullanılmak üzere belediyemize teslim edilirken teknemizin deneme sürüşünü yapmak da bizlere nasip oldu.

(+)

(+)

https://www.facebook.com/BurhanettinKocamaz/

hasanpozan
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 00:36
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İHALE İLANI:

Kipa Kavşağı BATTI-ÇIKTI Projesi çizim ihalesi.

.

Emre77
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 07:59
Anıt Kavşağı

Kipa kavşağından önce Anıt kavşağını yapmıyacaklarmı

sercanmer
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 09:17

Burhanettin başkan, Macitten çok daha iyi bence.
Macit sadece merkezden sorumlu idi, şu An ise tüm ilden sorumlu.

Fatihcan55
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 09:43

Burhanettin'in ilk 1 senesini zaten yeni gelen bütün şehir yasası yedi, ilk aylarda çok karışıktı ortalık, kapatılan belediyelerden araçları topla, elemanları dağıt, yeniden her ilçeye koordinasyon merkezleri kur, neyin ne olduğunu anla derken 1 sene gitti.

hasanpozan
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 10:52
ÖNCE ANIT, SONRA KİPA KAVŞAĞI YAPILACAK

Alıntı:
Kipa kavşağından önce Anıt kavşağını yapmıyacaklarmı

Anıt kavşağı projesi şuan çiziliyor ihalesi yapıldı ve yüksek ihtimalle Mezarlık-1 ve mezarlık-2 kavşağı bitince Anıt kavşağı hemen sonrasında da Kipa kavşağı yapılacak sıralama şuan böyle.

.

DenizMF
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 13:24

Kipa kavşağı için olan ihalenin içeriklerinde şöyle bir çizim var.

Nedir bu görsel?

En son DenizMF tarafından Prş 08 Şub 2018, 13:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

conquest014
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 13:31

Umarım altyapısı sağlam bir proje,çünkü yoğun yağmurda ordaki dere taşma noktasına geliyor, bat çık yapılacak yerde dere alttan geçiyor, nasıl bir proje yapılacak bakalım.

serkan33

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 18:01

Alıntı:
İnşaatı tamamlanarak montaj aşamasına gelen, yakında Mezitli ilçemizin hizmetine sunacağımız Mezitli Atıksu Arıtma Tesisi inşaatında incelemelerde bulunduk.

(+)

(+)

https://www.facebook.com/BurhanettinKocamaz/

melih95

9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:55

Böyle bir çalışmaya gerçekten ihtiyaç vardı ve bu çalışmaları takdirle karşılıyorum. Ancak bir konu var aklımda. BU tesisin yapıldığı alan etrafında lüks dairelerin bulundu konut inşaatlarıyla çevrili. Daha az konutun bulunduğu bir alana yapılamaz mıydı? Sanki atık su denince etrafa kötü kokular yayılacağı gibi bir his uyanıyor bende. Bu durum orada yaşayacak olan insanları rahatsız edebilir. Bilemiyorum benim düşüncelerim bunlar. Ancak belediyenin sayılı yaptığı iyi şeylerden biri bu tesis onu da söylemeden edemeyeceğim.

sayfa 251
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET