Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mustafa Diler

4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 12:50

Kime göre neye göre yakışıklılarmış İlginç bi durum hakketen

Mühendis Ozi

4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 12:55
Kim Milyoner Olmak İster

Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu "Hangi ülkede olmuştur" şeklinde. 30bin tl değerinde

Hakikaten rezil bir durum.

Ergin YILDIZ

4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 12:59

Ben bu haberin dogru olduguna inanmiyorum. Neye kime göre yakısıklı? Dünya tarafindan belli bir kriter mi var sanki bu konuda ? Ayrica bir tek bunlar mi yakısıklıymıs. 3 tane tek mi var yani Cok sacma bir haber.

YUNUS

4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 13:04

Demek Saudiler kadınlarına güvenmiyorlar.. Normaldir, Saudi erkekler kadınlara hangi gözle bakıyorlarsa sanıyorlar ki kadınlarda aynı gözle bakıyorlar.. kişi kendi gibi bilir işi..

Niyaziburak
4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 13:05

Alıntı:
Kime göre neye göre yakışıklılarmış
erkek polislere göre çok yakışıklılarmış

cuneytdemir01
4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 14:41

Alıntı:
Müslümanlar ülkeler neden geri kaldı diye bir konu vardı işte bu da bir örnek

müslümanlık yada islam dinindeki edep haya yada ırz namus kavramları bugün bile çok isabetli kavramlardır
amaa suudi rejimi islam inancından daha çok vahabilik inancına sahip sapık insanlardan oluşmaktadır ve yönetim çölde riyad tadır mekke ve medinekutsal topraklarla bunların hiç ama hiç alakaları yoktur peyganber soyundanda gelmiyorlardır ellerinden gelse daha neler yaparlar dilim varmıyor
açıkçası islam inancı ile vahabiliki karıştırmayın

Niyaziburak
4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 14:52

Alıntı:
amaa suudi rejimi islam inancından daha çok vahabilik inancına sahip sapık insanlardan oluşmaktadır ve yönetim çölde riyad tadır mekke ve medinekutsal topraklarla bunların hiç ama hiç alakaları yoktur peyganber soyundanda gelmiyorlardır ellerinden gelse daha neler yaparlar dilim varmıyor
açıkçası islam inancı ile vahabiliki karıştırmayın
burda tartışılan islam vede inanç değil elbette suudi arabistanda yaşanılan bir saçmalık ve neticede Arabistan bir Müslüman ülke

byuksel

4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 15:05

bu durumun kesinlikle İslamiyetle ilgisi olmadığını düşünüyorum, haşa Yaradan bilmiyor muydu bunların bildiğini de Hz. Yusuf gibi bir peygamber gönderdi.
Bu durumu Müslümanlık ya da İslamiyetle ilişkilendirmek vicdanları rahatsız eder.

Uğur!
4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 15:25

Cuneyt beye katilmamak elde degil.
Suan o topraklarin yonetimi ile islamiyeti pek gazla bagdastiramayiz.
Sahabe efendilerimin hayatini bilenler Musab b. Umeyr i hatirlar.
Kendisi Mekke'nin en yakisiklisi, kizlarin mendil salladigi, yoldan gecerken camlara ciktigi bir sahabe.
Boylesine guzelligi olan birisinin islam iin yaptiklarini hayatini okuyarak ogrenebilirsiniz.
Yani islamiyete aykiri bir durum yok ortada.
Bu nedenle soz konusu olay ile islamiyeti bagdastirmamak gerek.

Alıntı:
burda tartışılan islam vede inanç değil elbette suudi arabistanda yaşanılan bir saçmalık ve neticede Arabistan bir Müslüman ülke

Madem oyle o halde neden musluman ulkelericasagilar bu mesaji yazdiniz ?

Alıntı:

Müslümanlar ülkeler neden geri kaldı diye bir konu vardı işte bu da bir örnek

Niyaziburak
4 yıl önce - Çrş 08 May 2013, 15:39

Alıntı:
Sahabe efendilerimin hayatini bilenler Musab b. Umeyr i hatirlar.
Kendisi Mekke'nin en yakisiklisi, kizlarin mendil salladigi, yoldan gecerken camlara ciktigi bir sahabe.
Boylesine guzelligi olan birisinin islam iin yaptiklarini hayatini okuyarak ogrenebilirsiniz.
Yani islamiyete aykiri bir durum yok ortada.
Bu nedenle soz konusu olay ile islamiyeti bagdastirmamak gerek.
Ordaki polislerin haberleri yokmuş demekki . Hakikaten böyle bir davranışta bulunan insanların inancı ciddi ciddi tartışılır bu bedeni bana Allah verdi ben bu bedenin içinde olmayı seçmedim yaratanımın bana uygun gördüğü bedende dünyaya geldim siz beni şimdi bununla nasıl yargılarsınız bunun hesabını Allaha nasıl verirsiniz , derseki şayet nasıl cevap verirler acaba merak ediyorum

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET