Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır - Şehirlerarası Otobüs Firmaları
« önceki   1234 ... 939495   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 3

Hangi Diyarbakır Otobüs Firmasını Tercih Ediyorsunuz ?
Diyarbakır Barış Seyahat 3.4%  3.4%  [7]
Öz Diyarbakır Seyahat 45.8%  45.8%  [93]
Özlem Diyarbakır Seyahat 18.2%  18.2%  [37]
Has Diyarbakır Seyahat 3.4%  3.4%  [7]
Yeni Diyarbakır Seyahat 1.5%  1.5%  [3]
Star Diyarbakır Seyahat 12.8%  12.8%  [26]
Diğer 6.9%  6.9%  [14]
Can Diyarbakır Seyahat 7.9%  7.9%  [16]
Toplam Oy : 203

sonnlu
7 yıl önce - Pts 29 Tem 2013, 15:08

mrb...otobüs firmalarıyla ilgili benim en büyük şikayetim,zamanında hareket etmemeleri,molada verieln süreyi aşmaları,otogarlara girip çok vakit kaybetmeleri...yani onca duble sıfır asfalt yapılıyo ki süra daha az olsun ve daha iyi hız yapılsın diye.. ama malesef böyle yaparak çok vakit kaybına neden olunca süre dahada uzuyor,yeni duble yolun yapılmasının farkı anlaşılmıyor..onun için de tabiki uçaklara talep artıyor..hem bilet fiyatı da çok pahalı..ankara 80 lira..üstelik 14 saati buluyo.uçak biletini erken alınca yada kamp. alınca 70 e gitmek mümkün anadolu netle..üstelik ramazanda erken bilet alınmasa bile ucuz uçak bileti bulmak mümkün..otobüslerde ayrıca tv koltuğu deniliyor..hep eski filmler..yenilenmiyor..yolcuya seçenek sunulmuyor..altyazıda yok mesela..ve tv kanalları da çoğunlukla çekmiyor yada az kanal var..internet bağlantısıda çoğu zaman yok deniliyor..yani bunlara da dikkat etmek gerek...

Hayri ergani
7 yıl önce - Cum 02 Ağu 2013, 10:06

fuat atilla

7 yıl önce - Cum 02 Ağu 2013, 23:13

arkadaşlar ergani otogarında kebahçıyım oradn biliyorum öz diyarbakır en köklü firma ve temiz memurların sıklıkla kullandığı firma türkiyenin heryerine gidiyor doluluk oranına bakarsanız öz diyarbakırı özlem diyarbakır takip ediyor has diyarbakır star diyarbakır vs.. gözlemlerimi söylüyorum çünkü hergün görüyorum bu arada firmalarımızın yaz ayında direk erganiden mersine seferleri var erganiden kalkıyor has diyarbakır direk erganiden bursa seferi özlem diyarbakır yapıyor buda ergani'nin yolcu oranın fazlalığını gösteriyor çermik dicle çüngüş elazığın maden ilçesi ergani otogarını kullanıyorlar bence en yakın zamanda ergani'nin modern otogarına kavuşması lazım mevcut otogar yetersiz kalıyor

bahriaskin
7 yıl önce - Cmt 03 Ağu 2013, 00:18

eskiden Diyarbakır seyahat diye daha çok şehir içi taşımacılık yapan firma vardı hala dah devaam mı ediyor yoksa kapandımı?

OMERA

7 yıl önce - Cmt 03 Ağu 2013, 01:08

Bahri bey o firma kapandı. Lakin tarihe inat müzelik görünümleriyle bazen kıyıda köşede yol kenarında şehir içinde denk geliyorum bu müzelik otobüslere

taygun21
7 yıl önce - Cmt 03 Ağu 2013, 03:03

Öz Diyarbakır firması yolculuğa çıktığım zaman bilet alırken ilk tercih ettiğim firma,Müsteri memnuniyetine dikkat ediyorlar.Zaten Diyarbakır'ın en köklü firması. Özlem Diyarbakır firması da en az Öz Diyarbakır kadar kaliteli hizmet anlayışına sahip.

baver_menekse
6 yıl önce - Sal 17 Hzr 2014, 19:10

Mesaj sayımız yeterli olmadığından oy kullanamiyoruz ne saçma yaa

Burç

6 yıl önce - Sal 17 Hzr 2014, 19:36

Hiç saçma değil, çok da gerekli.
Eğer bu kural olmasaydı "uyanıklar" bir dolu hayali üyelik açıp, 10'ar defa oy kullanıyordu.
Hiçbir oylamanın sonucu doğru olmuyordu.
Maalesef sitedeki her kural, istismarlar yüzünden gerekli olduğu için var, zevk olsun diye konulmuyor.

baver_menekse
6 yıl önce - Çrş 18 Hzr 2014, 12:03
Diyarbakır-Samsun Arası Sefer Yapan Otobüsler

Maaşallahı var diyarbakırdan samsuna günde kalkan araç sayısı nerdeyse ıstanbul kadar oldu.o kadar rağbet varmiki oraya.ayrıca karadeniz seferi açan firmalar sadece samsuna açıyor nedense.örneğin diyarbakırdan zonguldak kastamonuya direkt araba yok öyle birşey yapılsa çok iyi olur.Aşağıda firmaların samsun seferlerini göstereceğim sizcede çok değilmi

baver_menekse
6 yıl önce - Çrş 18 Hzr 2014, 12:08
Diyarbakır-Samsun Arası Sefer Yapan Otobüsler

Öz diyarbakır 1 sefer

Can diyarbakır 1 sefer

Star batman 1 sefer

Mardin seyahat 1 sefer

Özlem cizre nuh 2 sefer (biri son durak sinop)

Has bingöl 1 sefer

Metro 2 sefer(biri merzifon aktarmalı)

Tokat seyahat 1 sefer

Mis amasya tur 1 sefer

Lider Anatolia 1 sefer(Merzifon aktarmalı)

sayfa 3
« önceki   1234 ... 939495   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM